| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.277.724 RON | 66.836 RON | 104.526 RON | 75.795 RON | 3.039.441 RON | 3.153.862 RON | 9 |
| 2024 | 1.516.439 RON | 466.321 RON | 173.351 RON | 121.075 RON | 2.981.444 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 3.087.026 RON |
| 10 |
| 2023 | 1.741.124 RON | 790.106 RON | 207.462 RON | 166.354 RON | 2.527.497 RON | 2.620.704 RON | 10 |
| 2022 | 1.330.800 RON | 622.101 RON | 122.864 RON | 60.701 RON | 2.493.366 RON | 2.565.473 RON | 9 |
| 2021 | 847.374 RON | 428.216 RON | 121.644 RON | 61.974 RON | 1.896.526 RON | 1.943.372 RON | 5 |
| 2020 | 303.365 RON | -68.953 RON | 135.065 RON | 105.287 RON | 1.543.970 RON | 1.515.156 RON | 7 |
| 2019 | 1.478.559 RON | 626.885 RON | 546.386 RON | 160.810 RON | 2.668.721 RON | 2.284.109 RON | 9 |
| 2018 | 1.405.164 RON | 590.192 RON | 360.061 RON | 219.673 RON | 1.791.028 RON | 1.657.224 RON | 9 |
| 2017 | 1.276.381 RON | 509.430 RON | 328.706 RON | 275.245 RON | 1.114.131 RON | 1.067.032 RON | 8 |
| 2016 | 1.017.261 RON | 415.121 RON | 362.778 RON | 216.713 RON | 945.842 RON | 803.102 RON | 8 |
| 2015 | 853.427 RON | 342.135 RON | 88.654 RON | 891 RON | 1.535.660 RON | 1.450.596 RON | 7 |
| 2014 | 803.316 RON | 309.310 RON | 85.295 RON | 15.251 RON | 1.175.805 RON | 1.108.460 RON | 7 |
| 2013 | 776.909 RON | 286.305 RON | 120.834 RON | 30.897 RON | 886.622 RON | 799.151 RON | 7 |
| 2012 | 757.161 RON | 181.998 RON | 48.762 RON | 39.377 RON | 522.620 RON | 512.846 RON | 6 |
| 2011 | 593.633 RON | 247.167 RON | 102.602 RON | 41.660 RON | 390.166 RON | 330.847 RON | 6 |
| 2010 | 67.932 RON | 17.899 RON | 26.469 RON | 1.636 RON | 108.601 RON | 83.768 RON | 2 |
| 2009 | — | -1.480 RON | 743 RON | 1.636 RON | 64.976 RON | 65.869 RON | — |
| 2008 | — | -13 RON | 193 RON | 1.636 RON | 65.905 RON | 67.348 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.277.724 RON | 1.516.439 RON | 1.741.124 RON | 1.330.800 RON | 847.374 RON | 303.365 RON | 1.478.559 RON | 1.405.164 RON | 1.276.381 RON | 1.017.261 RON | 853.427 RON | 803.316 RON | 776.909 RON | 757.161 RON | 593.633 RON | 67.932 RON | — | — |
| Venituri totale | 1.286.263 RON | 1.516.826 RON | 1.748.488 RON | 1.343.067 RON | 886.880 RON | 303.944 RON | 1.483.599 RON | 1.415.230 RON | 1.285.193 RON | 1.022.214 RON | 854.076 RON | 804.343 RON | 778.426 RON | 759.972 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.208.494 RON | 968.326 RON | 941.768 RON | 709.652 RON | 452.552 RON | 370.112 RON | 841.882 RON | 810.963 RON | 763.453 RON | 527.357 RON | 446.772 RON | 469.519 RON | 437.490 RON | 545.497 RON | ||||
| Profit brut | 77.769 RON | 548.500 RON | 806.720 RON | 633.415 RON | 434.328 RON | 0 RON | 641.717 RON | 604.267 RON | 521.740 RON | 494.857 RON | 407.304 RON | 334.824 RON | 340.936 RON | 214.475 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.168 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 66.836 RON | 466.321 RON | 790.106 RON | 622.101 RON | 428.216 RON | 0 RON | 626.885 RON | 590.192 RON | 509.430 RON | 415.121 RON | 342.135 RON | 309.310 RON | 286.305 RON | 181.998 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.953 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 75.795 RON | 121.075 RON | 166.354 RON | 60.701 RON | 61.974 RON | 105.287 RON | 160.810 RON | 219.673 RON | 275.245 RON | 216.713 RON | 891 RON | 15.251 RON | 30.897 RON | 39.377 RON | ||||
| Active circulante | 3.039.441 RON | 2.981.444 RON | 2.527.497 RON | 2.493.366 RON | 1.896.526 RON | 1.543.970 RON | 2.668.721 RON | 1.791.028 RON | 1.114.131 RON | 945.842 RON | 1.535.660 RON | 1.175.805 RON | 886.622 RON | 522.620 RON | ||||
| Stocuri | 132.293 RON | 193.451 RON | 121.457 RON | 113.990 RON | 88.674 RON | 83.055 RON | 56.204 RON | 82.404 RON | 74.622 RON | 25.297 RON | 21.525 RON | 21.387 RON | 18.808 RON | 16.065 RON | ||||
| Creante | 1.981.350 RON | 1.980.433 RON | 217.450 RON | 244.153 RON | 280.208 RON | 125.596 RON | 403.820 RON | 160.029 RON | 129.103 RON | 159.907 RON | 866.984 RON | 869.324 RON | 849.540 RON | 489.506 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 925.798 RON | 807.560 RON | 2.188.590 RON | 2.135.223 RON | 1.527.644 RON | 1.335.319 RON | 2.208.697 RON | 1.548.595 RON | 910.406 RON | 760.638 RON | 647.151 RON | 285.094 RON | 18.274 RON | 17.049 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 143.152 RON | 157.858 RON | 134.315 RON | 134.270 RON | 106.516 RON | 964 RON | 964 RON | 6.584 RON | 6.362 RON | 6.988 RON | 6.362 RON | 6.362 RON | 6.648 RON | 4.830 RON | ||||
| Datorii totale | 104.526 RON | 173.351 RON | 207.462 RON | 122.864 RON | 121.644 RON | 135.065 RON | 546.386 RON | 360.061 RON | 328.706 RON | 362.778 RON | 88.654 RON | 85.295 RON | 120.834 RON | 48.762 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.663 RON | 3.663 RON | 3.663 RON | 4.182 RON | 5.219 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 3.153.862 RON | 3.087.026 RON | 2.620.704 RON | 2.565.473 RON | 1.943.372 RON | 1.515.156 RON | 2.284.109 RON | 1.657.224 RON | 1.067.032 RON | 803.102 RON | 1.450.596 RON | 1.108.460 RON | 799.151 RON | 512.846 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 9 | 10 | 10 | 9 | 5 | 7 | 9 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 601.241 RON |
| 68.336 RON |
| — |
| — |
| 308.587 RON |
| 44.969 RON |
| 13 RON |
| 13 RON |
| 292.654 RON |
| 23.367 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 13 RON |
| 13 RON |
| 247.167 RON |
| 17.899 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 1.480 RON |
| 13 RON |
| 41.660 RON |
| 1.636 RON |
| 1.636 RON |
| 1.636 RON |
| 390.166 RON |
| 108.601 RON |
| 64.976 RON |
| 65.905 RON |
| 9.676 RON |
| 5.963 RON |
| — |
| — |
| 298.330 RON |
| 83.643 RON |
| 64.033 RON |
| 64.033 RON |
| 82.160 RON |
| 18.995 RON |
| 943 RON |
| 1.872 RON |
| 1.623 RON |
| — |
| — |
| — |
| 102.602 RON |
| 26.469 RON |
| 743 RON |
| 193 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 330.847 RON |
| 83.768 RON |
| 65.869 RON |
| 67.348 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| — |
| — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
5 contracte atribuite, in valoare de 4.146 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
4.146 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:25).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.