ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.368.027 RON | 312.392 RON | 664.066 RON | 314.848 RON | 1.154.321 RON | 812.632 RON | 5 |
| 2024 | 1.814.195 RON | 428.836 RON | 492.999 RON | 152.317 RON | 1.161.069 RON | 829.076 RON | 5 |
| 2023 | 1.669.546 RON | 386.975 RON | 634.865 RON | 160.401 RON | 1.111.550 RON | 642.563 RON | 5 |
| 2022 | 1.197.691 RON | 255.348 RON | 604.344 RON | 9.632 RON | 848.774 RON | 255.588 RON | 5 |
| 2021 | 1.163.323 RON | 286.121 RON | 171.773 RON | 17.794 RON | 720.784 RON | 567.499 RON | 4 |
| 2020 | 600.628 RON | 16.192 RON | 203.573 RON | 31.499 RON | 501.551 RON | 331.378 RON | 4 |
| 2019 | 735.410 RON | 114.946 RON | 243.695 RON | 54.809 RON | 501.071 RON | 315.186 RON | 4 |
| 2018 | 1.004.555 RON | 252.440 RON | 79.943 RON | 76.696 RON | 533.831 RON | 532.673 RON | 4 |
| 2017 | 1.318.759 RON | 333.201 RON | 319.573 RON | 103.518 RON | 776.126 RON | 559.633 RON | 4 |
| 2016 | 1.089.016 RON | 226.192 RON | 197.648 RON | 92.231 RON | 666.996 RON | 560.570 RON | 4 |
| 2015 | 1.368.509 RON | 271.532 RON | 146.855 RON | 72.431 RON | 740.931 RON | 664.378 RON | 4 |
| 2014 | 1.221.033 RON | 189.759 RON | 404.520 RON | 98.600 RON | 734.027 RON | 426.346 RON | 4 |
| 2013 | 583.004 RON | 39.635 RON | 70.921 RON | 40.684 RON | 278.562 RON | 256.586 RON | 5 |
| 2012 | 839.072 RON | 54.621 RON | 76.654 RON | 62.266 RON | 251.339 RON | 236.951 RON | 5 |
| 2011 | 594.919 RON | 68.982 RON | 173.199 RON | 72.655 RON | 251.465 RON | 207.329 RON | 4 |
| 2010 | 325.528 RON | -1.575 RON | 55.395 RON | 46.073 RON | 155.759 RON | 138.347 RON | 4 |
| 2009 | 375.817 RON | 37.781 RON | 110.377 RON | 67.335 RON | 175.649 RON | 139.922 RON | 5 |
| 2008 | 671.738 RON | 110.551 RON | 67.575 RON | 47.998 RON | 153.737 RON | 137.892 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.368.027 RON | 1.814.195 RON | 1.669.546 RON | 1.197.691 RON | 1.163.323 RON | 600.628 RON | 735.410 RON | 1.004.555 RON | 1.318.759 RON | 1.089.016 RON | 1.368.509 RON | 1.221.033 RON | 583.004 RON | 839.072 RON | 594.919 RON | 325.528 RON | 375.817 RON | 671.738 RON |
| Venituri totale | 1.445.855 RON | 2.026.198 RON | 1.732.880 RON | 1.224.585 RON | 1.201.308 RON | 628.632 RON | 771.446 RON | 1.026.143 RON | 1.359.743 RON | 1.209.617 RON | 1.431.547 RON | 1.298.238 RON | 597.920 RON | 877.834 RON | 627.296 RON | 333.404 RON | 414.189 RON | 678.229 RON |
| Cheltuieli totale | 1.076.932 RON | 1.555.433 RON | 1.329.530 RON | 957.493 RON | 903.525 RON | 606.673 RON | 649.116 RON | 763.605 RON | 1.013.918 RON | 938.136 RON | 1.106.823 RON | 1.071.954 RON | 547.867 RON | 808.780 RON | 541.169 RON | 326.853 RON | 370.675 RON | 545.175 RON |
| Profit brut | 368.923 RON | 470.765 RON | 403.350 RON | 267.092 RON | 297.783 RON | 21.959 RON | 122.330 RON | 262.538 RON | 345.825 RON | 271.481 RON | 324.724 RON | 226.284 RON | 50.053 RON | 69.054 RON | 86.127 RON | 6.551 RON | 43.514 RON | 133.054 RON |
| Profit net | 312.392 RON | 428.836 RON | 386.975 RON | 255.348 RON | 286.121 RON | 16.192 RON | 114.946 RON | 252.440 RON | 333.201 RON | 226.192 RON | 271.532 RON | 189.759 RON | 39.635 RON | 54.621 RON | 68.982 RON | — | 37.781 RON | 110.551 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.575 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 314.848 RON | 152.317 RON | 160.401 RON | 9.632 RON | 17.794 RON | 31.499 RON | 54.809 RON | 76.696 RON | 103.518 RON | 92.231 RON | 72.431 RON | 98.600 RON | 40.684 RON | 62.266 RON | 72.655 RON | 46.073 RON | 67.335 RON | 47.998 RON |
| Active circulante | 1.154.321 RON | 1.161.069 RON | 1.111.550 RON | 848.774 RON | 720.784 RON | 501.551 RON | 501.071 RON | 533.831 RON | 776.126 RON | 666.996 RON | 740.931 RON | 734.027 RON | 278.562 RON | 251.339 RON | 251.465 RON | 155.759 RON | 175.649 RON | 153.737 RON |
| Stocuri | 162.875 RON | 127.958 RON | 269.841 RON | 160.094 RON | 103.846 RON | 133.739 RON | 101.597 RON | 72.384 RON | 75.597 RON | 143.133 RON | 88.119 RON | 42.662 RON | 54.996 RON | 70.634 RON | 32.747 RON | 51.476 RON | 43.018 RON | 41.170 RON |
| Creante | 496.635 RON | 336.019 RON | 497.604 RON | 339.274 RON | 246.577 RON | 123.287 RON | 92.105 RON | 144.746 RON | 209.384 RON | 122.542 RON | 129.704 RON | 472.422 RON | 77.633 RON | 62.670 RON | 86.252 RON | 16.461 RON | 104.963 RON | 17.854 RON |
| Casa si conturi la banci | 494.811 RON | 697.092 RON | 344.105 RON | 349.406 RON | 370.361 RON | 244.525 RON | 307.369 RON | 316.701 RON | 491.145 RON | 401.321 RON | 523.108 RON | 218.943 RON | 145.933 RON | 118.035 RON | 132.466 RON | 87.822 RON | 27.668 RON | 94.713 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.529 RON | 8.689 RON | 5.477 RON | 1.526 RON | 694 RON | 1.901 RON | 3.545 RON | 3.612 RON | 3.366 RON | 5.660 RON | 7.405 RON | 10.638 RON | 8.261 RON | — | 98.600 RON | — | 7.315 RON | 3.732 RON |
| Datorii totale | 664.066 RON | 492.999 RON | 634.865 RON | 604.344 RON | 171.773 RON | 203.573 RON | 243.695 RON | 79.943 RON | 319.573 RON | 197.648 RON | 146.855 RON | 404.520 RON | 70.921 RON | 76.654 RON | 173.199 RON | 55.395 RON | 110.377 RON | 67.575 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 544 RON | 1.523 RON | 3.804 RON | 6.669 RON | 9.534 RON | 12.399 RON | — | — | 42.192 RON | 8.090 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 812.632 RON | 829.076 RON | 642.563 RON | 255.588 RON | 567.499 RON | 331.378 RON | 315.186 RON | 532.673 RON | 559.633 RON | 560.570 RON | 664.378 RON | 426.346 RON | 256.586 RON | 236.951 RON | 207.329 RON | 138.347 RON | 139.922 RON | 137.892 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 2.004 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.008 lei.
Achizitii directe
4 contracte
2.004 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 12:27).