| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 0 RON | -7.245 RON | 47.462 RON | 0 RON | 1.290 RON | -114.784 RON | 0 |
| 2010 | 33.844 RON | -12.100 RON | 133.252 RON | 7.064 RON | 18.649 RON |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 33.844 RON | 68.332 RON | 88.416 RON |
| -107.539 RON |
| — |
| 2009 | 68.332 RON | -67.971 RON | 142.544 RON | 22.162 RON | 26.136 RON | -95.439 RON | — |
| 2008 | 88.416 RON | 17.645 RON | 104.410 RON | 38.694 RON | 38.247 RON | -27.469 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 74.174 RON | 69.471 RON | 94.245 RON |
| Cheltuieli totale | 7.245 RON | 84.624 RON | 134.575 RON | 76.600 RON |
| Profit brut | 0 RON | — | — | 17.645 RON |
| Pierdere bruta | 7.245 RON | 10.450 RON | 65.104 RON | — |
| Profit net | 0 RON | — | — | 17.645 RON |
| Pierdere neta | 7.245 RON | 12.100 RON | 67.971 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 7.064 RON | 22.162 RON | 38.694 RON |
| Active circulante | 1.290 RON | 18.649 RON | 26.136 RON | 38.247 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 12.756 RON |
| Creante | 1.155 RON | 1.222 RON | 17.157 RON | 15.485 RON |
| Casa si conturi la banci | 135 RON | 17.427 RON | 8.979 RON | 10.006 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 473 RON | — |
| Datorii totale | 47.462 RON | 133.252 RON | 142.544 RON | 104.410 RON |
| Venituri in avans | 68.612 RON | — | 1.666 RON | — |
| Capitaluri proprii | -114.784 RON | -107.539 RON | -95.439 RON | -27.469 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
et. 2, ap. 5, sectorul 2
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.