Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 789.964 RON | -174.112 RON | 550.720 RON | 6.235 RON | 368.605 RON | -175.880 RON | 4 |
| 2024 | 767.409 RON | -141.307 RON | 427.844 RON | 9.304 RON | 416.771 RON | -1.769 RON | 3 |
| 2023 | 574.935 RON | -134.834 RON | 319.017 RON | 21.614 RON | 436.941 RON | 139.538 RON | 3 |
| 2022 | 802.191 RON | 131.128 RON | 326.830 RON | 34.737 RON | 916.465 RON | 624.372 RON | 5 |
| 2021 | 881.505 RON | 171.518 RON | 269.406 RON | 69.065 RON | 693.585 RON | 493.244 RON | 3 |
| 2020 | 642.178 RON | -42.465 RON | 118.298 RON | 110.148 RON | 828.590 RON | 820.440 RON | 4 |
| 2019 | 1.423.408 RON | 560.284 RON | 337.749 RON | 149.986 RON | 1.050.668 RON | 862.905 RON | 6 |
| 2018 | 1.094.428 RON | 247.437 RON | 407.769 RON | 101.067 RON | 966.323 RON | 659.621 RON | 7 |
| 2017 | 866.906 RON | 153.786 RON | 358.653 RON | 124.737 RON | 646.100 RON | 412.184 RON | 5 |
| 2016 | 1.038.935 RON | 292.743 RON | 137.904 RON | 94.415 RON | 490.887 RON | 447.398 RON | 7 |
| 2015 | 1.027.449 RON | 122.821 RON | 95.689 RON | 117.317 RON | 385.027 RON | 406.655 RON | 6 |
| 2014 | 714.971 RON | 55.389 RON | 118.799 RON | 182.201 RON | 220.432 RON | 283.834 RON | 6 |
| 2013 | 632.472 RON | 49.016 RON | 179.952 RON | 231.801 RON | 176.595 RON | 228.444 RON | 5 |
| 2012 | 368.220 RON | 1.285 RON | 116.145 RON | 128.849 RON | 166.724 RON | 179.428 RON | 7 |
| 2011 | 429.442 RON | 38.219 RON | 81.049 RON | 153.314 RON | 105.878 RON | 178.143 RON | 6 |
| 2010 | 411.580 RON | 96.587 RON | 161.598 RON | 180.244 RON | 121.278 RON | 139.924 RON | 6 |
| 2009 | 166.940 RON | -8.854 RON | 67.604 RON | 47.422 RON | 63.519 RON | 43.337 RON | 4 |
| 2008 | 286.388 RON | 43.999 RON | 106.044 RON | 56.318 RON | 101.140 RON | 51.414 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 789.964 RON | 767.409 RON | 574.935 RON | 802.191 RON | 881.505 RON | 642.178 RON | 1.423.408 RON | 1.094.428 RON | 866.906 RON | 1.038.935 RON | 1.027.449 RON | 714.971 RON | 632.472 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 368.220 RON |
| 429.442 RON |
| 411.580 RON |
| 166.940 RON |
| 286.388 RON |
| Venituri totale | 809.828 RON | 798.189 RON | 576.251 RON | 808.787 RON | 843.565 RON | 704.087 RON | 1.490.616 RON | 1.114.860 RON | 892.339 RON | 1.073.802 RON | 1.028.301 RON | 744.905 RON | 632.472 RON | 368.822 RON | 432.608 RON | 412.374 RON | 166.967 RON | 286.403 RON |
| Cheltuieli totale | 961.621 RON | 920.790 RON | 705.398 RON | 670.600 RON | 663.408 RON | 739.892 RON | 916.098 RON | 856.929 RON | 729.546 RON | 725.259 RON | 880.106 RON | 678.482 RON | 572.173 RON | 367.292 RON | 387.051 RON | 298.087 RON | 171.488 RON | 239.659 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 138.187 RON | 180.157 RON | 0 RON | 574.518 RON | 257.931 RON | 162.793 RON | 348.543 RON | 148.195 RON | 66.423 RON | 60.299 RON | 1.530 RON | 45.557 RON | 114.287 RON | — | 46.744 RON |
| Pierdere bruta | 151.793 RON | 122.601 RON | 129.147 RON | 0 RON | 0 RON | 35.805 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.521 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 131.128 RON | 171.518 RON | 0 RON | 560.284 RON | 247.437 RON | 153.786 RON | 292.743 RON | 122.821 RON | 55.389 RON | 49.016 RON | 1.285 RON | 38.219 RON | 96.587 RON | — | 43.999 RON |
| Pierdere neta | 174.112 RON | 141.307 RON | 134.834 RON | 0 RON | 0 RON | 42.465 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.854 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 6.235 RON | 9.304 RON | 21.614 RON | 34.737 RON | 69.065 RON | 110.148 RON | 149.986 RON | 101.067 RON | 124.737 RON | 94.415 RON | 117.317 RON | 182.201 RON | 231.801 RON | 128.849 RON | 153.314 RON | 180.244 RON | 47.422 RON | 56.318 RON |
| Active circulante | 368.605 RON | 416.771 RON | 436.941 RON | 916.465 RON | 693.585 RON | 828.590 RON | 1.050.668 RON | 966.323 RON | 646.100 RON | 490.887 RON | 385.027 RON | 220.432 RON | 176.595 RON | 166.724 RON | 105.878 RON | 121.278 RON | 63.519 RON | 101.140 RON |
| Stocuri | 121.032 RON | 111.521 RON | 78.482 RON | 187.949 RON | 127.298 RON | 180.045 RON | 395.510 RON | 414.501 RON | 362.591 RON | 167.668 RON | 55.319 RON | 145.395 RON | 68.855 RON | 39.288 RON | 51.217 RON | 21.747 RON | 20.636 RON | 33.584 RON |
| Creante | 237.543 RON | 296.365 RON | 314.896 RON | 334.539 RON | 295.114 RON | 259.882 RON | 351.389 RON | 270.945 RON | 198.822 RON | 109.837 RON | 59.850 RON | 47.980 RON | 56.760 RON | 48.845 RON | 34.097 RON | 92.041 RON | 39.930 RON | 45.795 RON |
| Casa si conturi la banci | 10.030 RON | 8.885 RON | 43.563 RON | 393.977 RON | 271.173 RON | 388.663 RON | 303.769 RON | 280.877 RON | 84.687 RON | 213.382 RON | 269.858 RON | 27.057 RON | 50.980 RON | 78.591 RON | 20.564 RON | 7.490 RON | 2.953 RON | 21.761 RON |
| Datorii totale | 550.720 RON | 427.844 RON | 319.017 RON | 326.830 RON | 269.406 RON | 118.298 RON | 337.749 RON | 407.769 RON | 358.653 RON | 137.904 RON | 95.689 RON | 118.799 RON | 179.952 RON | 116.145 RON | 81.049 RON | 161.598 RON | 67.604 RON | 106.044 RON |
| Capitaluri proprii | -175.880 RON | -1.769 RON | 139.538 RON | 624.372 RON | 493.244 RON | 820.440 RON | 862.905 RON | 659.621 RON | 412.184 RON | 447.398 RON | 406.655 RON | 283.834 RON | 228.444 RON | 179.428 RON | 178.143 RON | 139.924 RON | 43.337 RON | 51.414 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 3 | 5 | 3 | 4 | 6 | 7 | 5 | 7 | 6 | 6 | 5 | 7 | 6 | 6 | 4 | 8 |
IA ACT DE RENUNŢAREA LA JUDECATĂ.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
AMÂNĂ PRONUNŢAREA
Amână judecarea cauzei la data de 23.10.2024.
administrarea probelor propuse
Alte cauze
Având în vedere Hotărârea nr. 3/20.06.2023 a Adunării Generale a Judecătorilor, prin care s-a stabilit ca măsură de protest amânarea cauzelor, cu excepţia celor urgente, instanţa acordă un nou termen de judecată.
lipsa procedura
Admite cererea formulată de către pârâta-reclamantă reconvenţională în contradictoriu cu reclamanta-pârâtă reconvenţională , având ca obiect completarea sentinţei civile nr. 6700/18 decembrie 2025 pronunţate de către Judecătoria Cluj-Napoca în dosarul civil nr. 22095/211/2020. Completează considerentele şi dispozitivul sentinţei civile nr. 6700/18 decembrie 2025 pronunţate de către Judecătoria Cluj-Napoca în dosarul civil nr. 22095/211/2020, cu următoarele dispoziţii: „Respinge ca fiind neîntemeiată cererea reconvenţională formulată de către pârâta-reclamantă reconvenţională S.C. SALICE COMPROD S.R.L. în contradictoriu cu reclamanta-pârâtă reconvenţională S.C. CO FOREST S.R.L. Respinge ca fiind neîntemeiată cererea pârâtei-reclamante reconvenţionale S.C. SALICE COMPROD S.R.L. de obligare a reclamantei-pârâte reconvenţionale S.C. CO FOREST S.R.L. la plata cheltuielilor de judecată aferente cererii reconvenţionale”. Completarea se face în toate exemplarele hotărârii. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul şi motivele de apel se depun la Judecătoria Cluj-Napoca, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 25.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 25.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.05.2026.
Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de către reclamanta în contradictoriu cu pârâta având ca obiect pretenţii. Respinge petitul privind obligarea pârâtei la plata debitului principal restant în sumă de 105.750 lei, ca fiind rămas fără obiect. Obligă pe pârâtă să plătească reclamantei dobânda legală penalizatoare aferentă debitului principal de 105.750 lei, achitat cu întârziere, dobândă ce se va calcula de la data de 03 octombrie 2019 şi până la data achitării debitului principal, aceea de 17 iunie 2025. Obligă pe pârâtă să plătească reclamantei suma de 11.292 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, din care suma de 3.792 lei reprezintă taxa judiciară de timbru, iar suma de 7.500 lei reprezintă onorariul avocaţial. Respinge ca fiind neîntemeiată cererea pârâtei de compensare a cheltuielilor de judecată. Încuviinţează onorariul definitiv în sumă de 1.000 lei pentru dl. expert tehnic judiciar Ceuca Vasile, onorariu ce a fost achitat de către pârâtă. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul şi motivele de apel se depun la Judecătoria Cluj-Napoca, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18.12.2025.
Având nevoie de mai mult timp pentru a delibera, amană pronunţarea în cauză la data de 18.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia Apărţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.12.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.11.2025.
Pentru efectuare expertiza incuviintata in cauza.
Pentru efectuare raport si comunicarii informatii solicitate prin adresa.
Pentru efectuare raport expertiza
In vederea efectuarii raportului de expertiza
Incuviinteaza proba cu expertiza in specialitatea industrializarea lemnului, avand ca obiective- se determine de catre expertul desemnat in cauza provenienta cherestelei care face obiectul prezentului litigiu; sa se determine daca, din documentele de provenienta prezentate de catre CO Forest SRL, existente la dosar, se putea obtine cantitatea de cherestea livrata de catre CO Forest SRL; sa se determine specia din care provine cantitatea de cherestea aflata in litigiu, sa stabileasca expertul daca la nivelul anului 2019, cand cheresteaua a fost livrata paratei, corespundea din punct de vedere calitativ in vederea valorificarii, in măsura in care cheresteaua poate fi identificata. Numeste prin tragere la sorti ca si expert in cauza pe dl. Ceuca Vasile, in baza art. 331 Cod pr. civila. Stabileste avans onorariu pentru expertiza in cuantum de 1000 lei, pe care il pune in sarcina paratei. Pune in vedere paratei ca in 5 zile sa depuna la dosar dovada achitarii avansului de onorariu expert. Emite adresa catre expertul desemnat in cauza, cu solicitarea de a efectua raportul de expertiza dispus conform art. 335, alin. 1 Cod pr. civila si sa-l depuna la dosar cu cel putin 10 zile inainte de termenul de judecata, conform art. 336, alin. 1 Cod pr. civila. De asemenea, se solicita expertului sa comunice un termen estimativ pentru efectuarea lucrarii si care ar fi costurile acesteia. Amana judecarea cauzei si fixeaza termen de judecata pentru data de 27.10.2023, ora 10:00, sala 102, Complet civil C- 13, pentru cand partile au termen in cunostinta. Pronuntata in sedinta publica, azi, data de 19 mai 2023.
Pentru a se formula de catre parti obiective la expertiza
In vederea administrarii probatiunii
In vederea administrarii probatiunii
In vederea administrarii probei testimoniale
In baza art. 230 Cod pr. civila, din oficiu instanta preschimba termenul de judecata stabilit in cauza la data de 23.02.2022, pentru data de 08.04.2022, sala 102, ora 13:00, Complet Civil C-13
in vederea administrarii probei testimoniale martorii G.A. si N.S. incuviintati la acest termen de judecata
2 contracte atribuite, in valoare de 29.907 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 27.508 lei.
Achizitii directe
1 contract
27.507 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 23:13).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.