ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
comerț
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.558.622 RON | 3.421.315 RON | 3.065.828 RON | 3.768.533 RON | 11.531.547 RON | 12.300.050 RON | 48 |
| 2024 | 28.112.912 RON | 2.717.426 RON | 5.960.724 RON | 4.195.379 RON | 10.593.914 RON | 8.878.736 RON | 45 |
| 2023 | 27.081.006 RON | 2.069.595 RON | 10.061.622 RON | 4.631.526 RON | 11.546.388 RON | 6.161.310 RON | 49 |
| 2022 | 24.298.434 RON | 3.559.576 RON | 10.721.810 RON | 4.876.381 RON | 9.936.921 RON | 4.091.715 RON | 46 |
| 2021 | 17.952.463 RON | 2.334.053 RON | 356.065 RON | 4.942.220 RON | 11.473.306 RON | 16.059.682 RON | 39 |
| 2020 | 18.865.300 RON | 2.993.486 RON | 424.921 RON | 5.537.662 RON | 10.057.888 RON | 15.170.629 RON | 47 |
| 2019 | 20.211.254 RON | 1.903.206 RON | 220.983 RON | 5.686.842 RON | 6.821.080 RON | 12.286.939 RON | 47 |
| 2018 | 18.373.683 RON | 1.710.583 RON | 570.040 RON | 5.588.270 RON | 7.124.305 RON | 12.142.535 RON | 44 |
| 2017 | 18.068.116 RON | 1.661.071 RON | 447.816 RON | 5.118.703 RON | 5.760.496 RON | 10.432.542 RON | 43 |
| 2016 | 16.283.585 RON | 2.496.580 RON | 474.598 RON | 4.497.029 RON | 5.622.979 RON | 9.645.410 RON | 39 |
| 2015 | 16.223.512 RON | 2.276.389 RON | 363.933 RON | 3.230.513 RON | 6.387.513 RON | 9.254.093 RON | 41 |
| 2014 | 16.766.544 RON | 2.148.482 RON | 878.312 RON | 2.467.573 RON | 5.389.113 RON | 6.978.374 RON | 42 |
| 2013 | 16.271.866 RON | 1.758.163 RON | 1.020.744 RON | 2.117.224 RON | 3.737.700 RON | 4.834.180 RON | 43 |
| 2012 | 13.701.353 RON | 747.947 RON | 1.816.129 RON | 2.190.432 RON | 2.626.017 RON | 3.000.320 RON | 38 |
| 2011 | 9.589.509 RON | 791.966 RON | 1.746.289 RON | 2.371.958 RON | 1.626.704 RON | 2.252.373 RON | 34 |
| 2010 | 6.357.461 RON | 650.620 RON | 2.223.495 RON | 2.534.922 RON | 1.148.980 RON | 1.460.407 RON | 27 |
| 2009 | 5.302.217 RON | 585.584 RON | 1.400.536 RON | 1.191.765 RON | 1.018.447 RON | 809.676 RON | 24 |
| 2008 | 4.110.725 RON | 126.148 RON | 1.070.804 RON | 510.304 RON | 786.048 RON | 225.548 RON | 20 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 28.558.622 RON | 28.112.912 RON | 27.081.006 RON | 24.298.434 RON | 17.952.463 RON | 18.865.300 RON | 20.211.254 RON | 18.373.683 RON | 18.068.116 RON | 16.283.585 RON | 16.223.512 RON | 16.766.544 RON | 16.271.866 RON | 13.701.353 RON | 9.589.509 RON | 6.357.461 RON | 5.302.217 RON | 4.110.725 RON |
| Venituri totale | 28.874.157 RON | 28.404.132 RON | 27.435.908 RON | 24.779.378 RON | 18.182.621 RON | 19.142.320 RON | 20.862.505 RON | 19.062.323 RON | 18.735.566 RON | 16.910.642 RON | 16.783.446 RON | 17.602.636 RON | 17.292.012 RON | 14.846.394 RON | 10.531.601 RON | 7.275.684 RON | 6.083.644 RON | 4.610.262 RON |
| Cheltuieli totale | 24.993.550 RON | 25.319.588 RON | 25.158.184 RON | 20.695.622 RON | 15.512.679 RON | 15.735.034 RON | 18.711.046 RON | 17.083.127 RON | 16.815.627 RON | 14.028.398 RON | 14.105.369 RON | 15.078.581 RON | 15.246.624 RON | 13.955.677 RON | 9.595.268 RON | 6.499.977 RON | 5.386.441 RON | 4.460.025 RON |
| Profit brut | 3.880.607 RON | 3.084.544 RON | 2.277.724 RON | 4.083.756 RON | 2.669.942 RON | 3.407.286 RON | 2.151.459 RON | 1.979.196 RON | 1.919.939 RON | 2.882.244 RON | 2.678.077 RON | 2.524.055 RON | 2.045.388 RON | 890.717 RON | 936.333 RON | 775.707 RON | 697.203 RON | 150.237 RON |
| Profit net | 3.421.315 RON | 2.717.426 RON | 2.069.595 RON | 3.559.576 RON | 2.334.053 RON | 2.993.486 RON | 1.903.206 RON | 1.710.583 RON | 1.661.071 RON | 2.496.580 RON | 2.276.389 RON | 2.148.482 RON | 1.758.163 RON | 747.947 RON | 791.966 RON | 650.620 RON | 585.584 RON | 126.148 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.768.533 RON | 4.195.379 RON | 4.631.526 RON | 4.876.381 RON | 4.942.220 RON | 5.537.662 RON | 5.686.842 RON | 5.588.270 RON | 5.118.703 RON | 4.497.029 RON | 3.230.513 RON | 2.467.573 RON | 2.117.224 RON | 2.190.432 RON | 2.371.958 RON | 2.534.922 RON | 1.191.765 RON | 510.304 RON |
| Active circulante | 11.531.547 RON | 10.593.914 RON | 11.546.388 RON | 9.936.921 RON | 11.473.306 RON | 10.057.888 RON | 6.821.080 RON | 7.124.305 RON | 5.760.496 RON | 5.622.979 RON | 6.387.513 RON | 5.389.113 RON | 3.737.700 RON | 2.626.017 RON | 1.626.704 RON | 1.148.980 RON | 1.018.447 RON | 786.048 RON |
| Stocuri | 5.640.224 RON | 4.935.677 RON | 6.070.887 RON | 5.821.579 RON | 5.606.396 RON | 4.309.511 RON | 4.097.926 RON | 1.958.368 RON | 1.861.302 RON | 2.358.338 RON | 2.837.886 RON | 1.450.992 RON | 1.455.390 RON | 1.449.226 RON | 1.057.215 RON | 717.280 RON | 377.791 RON | 246.387 RON |
| Creante | 254.078 RON | 185.241 RON | 413.043 RON | 368.612 RON | 271.451 RON | 212.602 RON | 204.401 RON | 78.468 RON | 329.514 RON | 239.881 RON | 167.178 RON | 243.375 RON | 185.120 RON | 265.949 RON | 117.684 RON | 216.094 RON | 336.542 RON | 244.306 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.637.245 RON | 5.472.996 RON | 5.062.458 RON | 3.746.730 RON | 1.595.459 RON | 4.535.775 RON | 1.518.753 RON | 4.087.469 RON | 2.569.680 RON | 2.024.760 RON | 1.382.449 RON | 1.694.746 RON | 1.097.190 RON | 910.842 RON | 451.805 RON | 215.606 RON | 304.114 RON | 295.355 RON |
| Cheltuieli in avans | 65.798 RON | 50.167 RON | 45.018 RON | 223 RON | 221 RON | — | — | — | 1.159 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.065.828 RON | 5.960.724 RON | 10.061.622 RON | 10.721.810 RON | 356.065 RON | 424.921 RON | 220.983 RON | 570.040 RON | 447.816 RON | 474.598 RON | 363.933 RON | 878.312 RON | 1.020.744 RON | 1.816.129 RON | 1.746.289 RON | 2.223.495 RON | 1.400.536 RON | 1.070.804 RON |
| Capitaluri proprii | 12.300.050 RON | 8.878.736 RON | 6.161.310 RON | 4.091.715 RON | 16.059.682 RON | 15.170.629 RON | 12.286.939 RON | 12.142.535 RON | 10.432.542 RON | 9.645.410 RON | 9.254.093 RON | 6.978.374 RON | 4.834.180 RON | 3.000.320 RON | 2.252.373 RON | 1.460.407 RON | 809.676 RON | 225.548 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 48 | 45 | 49 | 46 | 39 | 47 | 47 | 44 | 43 | 39 | 41 | 42 | 43 | 38 | 34 | 27 | 24 | 20 |
118 contracte atribuite, in valoare de 9.759 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 8.323 lei.
Achizitii directe
103 contracte
8.220 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
15 contracte
1.539 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.587 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.278 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.587 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.151 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:55).