Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 143.799 RON | -15.240 RON | 121.233 RON | 162.678 RON | 2.563 RON | 44.008 RON | 1 |
| 2009 | 143.799 RON | -15.240 RON | 121.233 RON | 162.678 RON | 2.563 RON |
| Indicator | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 143.799 RON | 143.799 RON | 624.793 RON |
| Venituri totale |
| 44.008 RON |
| 1 |
| 2008 | 624.793 RON | 2.285 RON | 228.362 RON | 273.980 RON | 68.469 RON | 117.793 RON | 3 |
| 158.589 RON |
| 158.589 RON |
| 639.621 RON |
| Cheltuieli totale | 168.097 RON | 168.097 RON | 636.901 RON |
| Profit brut | — | — | 2.720 RON |
| Pierdere bruta | 9.508 RON | 9.508 RON | — |
| Profit net | — | — | 2.285 RON |
| Pierdere neta | 15.240 RON | 15.240 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 162.678 RON | 162.678 RON | 273.980 RON |
| Active circulante | 2.563 RON | 2.563 RON | 68.469 RON |
| Stocuri | — | — | 29.372 RON |
| Creante | 2.563 RON | 2.563 RON | 35.875 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 3.222 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 3.706 RON |
| Datorii totale | 121.233 RON | 121.233 RON | 228.362 RON |
| Capitaluri proprii | 44.008 RON | 44.008 RON | 117.793 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 95.917 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 3 |
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.