| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 205.252 RON | 5 RON | 792.888 RON | 587.641 RON | — |
| 2023 | 0 RON | -149 RON | 219.455 RON | 5 RON | 819.460 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 600.010 RON |
| — |
| 2022 | 0 RON | 142.735 RON | 219.455 RON | 5 RON | 819.609 RON | 600.159 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | -39.856 RON | 467.862 RON | 5 RON | 925.281 RON | 457.424 RON | 0 |
| 2020 | 40.000 RON | 46.621 RON | 470.268 RON | 39.353 RON | 928.195 RON | 497.280 RON | 0 |
| 2019 | 144.213 RON | 25.955 RON | 505.388 RON | 63.406 RON | 893.101 RON | 451.119 RON | 0 |
| 2018 | 567.097 RON | 59.539 RON | 715.087 RON | 133.108 RON | 1.007.143 RON | 425.164 RON | 0 |
| 2017 | 1.309.988 RON | -33.497 RON | 827.396 RON | 249.949 RON | 943.072 RON | 365.625 RON | 3 |
| 2016 | 2.361.118 RON | 1.513 RON | 2.141.962 RON | 20.000 RON | 2.521.084 RON | 399.122 RON | 3 |
| 2015 | 2.186.332 RON | 13.822 RON | 2.090.891 RON | 20.000 RON | 2.563.342 RON | 492.451 RON | 3 |
| 2014 | 2.936.076 RON | 9.810 RON | 1.792.908 RON | 20.000 RON | 2.251.537 RON | 478.629 RON | 2 |
| 2013 | 5.693.643 RON | 7.132 RON | 1.827.897 RON | 20.000 RON | 2.276.716 RON | 468.819 RON | 2 |
| 2012 | 2.673.631 RON | 1.201 RON | 2.208.534 RON | 81.664 RON | 2.588.557 RON | 461.687 RON | 4 |
| 2011 | 4.119.557 RON | 8.845 RON | 1.235.382 RON | 115.612 RON | 1.580.255 RON | 460.485 RON | 4 |
| 2010 | 5.271.060 RON | 62.951 RON | 794.451 RON | 151.371 RON | 1.094.720 RON | 451.640 RON | 4 |
| 2009 | 4.309.046 RON | 71.871 RON | 504.386 RON | 32.904 RON | 860.171 RON | 388.689 RON | 4 |
| 2008 | 4.105.690 RON | 71.025 RON | 604.644 RON | 36.778 RON | 884.684 RON | 316.818 RON | 4 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.000 RON | 144.213 RON | 567.097 RON | 1.309.988 RON | 2.361.118 RON | 2.186.332 RON | 2.936.076 RON | 5.693.643 RON | 2.673.631 RON | 4.119.557 RON | 5.271.060 RON | 4.309.046 RON | 4.105.690 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 309.317 RON | 0 RON | 58.079 RON | 146.166 RON | 567.097 RON | 1.309.990 RON | 2.361.774 RON | 2.186.332 RON | 2.936.078 RON | 5.694.970 RON | 2.701.351 RON | 4.202.504 RON | |||
| Cheltuieli totale | 0 RON | 149 RON | 157.302 RON | 39.856 RON | 9.716 RON | 115.826 RON | 490.303 RON | 1.343.487 RON | 2.359.520 RON | 2.164.065 RON | 2.922.355 RON | 5.682.106 RON | 2.697.863 RON | 4.191.729 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 152.015 RON | 0 RON | 48.363 RON | 30.340 RON | 76.794 RON | 0 RON | 2.254 RON | 22.267 RON | 13.723 RON | 12.864 RON | 3.488 RON | 10.775 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 149 RON | 0 RON | 39.856 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.497 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 142.735 RON | 0 RON | 46.621 RON | 25.955 RON | 59.539 RON | 0 RON | 1.513 RON | 13.822 RON | 9.810 RON | 7.132 RON | 1.201 RON | 8.845 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 149 RON | 0 RON | 39.856 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.497 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 39.353 RON | 63.406 RON | 133.108 RON | 249.949 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 81.664 RON | 115.612 RON | |||
| Active circulante | 792.888 RON | 819.460 RON | 819.609 RON | 925.281 RON | 928.195 RON | 893.101 RON | 1.007.143 RON | 943.072 RON | 2.521.084 RON | 2.563.342 RON | 2.251.537 RON | 2.276.716 RON | 2.588.557 RON | 1.580.255 RON | |||
| Stocuri | 0 RON | 819.033 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.826 RON | 135.005 RON | 83.860 RON | 56.625 RON | 66.715 RON | 103.213 RON | 240.344 RON | |||
| Creante | 792.441 RON | — | 819.543 RON | 924.839 RON | 924.839 RON | 892.330 RON | 890.349 RON | 934.174 RON | 2.383.552 RON | 2.462.355 RON | 2.194.334 RON | 2.205.210 RON | 2.484.429 RON | 1.335.366 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 447 RON | 427 RON | 66 RON | 442 RON | 3.356 RON | 771 RON | 116.794 RON | 6.072 RON | 2.527 RON | 17.127 RON | 578 RON | 4.791 RON | 915 RON | 4.545 RON | |||
| Datorii totale | 205.252 RON | 219.455 RON | 219.455 RON | 467.862 RON | 470.268 RON | 505.388 RON | 715.087 RON | 827.396 RON | 2.141.962 RON | 2.090.891 RON | 1.792.908 RON | 1.827.897 RON | 2.208.534 RON | 1.235.382 RON | |||
| Capitaluri proprii | 587.641 RON | 600.010 RON | 600.159 RON | 457.424 RON | 497.280 RON | 451.119 RON | 425.164 RON | 365.625 RON | 399.122 RON | 492.451 RON | 478.629 RON | 468.819 RON | 461.687 RON | 460.485 RON | |||
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | — | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | |||
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 5.356.313 RON |
| 4.444.828 RON |
| 4.134.959 RON |
| 5.276.504 RON |
| 4.359.698 RON |
| 4.048.436 RON |
| 79.809 RON |
| 85.130 RON |
| 86.523 RON |
| — |
| — |
| — |
| 62.951 RON |
| 71.871 RON |
| 71.025 RON |
| — |
| — |
| — |
| 151.371 RON |
| 32.904 RON |
| 36.778 RON |
| 1.094.720 RON |
| 860.171 RON |
| 884.684 RON |
| 2.205 RON |
| 205.503 RON |
| 241.466 RON |
| 1.052.653 RON |
| 643.214 RON |
| 640.605 RON |
| 39.862 RON |
| 11.454 RON |
| 2.613 RON |
| 794.451 RON |
| 504.386 RON |
| 604.644 RON |
| 451.640 RON |
| 388.689 RON |
| 316.818 RON |
| 100.000 RON |
| 100.000 RON |
| 100.000 RON |
| 4 |
| 4 |
ferma zootehnică Homorod, grajd nr. 3
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.