ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Sanleani (Com. Livada), în incinta fostului CAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 0,24% |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 0,24% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209.330 RON | -107.749 RON | 621.039 RON | 385.170 RON | 351.068 RON | 117.724 RON | 8 |
| 2024 | 287.739 RON | 9.201 RON | 542.773 RON | 394.395 RON | 372.439 RON | 225.469 RON | 4 |
| 2023 | 208.876 RON | 2.059 RON | 553.639 RON | 408.306 RON | 361.605 RON | 216.272 RON | 5 |
| 2022 | 128.526 RON | 1.013 RON | 503.148 RON | 413.428 RON | 303.933 RON | 214.213 RON | 5 |
| 2021 | 35.535 RON | 617 RON | 448.283 RON | 408.014 RON | 253.469 RON | 213.200 RON | 2 |
| 2020 | 98.182 RON | 2.084 RON | 480.054 RON | 416.305 RON | 276.332 RON | 212.583 RON | 1 |
| 2019 | 86.347 RON | 26.560 RON | 465.106 RON | 425.748 RON | 249.364 RON | 210.499 RON | 2 |
| 2018 | 88.245 RON | 68 RON | 580.258 RON | 437.998 RON | 325.298 RON | 183.940 RON | 2 |
| 2017 | 36.778 RON | 842 RON | 591.029 RON | 454.347 RON | 320.102 RON | 183.872 RON | 1 |
| 2016 | 153.322 RON | 11.241 RON | 595.443 RON | 466.234 RON | 322.562 RON | 194.271 RON | 2 |
| 2015 | 186.320 RON | 14.208 RON | 619.347 RON | 478.372 RON | 343.996 RON | 203.218 RON | 2 |
| 2014 | 154.616 RON | 54.418 RON | 690.320 RON | 464.400 RON | 414.514 RON | 188.910 RON | 2 |
| 2013 | 152.145 RON | 168.174 RON | 619.239 RON | 416.905 RON | 346.827 RON | 144.493 RON | 2 |
| 2012 | 44.481 RON | 9.149 RON | 505.781 RON | 384.400 RON | 99.557 RON | -21.824 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 41.624 RON | 1.475 RON | 4.982 RON | -35.167 RON | 0 |
| 2010 | 54.771 RON | -3.798 RON | 41.624 RON | 1.475 RON | 4.982 RON | -35.167 RON | 1 |
| 2009 | 72.630 RON | -32.882 RON | 39.773 RON | 2.275 RON | 6.129 RON | -31.369 RON | 2 |
| 2008 | 61.721 RON | -16.611 RON | 23.846 RON | 3.147 RON | 21.555 RON | 1.513 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 209.330 RON | 287.739 RON | 208.876 RON | 128.526 RON | 35.535 RON | 98.182 RON | 86.347 RON | 88.245 RON | 36.778 RON | 153.322 RON | 186.320 RON | 154.616 RON | 152.145 RON | 44.481 RON | 0 RON | 54.771 RON | 72.630 RON | 61.721 RON |
| Venituri totale | 359.331 RON | 313.570 RON | 293.670 RON | 330.434 RON | 150.835 RON | 104.185 RON | 196.823 RON | 130.314 RON | 115.297 RON | 173.386 RON | 205.041 RON | 163.318 RON | 266.821 RON | 56.701 RON | 0 RON | 54.773 RON | 72.630 RON | 92.215 RON |
| Cheltuieli totale | 467.080 RON | 302.054 RON | 290.305 RON | 326.117 RON | 148.709 RON | 101.770 RON | 167.690 RON | 128.189 RON | 113.302 RON | 160.195 RON | 185.001 RON | 104.160 RON | 90.689 RON | 45.326 RON | — | 55.346 RON | 102.645 RON | 106.520 RON |
| Profit brut | 0 RON | 11.516 RON | 3.365 RON | 4.317 RON | 2.126 RON | 2.415 RON | 29.133 RON | 2.125 RON | 1.995 RON | 13.191 RON | 20.040 RON | 59.158 RON | 176.132 RON | 11.375 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 107.749 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 573 RON | 30.015 RON | 14.305 RON |
| Profit net | 0 RON | 9.201 RON | 2.059 RON | 1.013 RON | 617 RON | 2.084 RON | 26.560 RON | 68 RON | 842 RON | 11.241 RON | 14.208 RON | 54.418 RON | 168.174 RON | 9.149 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 107.749 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.798 RON | 32.882 RON | 16.611 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 385.170 RON | 394.395 RON | 408.306 RON | 413.428 RON | 408.014 RON | 416.305 RON | 425.748 RON | 437.998 RON | 454.347 RON | 466.234 RON | 478.372 RON | 464.400 RON | 416.905 RON | 384.400 RON | 1.475 RON | 1.475 RON | 2.275 RON | 3.147 RON |
| Active circulante | 351.068 RON | 372.439 RON | 361.605 RON | 303.933 RON | 253.469 RON | 276.332 RON | 249.364 RON | 325.298 RON | 320.102 RON | 322.562 RON | 343.996 RON | 414.514 RON | 346.827 RON | 99.557 RON | 4.982 RON | 4.982 RON | 6.129 RON | 21.555 RON |
| Stocuri | 269.800 RON | 243.302 RON | 256.399 RON | 243.249 RON | 204.681 RON | 190.078 RON | 186.778 RON | 265.068 RON | 269.968 RON | 266.560 RON | 278.890 RON | 288.445 RON | 236.505 RON | 62.153 RON | — | — | — | — |
| Creante | 81.044 RON | 85.248 RON | 89.635 RON | 60.561 RON | 48.755 RON | 59.263 RON | 47.879 RON | 51.065 RON | 48.435 RON | 52.454 RON | 58.995 RON | 119.290 RON | 105.917 RON | 28.808 RON | 4.927 RON | 4.927 RON | 5.937 RON | 5.519 RON |
| Casa si conturi la banci | 224 RON | 43.889 RON | 15.571 RON | 123 RON | 33 RON | 26.991 RON | 14.707 RON | 9.165 RON | 1.699 RON | 3.548 RON | 6.111 RON | 6.779 RON | 4.405 RON | 8.596 RON | 55 RON | 55 RON | 192 RON | 16.036 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.525 RON | 1.408 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 493 RON | 902 RON | 452 RON | 918 RON | 197 RON | 316 RON | — | — | — | — | — | 657 RON |
| Datorii totale | 621.039 RON | 542.773 RON | 553.639 RON | 503.148 RON | 448.283 RON | 480.054 RON | 465.106 RON | 580.258 RON | 591.029 RON | 595.443 RON | 619.347 RON | 690.320 RON | 619.239 RON | 505.781 RON | 41.624 RON | 41.624 RON | 39.773 RON | 23.846 RON |
| Capitaluri proprii | 117.724 RON | 225.469 RON | 216.272 RON | 214.213 RON | 213.200 RON | 212.583 RON | 210.499 RON | 183.940 RON | 183.872 RON | 194.271 RON | 203.218 RON | 188.910 RON | 144.493 RON | -21.824 RON | -35.167 RON | -35.167 RON | -31.369 RON | 1.513 RON |
| Capital subscris varsat | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | 42.500 RON | — | 42.400 RON | 42.400 RON | 42.400 RON | 42.300 RON | 42.300 RON | 42.300 RON | 42.300 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 4 | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.