ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.589.880 RON | 434.985 RON | 580.679 RON | 1.324.605 RON | 4.077.846 RON | 4.627.197 RON | 13 |
| 2024 | 11.467.505 RON | 551.700 RON | 787.425 RON | 1.191.805 RON | 3.782.229 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
corp C3 parte faţă
| 4.192.212 RON |
| 11 |
| 2023 | 10.611.835 RON | 432.702 RON | 279.799 RON | 1.138.587 RON | 2.796.553 RON | 3.644.287 RON | 11 |
| 2022 | 10.364.450 RON | 838.830 RON | 580.974 RON | 900.359 RON | 2.875.491 RON | 3.211.586 RON | 11 |
| 2021 | 8.306.050 RON | 432.058 RON | 861.482 RON | 895.296 RON | 2.367.670 RON | 2.404.335 RON | 11 |
| 2020 | 5.850.392 RON | 318.552 RON | 550.403 RON | 666.667 RON | 1.846.243 RON | 1.972.276 RON | 11 |
| 2019 | 4.045.750 RON | 243.100 RON | 211.322 RON | 475.523 RON | 1.384.441 RON | 1.653.724 RON | 12 |
| 2018 | 3.189.104 RON | 105.475 RON | 52.283 RON | 339.831 RON | 1.222.602 RON | 1.510.624 RON | 12 |
| 2017 | 3.681.557 RON | 370.672 RON | 103.573 RON | 375.618 RON | 1.123.046 RON | 1.405.149 RON | 13 |
| 2016 | 3.159.808 RON | 169.874 RON | 114.996 RON | 453.474 RON | 771.841 RON | 1.114.477 RON | 15 |
| 2015 | 3.204.819 RON | 337.073 RON | 123.660 RON | 506.687 RON | 553.378 RON | 944.603 RON | 13 |
| 2014 | 2.251.488 RON | 144.270 RON | 159.082 RON | 341.065 RON | 328.980 RON | 513.243 RON | 15 |
| 2013 | 1.623.178 RON | 30.926 RON | 219.573 RON | 333.789 RON | 248.824 RON | 366.208 RON | 10 |
| 2012 | 1.895.382 RON | 29.565 RON | 349.797 RON | 370.174 RON | 314.904 RON | 335.281 RON | 19 |
| 2011 | 1.656.881 RON | 20.680 RON | 340.262 RON | 446.597 RON | 194.169 RON | 303.416 RON | 9 |
| 2010 | 2.167.174 RON | 42.905 RON | 328.538 RON | 482.572 RON | 128.702 RON | 282.736 RON | 9 |
| 2009 | 2.163.097 RON | 4.152 RON | 527.782 RON | 260.781 RON | 506.832 RON | 239.831 RON | 12 |
| 2008 | 1.212.697 RON | 137.226 RON | 212.444 RON | 195.671 RON | 252.453 RON | 235.680 RON | 8 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 14.589.880 RON | 11.467.505 RON | 10.611.835 RON | 10.364.450 RON | 8.306.050 RON | 5.850.392 RON | 4.045.750 RON | 3.189.104 RON | 3.681.557 RON | 3.159.808 RON | 3.204.819 RON | 2.251.488 RON | 1.623.178 RON | 1.895.382 RON | 1.656.881 RON | 2.167.174 RON | 2.163.097 RON | 1.212.697 RON |
| Venituri totale | 14.618.153 RON | 11.604.739 RON | 10.635.113 RON | 10.368.742 RON | 8.308.571 RON | 5.953.091 RON | 4.056.938 RON | 3.193.798 RON | 3.686.609 RON | 3.160.939 RON | 3.205.707 RON | 2.252.143 RON | 1.626.872 RON | 1.899.088 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 14.116.331 RON | 10.970.975 RON | 10.143.577 RON | 9.423.015 RON | 7.812.766 RON | 5.570.071 RON | 3.772.873 RON | 3.057.579 RON | 3.252.833 RON | 2.964.089 RON | 2.811.930 RON | 2.081.270 RON | 1.589.305 RON | 1.863.891 RON | ||||
| Profit brut | 501.822 RON | 633.764 RON | 491.536 RON | 945.727 RON | 495.805 RON | 383.020 RON | 284.065 RON | 136.219 RON | 433.776 RON | 196.850 RON | 393.777 RON | 170.873 RON | 37.567 RON | 35.197 RON | ||||
| Profit net | 434.985 RON | 551.700 RON | 432.702 RON | 838.830 RON | 432.058 RON | 318.552 RON | 243.100 RON | 105.475 RON | 370.672 RON | 169.874 RON | 337.073 RON | 144.270 RON | 30.926 RON | 29.565 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 1.324.605 RON | 1.191.805 RON | 1.138.587 RON | 900.359 RON | 895.296 RON | 666.667 RON | 475.523 RON | 339.831 RON | 375.618 RON | 453.474 RON | 506.687 RON | 341.065 RON | 333.789 RON | 370.174 RON | ||||
| Active circulante | 4.077.846 RON | 3.782.229 RON | 2.796.553 RON | 2.875.491 RON | 2.367.670 RON | 1.846.243 RON | 1.384.441 RON | 1.222.602 RON | 1.123.046 RON | 771.841 RON | 553.378 RON | 328.980 RON | 248.824 RON | 314.904 RON | ||||
| Stocuri | 1.513.739 RON | 1.362.102 RON | 1.271.995 RON | 1.109.902 RON | 932.053 RON | 764.065 RON | 612.734 RON | 582.880 RON | 405.026 RON | 365.618 RON | 280.752 RON | 204.613 RON | 188.106 RON | 234.248 RON | ||||
| Creante | 1.885.304 RON | 1.471.343 RON | 782.220 RON | 782.567 RON | 742.745 RON | 734.780 RON | 569.950 RON | 452.802 RON | 471.779 RON | 258.796 RON | 96.307 RON | 79.914 RON | 48.182 RON | 54.397 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 678.803 RON | 948.784 RON | 742.338 RON | 983.022 RON | 692.872 RON | 347.398 RON | 201.757 RON | 186.920 RON | 246.241 RON | 147.427 RON | 176.319 RON | 44.453 RON | 12.536 RON | 26.259 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 6.412 RON | 5.603 RON | 26.571 RON | 16.710 RON | 2.851 RON | 9.769 RON | 5.082 RON | 474 RON | 10.058 RON | 4.158 RON | 8.198 RON | 2.280 RON | 3.168 RON | — | ||||
| Datorii totale | 580.679 RON | 787.425 RON | 279.799 RON | 580.974 RON | 861.482 RON | 550.403 RON | 211.322 RON | 52.283 RON | 103.573 RON | 114.996 RON | 123.660 RON | 159.082 RON | 219.573 RON | 349.797 RON | ||||
| Venituri in avans | 200.987 RON | 0 RON | 37.625 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 4.627.197 RON | 4.192.212 RON | 3.644.287 RON | 3.211.586 RON | 2.404.335 RON | 1.972.276 RON | 1.653.724 RON | 1.510.624 RON | 1.405.149 RON | 1.114.477 RON | 944.603 RON | 513.243 RON | 366.208 RON | 335.281 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 12 | 13 | 15 | 13 | 15 | 10 | 19 | 9 |
| 1.663.964 RON |
| 2.199.992 RON |
| 2.178.251 RON |
| 1.219.972 RON |
| 1.638.339 RON |
| 2.145.430 RON |
| 2.168.366 RON |
| 1.056.416 RON |
| 25.625 RON |
| 54.562 RON |
| 9.885 RON |
| 163.556 RON |
| 20.680 RON |
| 42.905 RON |
| 4.152 RON |
| 137.226 RON |
| 446.597 RON |
| 482.572 RON |
| 260.781 RON |
| 195.671 RON |
| 194.169 RON |
| 128.702 RON |
| 506.832 RON |
| 252.453 RON |
| 151.855 RON |
| 66.666 RON |
| 371.347 RON |
| 136.853 RON |
| 36.700 RON |
| 49.150 RON |
| 89.964 RON |
| 57.697 RON |
| 5.614 RON |
| 12.886 RON |
| 45.521 RON |
| 57.903 RON |
| 2.912 RON |
| — |
| — |
| — |
| 340.262 RON |
| 328.538 RON |
| 527.782 RON |
| 212.444 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 303.416 RON |
| 282.736 RON |
| 239.831 RON |
| 235.680 RON |
| 2.000 RON |
| 2.000 RON |
| 2.000 RON |
| 2.000 RON |
| 9 |
| 12 |
| 8 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale invocată de intimata SC EAST POINT SRL prin întâmpinare. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Judecătoriei Sectorului 1 Bucureşti. Dispune trimiterea de îndată a dosarului instanţei competente. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 05.06.2026.
pentru continuarea perioadei de observaţie - întocmirea tabelului definitiv de creanţei şi depunerea unui plan de reorganizare
Admite cererea formulată de debitoarea Eltemig Construct SRL. Dispune deschiderea procedurii generale de insolvenţă împotriva debitoarei Eltemig Construct SRL. Numeşte administrator judiciar pe CII Cristescu Valeria Georgeta. Termen de control 05.05.2026
Admite cererea formulată de reclamanta East Point SRL în contradictoriu cu pârâtul Dini?oae Robert având ca obiect ,,răspundere civilă delictuală”. Obligă pârâtul către reclamantă la plata sumei de 66.855,96 de lei sumă reprezentând 56.181,48 de lei contravaloare mărfuri lipsă gestiune ?i 10.679,48 de lei reprezentând TVA. Ia act că nu au fost solicitate cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Brăila sub sanc?iunea nulită?ii. Pronun?ată, azi, la data de 27.05.2026 prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei.
Amână pronunţarea la data de: 27.05.2026, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Amână pronunţarea la data de: 13.05.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Amână pronunţarea la data de: 29.04.2026, urmând ca soluţia să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Amână pronunţarea la data de: 20.04.2026, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Se acordă termen la data de: 07.04.2026 în vederea pronunţării, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor nr. 3/26.08.2025, va amâna cauza la data de 25.03.2026.
Admite excepţia conexării, excepţie invocată de pârâtă. Dispune conexarea prezentei cauze la dosarul nr. 2016/196/2022 al Judecătoriei Brăila şi judecarea împreună a acestora. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată astăzi, 15.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză pentru data de 15.05.2024. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia publicului prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată, astăzi, 30.04.2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia publicului prin mijlocirea grefei instanţei.
57 de contracte atribuite, in valoare de 683.739 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 683.796 lei.
Achizitii directe
57 de contracte
683.739 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:23).
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.