| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 428.848 RON | 17.184 RON | 147.108 RON | 13.103 RON | 212.107 RON | 78.102 RON | 0 |
| 2024 | 432.271 RON | -16.926 RON | 209.701 RON | 12.930 RON | 257.689 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Complexul MARVIMEX - standul nr. B
sectorul de plaja Mamaia IV, în adiacent terasei-club LA CUCARACHA · sectorul de plaja Mamaia IV, faţă Complexului Hotelier MODERN · stațiunea Mamaia plaja, sectorul Mamaia V
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 60.918 RON |
| — |
| 2023 | 520.358 RON | 24.226 RON | 213.673 RON | 163 RON | 291.354 RON | 77.844 RON | — |
| 2022 | 360.805 RON | 1.802 RON | 436.018 RON | 163 RON | 489.473 RON | 53.618 RON | 1 |
| 2021 | 278.496 RON | -4.892 RON | 364.183 RON | 163 RON | 415.836 RON | 51.816 RON | 1 |
| 2020 | 461.171 RON | 20.510 RON | 180.473 RON | 163 RON | 237.017 RON | 56.707 RON | 1 |
| 2019 | 452.105 RON | 5.210 RON | 231.793 RON | 163 RON | 267.827 RON | 36.197 RON | 1 |
| 2018 | 475.062 RON | -17.362 RON | 147.434 RON | 163 RON | 178.259 RON | 30.988 RON | 1 |
| 2017 | 485.705 RON | -4.293 RON | 134.066 RON | 163 RON | 182.252 RON | 48.349 RON | 1 |
| 2016 | 472.371 RON | 5.514 RON | 140.162 RON | 163 RON | 142.641 RON | 2.642 RON | 1 |
| 2015 | 472.490 RON | 24.798 RON | 173.197 RON | — | 170.326 RON | -2.871 RON | 1 |
| 2014 | 405.407 RON | 21.341 RON | 150.841 RON | — | 123.172 RON | -27.669 RON | 1 |
| 2013 | 282.552 RON | -29.643 RON | 194.942 RON | 1.820 RON | 144.112 RON | -49.010 RON | — |
| 2012 | 392.169 RON | -13.859 RON | 111.466 RON | 10.565 RON | 81.535 RON | -19.366 RON | 1 |
| 2011 | 392.176 RON | 8.520 RON | 106.331 RON | 18.955 RON | 81.868 RON | -5.508 RON | — |
| 2010 | 167.039 RON | -16.095 RON | 142.967 RON | 27.285 RON | 101.654 RON | -14.028 RON | — |
| 2009 | 256.663 RON | 3.313 RON | 56.132 RON | 27.994 RON | 33.518 RON | 5.380 RON | — |
| 2008 | 275.816 RON | 1.827 RON | 79.332 RON | 35.684 RON | 45.715 RON | 2.067 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 428.848 RON | 432.271 RON | 520.358 RON | 360.805 RON | 278.496 RON | 461.171 RON | 452.105 RON | 475.062 RON | 485.705 RON | 472.371 RON | 472.490 RON | 405.407 RON | 282.552 RON | 392.169 RON | 392.176 RON | 167.039 RON | 256.663 RON | 275.816 RON |
| Venituri totale | 432.324 RON | 442.927 RON | 529.454 RON | 373.826 RON | 292.909 RON | 473.762 RON | 461.963 RON | 478.661 RON | 491.832 RON | 475.661 RON | 481.118 RON | 421.905 RON | 282.847 RON | 397.745 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 409.859 RON | 459.853 RON | 500.022 RON | 370.524 RON | 297.430 RON | 449.483 RON | 455.356 RON | 495.083 RON | 491.533 RON | 468.778 RON | 456.286 RON | 400.564 RON | 312.490 RON | 411.604 RON | ||||
| Profit brut | 22.465 RON | 0 RON | 29.432 RON | 3.302 RON | 0 RON | 24.279 RON | 6.607 RON | 0 RON | 299 RON | 6.883 RON | 24.832 RON | 21.341 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 16.926 RON | 0 RON | 0 RON | 4.521 RON | 0 RON | 0 RON | 16.422 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 29.643 RON | 13.859 RON | ||||
| Profit net | 17.184 RON | 0 RON | 24.226 RON | 1.802 RON | 0 RON | 20.510 RON | 5.210 RON | 0 RON | 0 RON | 5.514 RON | 24.798 RON | 21.341 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 16.926 RON | 0 RON | 0 RON | 4.892 RON | 0 RON | 0 RON | 17.362 RON | 4.293 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.643 RON | 13.859 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 13.103 RON | 12.930 RON | 163 RON | 163 RON | 163 RON | 163 RON | 163 RON | 163 RON | 163 RON | 163 RON | — | — | 1.820 RON | 10.565 RON | ||||
| Active circulante | 212.107 RON | 257.689 RON | 291.354 RON | 489.473 RON | 415.836 RON | 237.017 RON | 267.827 RON | 178.259 RON | 182.252 RON | 142.641 RON | 170.326 RON | 123.172 RON | 144.112 RON | 81.535 RON | ||||
| Stocuri | 140.174 RON | 209.529 RON | 279.086 RON | 412.308 RON | 371.692 RON | 218.955 RON | 250.832 RON | 159.957 RON | 155.278 RON | 129.133 RON | 130.238 RON | 115.279 RON | 110.642 RON | 72.344 RON | ||||
| Creante | 59.543 RON | 5.045 RON | 5.736 RON | 28.496 RON | 35.211 RON | 11.019 RON | 13.379 RON | 9.697 RON | 10.148 RON | 7.373 RON | 12.165 RON | 2.596 RON | 13.929 RON | 4.551 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 12.390 RON | 43.115 RON | 6.532 RON | 48.669 RON | 8.933 RON | 7.043 RON | 3.616 RON | 8.605 RON | 16.826 RON | 6.135 RON | 27.923 RON | 5.297 RON | 19.541 RON | 4.640 RON | ||||
| Datorii totale | 147.108 RON | 209.701 RON | 213.673 RON | 436.018 RON | 364.183 RON | 180.473 RON | 231.793 RON | 147.434 RON | 134.066 RON | 140.162 RON | 173.197 RON | 150.841 RON | 194.942 RON | 111.466 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 78.102 RON | 60.918 RON | 77.844 RON | 53.618 RON | 51.816 RON | 56.707 RON | 36.197 RON | 30.988 RON | 48.349 RON | 2.642 RON | -2.871 RON | -27.669 RON | -49.010 RON | -19.366 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 395.682 RON |
| 168.039 RON |
| 260.375 RON |
| 275.816 RON |
| 387.162 RON |
| 180.909 RON |
| 252.729 RON |
| 272.982 RON |
| 8.520 RON |
| — |
| 7.646 RON |
| 2.834 RON |
| 0 RON |
| 12.870 RON |
| — |
| — |
| 8.520 RON |
| — |
| 3.313 RON |
| 1.827 RON |
| 0 RON |
| 16.095 RON |
| — |
| — |
| 18.955 RON |
| 27.285 RON |
| 27.994 RON |
| 35.684 RON |
| 81.868 RON |
| 101.654 RON |
| 33.518 RON |
| 45.715 RON |
| 71.373 RON |
| 69.370 RON |
| 29.410 RON |
| 33.680 RON |
| 7.722 RON |
| 10.994 RON |
| — |
| 9.659 RON |
| 2.773 RON |
| 21.290 RON |
| 4.108 RON |
| 2.376 RON |
| 106.331 RON |
| 142.967 RON |
| 56.132 RON |
| 79.332 RON |
| -5.508 RON |
| -14.028 RON |
| 5.380 RON |
| 2.067 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
| 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.