Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -54 RON | 1.132.139 RON | — | 270.612 RON | -861.527 RON | — |
| 2023 | — | -116 RON | 1.131.864 RON | -216 RON | 270.607 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| -861.473 RON |
| — |
| 2022 | — | -23 RON | 1.131.955 RON | -216 RON | 270.814 RON | -861.357 RON | — |
| 2021 | — | -4.661 RON | 1.131.911 RON | -216 RON | 270.793 RON | -861.334 RON | — |
| 2020 | — | -16.707 RON | 1.140.017 RON | -216 RON | 283.560 RON | -856.673 RON | — |
| 2019 | 25.566 RON | -63.629 RON | 1.122.366 RON | -216 RON | 282.616 RON | -839.966 RON | — |
| 2018 | 327.155 RON | -43.143 RON | 1.142.078 RON | -216 RON | 365.957 RON | -776.337 RON | 2 |
| 2017 | 177.779 RON | -96.952 RON | 1.094.073 RON | -216 RON | 361.095 RON | -733.194 RON | 3 |
| 2016 | 158.138 RON | -87.794 RON | 1.048.191 RON | -216 RON | 412.165 RON | -636.242 RON | 3 |
| 2015 | 166.115 RON | -68.093 RON | 949.128 RON | -216 RON | 400.896 RON | -548.448 RON | 3 |
| 2014 | 90.856 RON | -87.542 RON | 912.769 RON | -216 RON | 432.630 RON | -480.355 RON | 3 |
| 2013 | 71.835 RON | -62.948 RON | 799.448 RON | -216 RON | 406.851 RON | -392.813 RON | 3 |
| 2012 | 96.559 RON | -57.406 RON | 690.476 RON | -466 RON | 361.077 RON | -329.865 RON | 3 |
| 2011 | 118.427 RON | -50.618 RON | 571.911 RON | -466 RON | 299.919 RON | -272.458 RON | 3 |
| 2010 | 145.846 RON | -75.130 RON | 495.464 RON | -466 RON | 274.090 RON | -221.840 RON | 3 |
| 2009 | 77.713 RON | -97.108 RON | 471.052 RON | -466 RON | 324.807 RON | -146.711 RON | 2 |
| 2008 | 115.206 RON | -69.303 RON | 462.163 RON | -466 RON | 412.956 RON | -49.603 RON | 3 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | 25.566 RON | 327.155 RON | 177.779 RON | 158.138 RON | 166.115 RON | 90.856 RON | 71.835 RON | 96.559 RON | 118.427 RON | 145.846 RON | 77.713 RON | 115.206 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.566 RON | 327.159 RON | 177.779 RON | 158.140 RON | 166.115 RON | 90.856 RON | 71.835 RON | 96.559 RON | 118.450 RON | |||
| Cheltuieli totale | 54 RON | 116 RON | 23 RON | 4.661 RON | 16.707 RON | 88.428 RON | 366.659 RON | 272.955 RON | 244.353 RON | 229.224 RON | 175.671 RON | 132.745 RON | 153.965 RON | 165.516 RON | |||
| Pierdere bruta | 54 RON | 116 RON | 23 RON | 4.661 RON | 16.707 RON | 62.862 RON | 39.500 RON | 95.176 RON | 86.213 RON | — | 84.815 RON | 60.910 RON | 57.406 RON | 47.066 RON | |||
| Pierdere neta | 54 RON | 116 RON | 23 RON | 4.661 RON | 16.707 RON | 63.629 RON | 43.143 RON | 96.952 RON | 87.794 RON | 68.093 RON | 87.542 RON | 62.948 RON | 57.406 RON | 50.618 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | — | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -216 RON | -466 RON | -466 RON | |||
| Active circulante | 270.612 RON | 270.607 RON | 270.814 RON | 270.793 RON | 283.560 RON | 282.616 RON | 365.957 RON | 361.095 RON | 412.165 RON | 400.896 RON | 432.630 RON | 406.851 RON | 361.077 RON | 299.919 RON | |||
| Stocuri | 29.943 RON | 29.943 RON | 29.943 RON | 29.943 RON | 41.511 RON | 42.011 RON | 121.954 RON | 346.438 RON | 400.527 RON | 384.528 RON | 415.846 RON | 393.731 RON | 350.256 RON | 295.707 RON | |||
| Creante | 239.924 RON | 239.919 RON | 240.125 RON | 240.123 RON | 241.823 RON | 240.396 RON | 242.540 RON | 12.078 RON | 8.094 RON | 11.236 RON | 15.555 RON | 12.686 RON | 8.737 RON | 3.924 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 745 RON | 745 RON | 746 RON | 727 RON | 226 RON | 209 RON | 1.463 RON | 2.579 RON | 3.544 RON | 5.132 RON | 1.229 RON | 434 RON | 2.084 RON | 288 RON | |||
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||
| Datorii totale | 1.132.139 RON | 1.131.864 RON | 1.131.955 RON | 1.131.911 RON | 1.140.017 RON | 1.122.366 RON | 1.142.078 RON | 1.094.073 RON | 1.048.191 RON | 949.128 RON | 912.769 RON | 799.448 RON | 690.476 RON | 571.911 RON | |||
| Capitaluri proprii | -861.527 RON | -861.473 RON | -861.357 RON | -861.334 RON | -856.673 RON | -839.966 RON | -776.337 RON | -733.194 RON | -636.242 RON | -548.448 RON | -480.355 RON | -392.813 RON | -329.865 RON | -272.458 RON | |||
| Capital subscris varsat | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | — | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | 136.000 RON | |||
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 145.846 RON |
| 77.713 RON |
| 115.206 RON |
| 217.751 RON |
| 171.632 RON |
| 181.628 RON |
| 71.905 RON |
| 93.919 RON |
| 66.422 RON |
| 75.130 RON |
| 97.108 RON |
| 69.303 RON |
| -466 RON |
| -466 RON |
| -466 RON |
| 274.090 RON |
| 324.807 RON |
| 412.956 RON |
| 262.570 RON |
| 298.553 RON |
| 381.328 RON |
| 8.136 RON |
| 25.699 RON |
| 31.381 RON |
| 3.384 RON |
| 555 RON |
| 247 RON |
| — |
| 70 RON |
| 495.464 RON |
| 471.052 RON |
| 462.163 RON |
| -221.840 RON |
| -146.711 RON |
| -49.603 RON |
| 136.000 RON |
| 136.000 RON |
| 136.000 RON |
| 2 |
| 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.