ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 831.718 RON | 271.044 RON | 370.665 RON | 183.951 RON | 491.202 RON | 304.488 RON | 1 |
| 2024 | 448.470 RON | -523 RON | 470.679 RON | 149.980 RON | 455.317 RON | 134.618 RON | 1 |
| 2023 | 266.702 RON | 14.542 RON | 343.870 RON | 43.592 RON | 405.363 RON | 105.085 RON | 1 |
| 2022 | 765.626 RON | 245.935 RON | 263.759 RON | 50.085 RON | 468.217 RON | 254.543 RON | 1 |
| 2021 | 310.270 RON | -95.047 RON | 363.622 RON | 23.080 RON | 349.150 RON | 8.608 RON | 2 |
| 2020 | 225.298 RON | -39.958 RON | 326.796 RON | 36.066 RON | 394.385 RON | 103.655 RON | 2 |
| 2019 | 611.413 RON | 98.997 RON | 368.213 RON | 49.053 RON | 462.773 RON | 143.613 RON | 2 |
| 2018 | 357.832 RON | 77.945 RON | 387.014 RON | 3.600 RON | 428.030 RON | 44.616 RON | 2 |
| 2017 | 112.526 RON | -39.421 RON | 344.002 RON | 3.600 RON | 307.073 RON | -33.329 RON | 2 |
| 2016 | 166.340 RON | -2.991 RON | 270.152 RON | 3.600 RON | 269.652 RON | 3.101 RON | 2 |
| 2015 | 112.271 RON | 4.294 RON | 247.546 RON | 3.600 RON | 250.036 RON | 6.090 RON | 1 |
| 2014 | 137.209 RON | 2.593 RON | 219.804 RON | 3.600 RON | 218.000 RON | 1.796 RON | 1 |
| 2013 | 189.595 RON | -1.234 RON | 202.227 RON | 3.600 RON | 197.830 RON | -797 RON | 2 |
| 2012 | 318.921 RON | -40.499 RON | 305.792 RON | 396 RON | 301.346 RON | 802 RON | 6 |
| 2011 | 357.806 RON | -39.185 RON | 132.228 RON | 3.331 RON | 179.186 RON | 50.289 RON | 7 |
| 2010 | 424.703 RON | 2.160 RON | 260.558 RON | 12.178 RON | 365.436 RON | 121.908 RON | 8 |
| 2008 | 755.484 RON | 38.002 RON | 247.067 RON | 74.485 RON | 282.682 RON | 111.488 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 831.718 RON | 448.470 RON | 266.702 RON | 765.626 RON | 310.270 RON | 225.298 RON | 611.413 RON | 357.832 RON | 112.526 RON | 166.340 RON | 112.271 RON | 137.209 RON | 189.595 RON | 318.921 RON | 357.806 RON | 424.703 RON | 755.484 RON |
| Venituri totale | 834.251 RON | 464.582 RON | 267.256 RON | 765.672 RON | 310.414 RON | 229.820 RON | 612.723 RON | 359.335 RON | 113.296 RON | 167.167 RON | 112.392 RON | 139.823 RON | 190.232 RON | 319.491 RON | 359.640 RON | 430.593 RON | 756.431 RON |
| Cheltuieli totale | 508.059 RON | 462.662 RON | 250.362 RON | 512.233 RON | 402.418 RON | 267.636 RON | 507.599 RON | 277.797 RON | 151.584 RON | 167.613 RON | 104.726 RON | 133.035 RON | 191.466 RON | 359.990 RON | 398.825 RON | 419.833 RON | 710.504 RON |
| Profit brut | 326.192 RON | 1.920 RON | 16.894 RON | 253.439 RON | 0 RON | 0 RON | 105.124 RON | 81.538 RON | 0 RON | 0 RON | 7.666 RON | 6.788 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.760 RON | 45.927 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.004 RON | 37.816 RON | 0 RON | 0 RON | 38.288 RON | 446 RON | — | 0 RON | 1.234 RON | 40.499 RON | 39.185 RON | — | — |
| Profit net | 271.044 RON | 0 RON | 14.542 RON | 245.935 RON | 0 RON | 0 RON | 98.997 RON | 77.945 RON | 0 RON | 0 RON | 4.294 RON | 2.593 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.160 RON | 38.002 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 523 RON | 0 RON | 0 RON | 95.047 RON | 39.958 RON | 0 RON | 0 RON | 39.421 RON | 2.991 RON | 0 RON | 0 RON | 1.234 RON | 40.499 RON | 39.185 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 183.951 RON | 149.980 RON | 43.592 RON | 50.085 RON | 23.080 RON | 36.066 RON | 49.053 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 3.600 RON | 396 RON | 3.331 RON | 12.178 RON | 74.485 RON |
| Active circulante | 491.202 RON | 455.317 RON | 405.363 RON | 468.217 RON | 349.150 RON | 394.385 RON | 462.773 RON | 428.030 RON | 307.073 RON | 269.652 RON | 250.036 RON | 218.000 RON | 197.830 RON | 301.346 RON | 179.186 RON | 365.436 RON | 282.682 RON |
| Stocuri | 60.496 RON | 41.032 RON | 68.102 RON | 52.450 RON | 56.907 RON | 132.077 RON | 149.376 RON | 135.075 RON | 128.534 RON | 98.057 RON | 82.106 RON | 69.031 RON | 44.357 RON | 22.439 RON | 27.106 RON | 91.286 RON | 9.477 RON |
| Creante | 209.348 RON | 95.506 RON | 171.747 RON | 197.058 RON | 140.374 RON | 154.521 RON | 200.282 RON | 223.604 RON | 149.032 RON | 129.595 RON | 128.885 RON | 125.042 RON | 117.681 RON | 197.525 RON | 116.346 RON | 247.218 RON | 240.229 RON |
| Casa si conturi la banci | 221.358 RON | 318.779 RON | 165.514 RON | 218.709 RON | 151.869 RON | 107.787 RON | 113.115 RON | 69.351 RON | 29.507 RON | 42.000 RON | 39.045 RON | 23.927 RON | 35.792 RON | 81.382 RON | 35.734 RON | 26.932 RON | 32.976 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 1 RON | — | — | — | 4.852 RON | — | 4.852 RON | 1.388 RON |
| Datorii totale | 370.665 RON | 470.679 RON | 343.870 RON | 263.759 RON | 363.622 RON | 326.796 RON | 368.213 RON | 387.014 RON | 344.002 RON | 270.152 RON | 247.546 RON | 219.804 RON | 202.227 RON | 305.792 RON | 132.228 RON | 260.558 RON | 247.067 RON |
| Capitaluri proprii | 304.488 RON | 134.618 RON | 105.085 RON | 254.543 RON | 8.608 RON | 103.655 RON | 143.613 RON | 44.616 RON | -33.329 RON | 3.101 RON | 6.090 RON | 1.796 RON | -797 RON | 802 RON | 50.289 RON | 121.908 RON | 111.488 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
98 de contracte atribuite, in valoare de 477.800 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 476.567 lei.
Achizitii directe
97 de contracte
476.470 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.330 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 13:08).