sat Dreptu, comuna Poiana Teiului
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 27.722 RON | -4.871 RON | 173.153 RON | — | 7.617 RON | -165.536 RON | — |
| 2017 | 43.926 RON | 16.370 RON | 171.767 RON | — | 11.102 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| -160.665 RON |
| — |
| 2016 | — | -1.929 RON | 196.454 RON | — | 19.419 RON | -177.035 RON | — |
| 2015 | 4.496 RON | -17.447 RON | 209.517 RON | 20.981 RON | 13.430 RON | -175.106 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -36.153 RON | 209.291 RON | 39.697 RON | 11.935 RON | -157.659 RON | — |
| 2013 | 8.428 RON | -47.092 RON | 188.217 RON | 58.413 RON | 8.298 RON | -121.506 RON | 2 |
| 2012 | 122.258 RON | -41.945 RON | 180.307 RON | 88.262 RON | 17.631 RON | -74.414 RON | — |
| 2011 | 238.674 RON | -8.048 RON | 223.142 RON | 133.131 RON | 57.542 RON | -32.469 RON | 1 |
| 2010 | 663.788 RON | -24.621 RON | 187.730 RON | 122.073 RON | 41.236 RON | -24.421 RON | 1 |
| 2009 | 480.477 RON | -37.356 RON | 224.037 RON | 119.755 RON | 47.565 RON | -56.717 RON | 1 |
| 2008 | 5.546 RON | -19.561 RON | 79.906 RON | 6.619 RON | 53.926 RON | -19.361 RON | 1 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 27.722 RON | 43.926 RON | — | 4.496 RON | 0 RON | 8.428 RON | 122.258 RON | 238.674 RON | 663.788 RON | 480.477 RON | 5.546 RON |
| Venituri totale | 27.722 RON | 52.626 RON | 400 RON | 4.496 RON | 0 RON | 17.928 RON | 132.258 RON | 256.823 RON | 663.796 RON | 480.486 RON | 5.546 RON |
| Cheltuieli totale | 32.519 RON | 34.655 RON | 2.317 RON | 21.808 RON | 36.153 RON | 64.482 RON | 174.203 RON | 264.871 RON | 684.117 RON | 516.375 RON | 25.107 RON |
| Profit brut | 0 RON | 17.971 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 4.797 RON | 0 RON | 1.917 RON | — | 36.153 RON | 46.554 RON | 41.945 RON | 8.048 RON | 20.321 RON | 35.889 RON | 19.561 RON |
| Profit net | 0 RON | 16.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 4.871 RON | 0 RON | 1.929 RON | 17.447 RON | 36.153 RON | 47.092 RON | 41.945 RON | 8.048 RON | 24.621 RON | 37.356 RON | 19.561 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 20.981 RON | 39.697 RON | 58.413 RON | 88.262 RON | 133.131 RON | 122.073 RON | 119.755 RON | 6.619 RON |
| Active circulante | 7.617 RON | 11.102 RON | 19.419 RON | 13.430 RON | 11.935 RON | 8.298 RON | 17.631 RON | 57.542 RON | 41.236 RON | 47.565 RON | 53.926 RON |
| Stocuri | 6.005 RON | 6.090 RON | 12.231 RON | 6.857 RON | 1.406 RON | 1.406 RON | 3.790 RON | 48.399 RON | 5.467 RON | 16.318 RON | 45.501 RON |
| Creante | 315 RON | 907 RON | 1.606 RON | 991 RON | 5.459 RON | 1.822 RON | 10.966 RON | 8.413 RON | 29.256 RON | 25.733 RON | 2.646 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.297 RON | 4.105 RON | 5.582 RON | 5.582 RON | 5.070 RON | 5.070 RON | 2.875 RON | 730 RON | 6.513 RON | 5.514 RON | 5.779 RON |
| Datorii totale | 173.153 RON | 171.767 RON | 196.454 RON | 209.517 RON | 209.291 RON | 188.217 RON | 180.307 RON | 223.142 RON | 187.730 RON | 224.037 RON | 79.906 RON |
| Capitaluri proprii | -165.536 RON | -160.665 RON | -177.035 RON | -175.106 RON | -157.659 RON | -121.506 RON | -74.414 RON | -32.469 RON | -24.421 RON | -56.717 RON | -19.361 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.