ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 452.864 RON | -54.254 RON | 48.249 RON | 152.919 RON | 190.028 RON | 295.433 RON | 4 |
| 2024 | 361.325 RON | 7.541 RON | 50.002 RON | 174.147 RON | 225.007 RON | 349.687 RON | 3 |
| 2023 | 422.961 RON | -41.841 RON | 92.572 RON | 187.784 RON | 246.934 RON | 342.146 RON | 3 |
| 2022 | 1.291.045 RON | 287.654 RON | 175.009 RON | 197.223 RON | 361.773 RON | 383.987 RON | 5 |
| 2021 | 168.486 RON | 3.829 RON | 545.583 RON | 215.273 RON | 426.643 RON | 96.333 RON | 4 |
| 2020 | 538.472 RON | 60.925 RON | 358.136 RON | 234.574 RON | 216.066 RON | 92.504 RON | 4 |
| 2019 | 288.032 RON | 5.554 RON | 359.820 RON | 255.950 RON | 135.449 RON | 31.579 RON | 4 |
| 2018 | 395.726 RON | 1.290 RON | 368.757 RON | 274.786 RON | 119.996 RON | 26.025 RON | 6 |
| 2017 | 540.161 RON | 9.933 RON | 378.077 RON | 292.483 RON | 110.328 RON | 24.734 RON | 5 |
| 2016 | 296.522 RON | 8.825 RON | 514.270 RON | 305.772 RON | 223.299 RON | 14.801 RON | 6 |
| 2015 | 318.345 RON | 7.598 RON | 417.110 RON | 303.404 RON | 119.682 RON | 24.597 RON | 6 |
| 2014 | 234.690 RON | 9.458 RON | 347.715 RON | 216.118 RON | 119.671 RON | 16.999 RON | 6 |
| 2013 | 290.952 RON | 2.937 RON | 310.963 RON | 232.161 RON | 57.417 RON | 7.540 RON | 6 |
| 2012 | 289.562 RON | 2.950 RON | 295.745 RON | 200.021 RON | 90.242 RON | 453 RON | 6 |
| 2011 | 253.718 RON | 134.377 RON | 340.577 RON | 212.315 RON | 125.765 RON | -2.497 RON | 6 |
| 2010 | 355.129 RON | -8.362 RON | 471.181 RON | 225.911 RON | 138.577 RON | -103.240 RON | 6 |
| 2009 | 197.794 RON | -76.420 RON | 518.897 RON | 225.389 RON | 194.490 RON | -94.878 RON | 4 |
| 2008 | 246.853 RON | -61.263 RON | 434.906 RON | 240.911 RON | 171.397 RON | -18.458 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 452.864 RON | 361.325 RON | 422.961 RON | 1.291.045 RON | 168.486 RON | 538.472 RON | 288.032 RON | 395.726 RON | 540.161 RON | 296.522 RON | 318.345 RON | 234.690 RON | 290.952 RON | 289.562 RON | 253.718 RON | 355.129 RON | 197.794 RON | 246.853 RON |
| Venituri totale | 458.545 RON | 362.500 RON | 435.662 RON | 1.114.740 RON | 347.348 RON | 532.844 RON | 300.883 RON | 395.846 RON | 421.223 RON | 424.266 RON | 326.924 RON | 295.824 RON | 321.664 RON | 318.426 RON | 412.238 RON | 366.917 RON | 205.453 RON | 254.845 RON |
| Cheltuieli totale | 512.799 RON | 353.519 RON | 473.870 RON | 815.444 RON | 342.028 RON | 467.719 RON | 292.446 RON | 390.598 RON | 405.846 RON | 412.449 RON | 319.326 RON | 284.508 RON | 317.942 RON | 314.874 RON | 277.861 RON | 372.054 RON | 277.540 RON | 316.108 RON |
| Profit brut | 0 RON | 8.981 RON | 0 RON | 299.296 RON | 5.320 RON | 65.125 RON | 8.437 RON | 5.248 RON | 15.377 RON | 11.817 RON | 7.598 RON | 11.316 RON | 3.722 RON | 3.552 RON | 134.377 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 54.254 RON | 0 RON | 38.208 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.137 RON | 72.087 RON | 61.263 RON |
| Profit net | 0 RON | 7.541 RON | 0 RON | 287.654 RON | 3.829 RON | 60.925 RON | 5.554 RON | 1.290 RON | 9.933 RON | 8.825 RON | 7.598 RON | 9.458 RON | 2.937 RON | 2.950 RON | 134.377 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 54.254 RON | 0 RON | 41.841 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.362 RON | 76.420 RON | 61.263 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 152.919 RON | 174.147 RON | 187.784 RON | 197.223 RON | 215.273 RON | 234.574 RON | 255.950 RON | 274.786 RON | 292.483 RON | 305.772 RON | 303.404 RON | 216.118 RON | 232.161 RON | 200.021 RON | 212.315 RON | 225.911 RON | 225.389 RON | 240.911 RON |
| Active circulante | 190.028 RON | 225.007 RON | 246.934 RON | 361.773 RON | 426.643 RON | 216.066 RON | 135.449 RON | 119.996 RON | 110.328 RON | 223.299 RON | 119.682 RON | 119.671 RON | 57.417 RON | 90.242 RON | 125.765 RON | 138.577 RON | 194.490 RON | 171.397 RON |
| Stocuri | 78.737 RON | 62.460 RON | 62.984 RON | 96.564 RON | 366.057 RON | 28.644 RON | 111.506 RON | 96.488 RON | 82.805 RON | 201.928 RON | 41.094 RON | 50.151 RON | 36.245 RON | 54.116 RON | 75.375 RON | 71.580 RON | 154.187 RON | 126.088 RON |
| Creante | 59.572 RON | 79.914 RON | 27.145 RON | 103.274 RON | 8.471 RON | 39.113 RON | 5.725 RON | 13.379 RON | 3.739 RON | 5.570 RON | 63.473 RON | 53.063 RON | 14.367 RON | 12.227 RON | 24.685 RON | 63.590 RON | 30.525 RON | 44.872 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.719 RON | 82.633 RON | 156.805 RON | 161.935 RON | 52.115 RON | 148.309 RON | 18.218 RON | 10.129 RON | 23.784 RON | 15.801 RON | 15.115 RON | 16.457 RON | 6.805 RON | 23.899 RON | 25.705 RON | 3.407 RON | 9.778 RON | 437 RON |
| Cheltuieli in avans | 735 RON | 535 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.621 RON | 28.925 RON | 28.925 RON | 5.935 RON | 0 RON | 4.140 RON | 4.140 RON | 4.140 RON |
| Datorii totale | 48.249 RON | 50.002 RON | 92.572 RON | 175.009 RON | 545.583 RON | 358.136 RON | 359.820 RON | 368.757 RON | 378.077 RON | 514.270 RON | 417.110 RON | 347.715 RON | 310.963 RON | 295.745 RON | 340.577 RON | 471.181 RON | 518.897 RON | 434.906 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 687 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 295.433 RON | 349.687 RON | 342.146 RON | 383.987 RON | 96.333 RON | 92.504 RON | 31.579 RON | 26.025 RON | 24.734 RON | 14.801 RON | 24.597 RON | 16.999 RON | 7.540 RON | 453 RON | -2.497 RON | -103.240 RON | -94.878 RON | -18.458 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
39 de contracte atribuite, in valoare de 188.721 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 188.760 lei.
Achizitii directe
39 de contracte
188.721 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 05:33).