Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 389.343 RON | 189.370 RON | 61.220 RON | 97.708 RON | 205.194 RON | 234.610 RON | 1 |
| 2024 | 1.363.593 RON | 1.160.566 RON | 274.001 RON | 196.504 RON | 1.295.849 RON | 1.205.806 RON | 1 |
| 2023 | 240.106 RON | 82.822 RON | 169.677 RON | 291.245 RON | 99.333 RON | 192.536 RON | 1 |
| 2022 | 222.132 RON | 195.000 RON | 348.950 RON | 380.233 RON | 248.440 RON | 240.240 RON | 1 |
| 2021 | 416.037 RON | 337.853 RON | 10.837 RON | 79.193 RON | 311.215 RON | 383.093 RON | 1 |
| 2020 | 561.153 RON | 476.246 RON | 32.646 RON | 102.206 RON | 448.700 RON | 521.487 RON | 1 |
| 2019 | 456.170 RON | 383.692 RON | 23.809 RON | 291.878 RON | 160.863 RON | 428.932 RON | 1 |
| 2018 | 692.285 RON | 619.727 RON | 46.373 RON | 297.964 RON | 413.376 RON | 664.967 RON | 1 |
| 2017 | 236.043 RON | 150.754 RON | 6.516 RON | 308.094 RON | 539 RON | 302.117 RON | 1 |
| 2016 | 696.877 RON | 544.176 RON | 129.063 RON | 318.359 RON | 400.120 RON | 589.416 RON | 1 |
| 2015 | 762.485 RON | 637.660 RON | 144.036 RON | 283.930 RON | 543.006 RON | 682.900 RON | 1 |
| 2014 | 954.803 RON | 786.768 RON | 152.054 RON | 284.141 RON | 699.773 RON | 832.008 RON | 1 |
| 2013 | 879.257 RON | 715.279 RON | 143.841 RON | 284.352 RON | 619.860 RON | 760.519 RON | 1 |
| 2012 | 835.563 RON | 667.908 RON | 120.925 RON | 284.563 RON | 549.362 RON | 713.148 RON | 1 |
| 2011 | 751.252 RON | 613.414 RON | 116.821 RON | 284.774 RON | 490.553 RON | 658.654 RON | 1 |
| 2010 | 764.086 RON | 615.229 RON | 125.679 RON | 279.446 RON | 506.702 RON | 660.469 RON | 1 |
| 2009 | 729.928 RON | 610.123 RON | 100.584 RON | 279.867 RON | 431.080 RON | 610.363 RON | 1 |
| 2008 | 347.585 RON | 285.123 RON | 40.653 RON | 179.160 RON | 146.856 RON | 285.363 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 389.343 RON | 1.363.593 RON | 240.106 RON | 222.132 RON | 416.037 RON | 561.153 RON | 456.170 RON | 692.285 RON | 236.043 RON | 696.877 RON | 762.485 RON | 954.803 RON | 879.257 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 835.563 RON |
| 751.252 RON |
| 764.086 RON |
| 729.928 RON |
| 347.585 RON |
| Venituri totale | 419.609 RON | 1.381.107 RON | 252.292 RON | 329.921 RON | 416.037 RON | 835.650 RON | 456.386 RON | 692.286 RON | 236.154 RON | 697.485 RON | 806.402 RON | 997.576 RON | 883.623 RON | 855.193 RON | 757.747 RON | 773.149 RON | 746.043 RON | 352.015 RON |
| Cheltuieli totale | 182.302 RON | 183.909 RON | 167.424 RON | 131.688 RON | 74.106 RON | 351.769 RON | 68.130 RON | 65.636 RON | 55.531 RON | 51.254 RON | 48.098 RON | 62.947 RON | 34.700 RON | 62.399 RON | 29.363 RON | 41.081 RON | 18.803 RON | 12.583 RON |
| Profit brut | 237.307 RON | 1.197.198 RON | 84.868 RON | 198.233 RON | 341.931 RON | 483.881 RON | 388.256 RON | 626.650 RON | 180.623 RON | 646.231 RON | 758.304 RON | 934.629 RON | 848.923 RON | 792.794 RON | 728.384 RON | 732.068 RON | 727.240 RON | 339.432 RON |
| Profit net | 189.370 RON | 1.160.566 RON | 82.822 RON | 195.000 RON | 337.853 RON | 476.246 RON | 383.692 RON | 619.727 RON | 150.754 RON | 544.176 RON | 637.660 RON | 786.768 RON | 715.279 RON | 667.908 RON | 613.414 RON | 615.229 RON | 610.123 RON | 285.123 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 97.708 RON | 196.504 RON | 291.245 RON | 380.233 RON | 79.193 RON | 102.206 RON | 291.878 RON | 297.964 RON | 308.094 RON | 318.359 RON | 283.930 RON | 284.141 RON | 284.352 RON | 284.563 RON | 284.774 RON | 279.446 RON | 279.867 RON | 179.160 RON |
| Active circulante | 205.194 RON | 1.295.849 RON | 99.333 RON | 248.440 RON | 311.215 RON | 448.700 RON | 160.863 RON | 413.376 RON | 539 RON | 400.120 RON | 543.006 RON | 699.773 RON | 619.860 RON | 549.362 RON | 490.553 RON | 506.702 RON | 431.080 RON | 146.856 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 397 RON | 397 RON | 397 RON | — | — | 1 RON | 1 RON |
| Creante | 111.501 RON | 92.449 RON | 69.333 RON | 231.109 RON | 234.091 RON | 236.620 RON | 159.024 RON | 406.459 RON | 255 RON | 339.330 RON | 400.807 RON | 371.225 RON | 368.798 RON | 334.933 RON | 318.610 RON | 336.899 RON | 297.430 RON | 43.687 RON |
| Casa si conturi la banci | 93.693 RON | 1.203.400 RON | 30.000 RON | 17.331 RON | 77.124 RON | 212.080 RON | 1.839 RON | 6.917 RON | 284 RON | 60.790 RON | 142.199 RON | 328.151 RON | 250.665 RON | 214.032 RON | 171.943 RON | 169.803 RON | 133.649 RON | 103.168 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.602 RON | 10.802 RON | 6.657 RON | 7.213 RON | 3.522 RON | 3.227 RON | — | — | — | — | — | 148 RON | 148 RON | 148 RON | 148 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 61.220 RON | 274.001 RON | 169.677 RON | 348.950 RON | 10.837 RON | 32.646 RON | 23.809 RON | 46.373 RON | 6.516 RON | 129.063 RON | 144.036 RON | 152.054 RON | 143.841 RON | 120.925 RON | 116.821 RON | 125.679 RON | 100.584 RON | 40.653 RON |
| Venituri in avans | 11.674 RON | 23.348 RON | 35.022 RON | 46.696 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 234.610 RON | 1.205.806 RON | 192.536 RON | 240.240 RON | 383.093 RON | 521.487 RON | 428.932 RON | 664.967 RON | 302.117 RON | 589.416 RON | 682.900 RON | 832.008 RON | 760.519 RON | 713.148 RON | 658.654 RON | 660.469 RON | 610.363 RON | 285.363 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.