Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 457.732 RON | 100.232 RON | 161.968 RON | 84.325 RON | 173.477 RON | 95.834 RON | 1 |
| 2024 | 344.789 RON | 102.093 RON | 91.292 RON | 10.424 RON | 186.893 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 106.025 RON |
| 1 |
| 2023 | 222.712 RON | 107.427 RON | 68.659 RON | 10.424 RON | 855.016 RON | 796.781 RON | 1 |
| 2022 | 197.372 RON | 50.770 RON | 64.028 RON | 10.423 RON | 742.959 RON | 689.354 RON | 1 |
| 2021 | 295.785 RON | 225.518 RON | 9.305 RON | 10.424 RON | 637.465 RON | 638.584 RON | 1 |
| 2020 | 263.985 RON | 202.098 RON | 7.025 RON | 10.776 RON | 409.315 RON | 413.066 RON | 1 |
| 2019 | 144.595 RON | 89.198 RON | 1.841 RON | 11.622 RON | 201.187 RON | 210.968 RON | 1 |
| 2018 | 113.086 RON | 91.867 RON | 4.519 RON | 12.469 RON | 113.820 RON | 121.770 RON | — |
| 2017 | 26.030 RON | 8.632 RON | 2.091 RON | 13.315 RON | 18.679 RON | 29.903 RON | — |
| 2016 | 50.530 RON | 10.151 RON | 30.941 RON | 10.424 RON | 41.788 RON | 21.271 RON | — |
| 2015 | 18.945 RON | 4.148 RON | 29.356 RON | 10.424 RON | 30.051 RON | 11.119 RON | — |
| 2014 | 17.256 RON | 11.761 RON | 49.058 RON | 10.424 RON | 45.605 RON | 6.971 RON | — |
| 2012 | 40.349 RON | 30.632 RON | 84.084 RON | 10.424 RON | 63.880 RON | -9.780 RON | — |
| 2010 | 2.203 RON | -18.576 RON | 53.758 RON | 10.424 RON | 2.923 RON | -40.411 RON | 1 |
| 2009 | 44.311 RON | -31.977 RON | 35.609 RON | 9.679 RON | 4.094 RON | -21.836 RON | — |
| 2008 | 69.839 RON | 5.743 RON | 27.239 RON | 13.827 RON | 23.553 RON | 10.141 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 457.732 RON | 344.789 RON | 222.712 RON | 197.372 RON | 295.785 RON | 263.985 RON | 144.595 RON | 113.086 RON | 26.030 RON | 50.530 RON | 18.945 RON | 17.256 RON | 40.349 RON | 2.203 RON | 44.311 RON | 69.839 RON |
| Venituri totale | 458.380 RON | 354.597 RON | 222.712 RON | 197.531 RON | 295.785 RON | 263.986 RON | 144.595 RON | 113.086 RON | 26.030 RON | 50.530 RON | 18.945 RON | 17.256 RON | 40.397 RON | 2.203 RON | ||
| Cheltuieli totale | 350.192 RON | 246.040 RON | 113.304 RON | 145.082 RON | 67.782 RON | 59.248 RON | 52.415 RON | 17.826 RON | 16.617 RON | 38.863 RON | 14.229 RON | 4.977 RON | 9.765 RON | 20.229 RON | ||
| Profit brut | 108.188 RON | 108.557 RON | 109.408 RON | 52.449 RON | 228.003 RON | 204.738 RON | 92.180 RON | 95.260 RON | 9.413 RON | 11.667 RON | 4.716 RON | 12.279 RON | 30.632 RON | 0 RON | ||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 18.026 RON | ||
| Profit net | 100.232 RON | 102.093 RON | 107.427 RON | 50.770 RON | 225.518 RON | 202.098 RON | 89.198 RON | 91.867 RON | 8.632 RON | 10.151 RON | 4.148 RON | 11.761 RON | 30.632 RON | 0 RON | ||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.576 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 84.325 RON | 10.424 RON | 10.424 RON | 10.423 RON | 10.424 RON | 10.776 RON | 11.622 RON | 12.469 RON | 13.315 RON | 10.424 RON | 10.424 RON | 10.424 RON | 10.424 RON | 10.424 RON | ||
| Active circulante | 173.477 RON | 186.893 RON | 855.016 RON | 742.959 RON | 637.465 RON | 409.315 RON | 201.187 RON | 113.820 RON | 18.679 RON | 41.788 RON | 30.051 RON | 45.605 RON | 63.880 RON | 2.923 RON | ||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 3.928 RON | 5.777 RON | 5.777 RON | — | 26.773 RON | 26.773 RON | 23.413 RON | 0 RON | ||
| Creante | 126.897 RON | 180.436 RON | 847.427 RON | 719.424 RON | 614.459 RON | 403.835 RON | 191.937 RON | 77.025 RON | 6.500 RON | 7.700 RON | 2.205 RON | 15.416 RON | 39.308 RON | 2.841 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 46.580 RON | 6.457 RON | 7.589 RON | 23.535 RON | 23.006 RON | 5.480 RON | 5.322 RON | 31.018 RON | 6.402 RON | 34.088 RON | 1.073 RON | 3.416 RON | 1.159 RON | 82 RON | ||
| Datorii totale | 161.968 RON | 91.292 RON | 68.659 RON | 64.028 RON | 9.305 RON | 7.025 RON | 1.841 RON | 4.519 RON | 2.091 RON | 30.941 RON | 29.356 RON | 49.058 RON | 84.084 RON | 53.758 RON | ||
| Capitaluri proprii | 95.834 RON | 106.025 RON | 796.781 RON | 689.354 RON | 638.584 RON | 413.066 RON | 210.968 RON | 121.770 RON | 29.903 RON | 21.271 RON | 11.119 RON | 6.971 RON | -9.780 RON | -40.411 RON | ||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 44.326 RON |
| 78.323 RON |
| 73.436 RON |
| 71.486 RON |
| — |
| 6.837 RON |
| 29.110 RON |
| — |
| — |
| 5.743 RON |
| 31.977 RON |
| — |
| 9.679 RON |
| 13.827 RON |
| 4.094 RON |
| 23.553 RON |
| — |
| 9.440 RON |
| 2.006 RON |
| 2.744 RON |
| 2.088 RON |
| 11.369 RON |
| 35.609 RON |
| 27.239 RON |
| -21.836 RON |
| 10.141 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
23 de contracte atribuite, in valoare de 98.197 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 98.220 lei.
Achizitii directe
23 de contracte
98.197 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 06:10).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.