| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 52.880 RON | -15.463 RON | 72.943 RON | — | 35.698 RON | -37.245 RON | 1 |
| 2019 | 57.376 RON | -13.136 RON | 51.996 RON | — | 30.215 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
| -21.781 RON |
| 1 |
| 2018 | 46.007 RON | -11.986 RON | 35.560 RON | — | 26.915 RON | -8.645 RON | 1 |
| 2017 | 44.140 RON | 3.141 RON | 116.433 RON | — | 21.876 RON | -94.557 RON | 1 |
| 2016 | 22.330 RON | -14.264 RON | 103.625 RON | 0 RON | 5.927 RON | -97.698 RON | 2 |
| 2015 | 28.914 RON | -3.149 RON | 93.854 RON | 8.079 RON | 2.341 RON | -83.434 RON | 2 |
| 2014 | 23.785 RON | 279 RON | 98.953 RON | 8.079 RON | 10.589 RON | -80.285 RON | 1 |
| 2013 | 23.503 RON | -4.552 RON | 90.154 RON | 8.079 RON | 1.511 RON | -80.564 RON | 1 |
| 2012 | 52.206 RON | -7.754 RON | 88.773 RON | 8.079 RON | 4.682 RON | -76.012 RON | 2 |
| 2011 | 79.010 RON | -6.451 RON | 101.940 RON | 13.017 RON | 20.665 RON | -68.258 RON | — |
| 2010 | 78.062 RON | -29.723 RON | 94.981 RON | 4.709 RON | 28.463 RON | -61.809 RON | 1 |
| 2009 | 96.776 RON | -16.858 RON | 97.847 RON | 17.664 RON | 47.457 RON | -32.726 RON | 1 |
| 2008 | 36.642 RON | -4.254 RON | 98.224 RON | 1.476 RON | 60.880 RON | -35.868 RON | 3 |
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 52.880 RON | 57.376 RON | 46.007 RON | 44.140 RON | 22.330 RON | 28.914 RON | 23.785 RON | 23.503 RON | 52.206 RON | 79.010 RON | 78.062 RON | 96.776 RON | 36.642 RON |
| Venituri totale | 52.880 RON | 57.376 RON | 46.007 RON | 50.167 RON | 22.330 RON | 28.914 RON | 23.785 RON | 23.503 RON | 52.211 RON | 79.021 RON | 78.062 RON | 114.848 RON | 66.642 RON |
| Cheltuieli totale | 67.934 RON | 69.939 RON | 57.482 RON | 45.818 RON | 36.251 RON | 31.195 RON | 22.792 RON | 27.350 RON | 59.965 RON | 85.472 RON | 104.560 RON | 130.126 RON | 70.896 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.349 RON | 0 RON | 0 RON | 993 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 15.054 RON | 12.563 RON | 11.475 RON | 0 RON | 13.921 RON | 2.281 RON | 0 RON | 3.847 RON | 7.754 RON | 6.451 RON | 26.498 RON | 15.278 RON | 4.254 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.141 RON | 0 RON | 0 RON | 279 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 15.463 RON | 13.136 RON | 11.986 RON | 0 RON | 14.264 RON | 3.149 RON | 0 RON | 4.552 RON | 7.754 RON | 6.451 RON | 29.723 RON | 16.858 RON | 4.254 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 0 RON | 8.079 RON | 8.079 RON | 8.079 RON | 8.079 RON | 13.017 RON | 4.709 RON | 17.664 RON | 1.476 RON |
| Active circulante | 35.698 RON | 30.215 RON | 26.915 RON | 21.876 RON | 5.927 RON | 2.341 RON | 10.589 RON | 1.511 RON | 4.682 RON | 20.665 RON | 28.463 RON | 47.457 RON | 60.880 RON |
| Stocuri | 34.642 RON | 28.438 RON | 26.378 RON | 12.304 RON | 5.762 RON | 1.511 RON | 665 RON | 704 RON | 2.960 RON | 17.496 RON | 24.271 RON | 47.070 RON | 60.647 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | — | — | 298 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 1.056 RON | 1.777 RON | 537 RON | 9.572 RON | 165 RON | 830 RON | 9.924 RON | 807 RON | 1.424 RON | 3.169 RON | 4.192 RON | 387 RON | 233 RON |
| Datorii totale | 72.943 RON | 51.996 RON | 35.560 RON | 116.433 RON | 103.625 RON | 93.854 RON | 98.953 RON | 90.154 RON | 88.773 RON | 101.940 RON | 94.981 RON | 97.847 RON | 98.224 RON |
| Capitaluri proprii | -37.245 RON | -21.781 RON | -8.645 RON | -94.557 RON | -97.698 RON | -83.434 RON | -80.285 RON | -80.564 RON | -76.012 RON | -68.258 RON | -61.809 RON | -32.726 RON | -35.868 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 3 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.