| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 RON | 72.027 RON | — | 99.474 RON | 27.447 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 72.027 RON | — | 99.474 RON | 27.447 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| — |
| 2019 | — | 0 RON | 72.027 RON | — | 99.474 RON | 27.447 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 72.027 RON | — | 99.474 RON | 27.447 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 72.027 RON | — | 99.474 RON | 27.447 RON | — |
| 2016 | — | 2.629 RON | 72.027 RON | — | 99.474 RON | 27.447 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 76.627 RON | — | 101.445 RON | 24.818 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -3.103 RON | 83.757 RON | — | 108.575 RON | 24.818 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -430 RON | 80.654 RON | — | 108.575 RON | 27.921 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -431 RON | 80.654 RON | 430 RON | 108.574 RON | 28.350 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | -963 RON | 80.654 RON | 861 RON | 108.574 RON | 28.781 RON | — |
| 2010 | 16.071 RON | -7.044 RON | 80.654 RON | 1.823 RON | 108.574 RON | 29.743 RON | — |
| 2009 | 112.333 RON | -13.705 RON | 106.804 RON | 2.891 RON | 140.701 RON | 36.788 RON | — |
| 2008 | 205.130 RON | 3.310 RON | 147.167 RON | 14.344 RON | 183.316 RON | 50.493 RON | — |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.071 RON | 112.333 RON | 205.130 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.571 RON | 114.608 RON | 205.241 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | -2.629 RON | — | 3.103 RON | 430 RON | 431 RON | 963 RON | 20.390 RON | 125.446 RON | 201.254 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.629 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.987 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.103 RON | 430 RON | 431 RON | 963 RON | 3.819 RON | 10.838 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.629 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.310 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.103 RON | 430 RON | 431 RON | 963 RON | 7.044 RON | 13.705 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 430 RON | 861 RON | 1.823 RON | 2.891 RON | 14.344 RON |
| Active circulante | 99.474 RON | 99.474 RON | 99.474 RON | 99.474 RON | 99.474 RON | 99.474 RON | 101.445 RON | 108.575 RON | 108.575 RON | 108.574 RON | 108.574 RON | 108.574 RON | 140.701 RON | 183.316 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.068 RON | 42.181 RON |
| Creante | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.406 RON | 51.405 RON | 51.405 RON | 51.405 RON | 51.679 RON | 59.835 RON |
| Casa si conturi la banci | 48.068 RON | 48.068 RON | 48.068 RON | 48.068 RON | 48.068 RON | 48.068 RON | 50.039 RON | 57.169 RON | 57.169 RON | 57.169 RON | 57.169 RON | 57.169 RON | 72.954 RON | 81.300 RON |
| Datorii totale | 72.027 RON | 72.027 RON | 72.027 RON | 72.027 RON | 72.027 RON | 72.027 RON | 76.627 RON | 83.757 RON | 80.654 RON | 80.654 RON | 80.654 RON | 80.654 RON | 106.804 RON | 147.167 RON |
| Capitaluri proprii | 27.447 RON | 27.447 RON | 27.447 RON | 27.447 RON | 27.447 RON | 27.447 RON | 24.818 RON | 24.818 RON | 27.921 RON | 28.350 RON | 28.781 RON | 29.743 RON | 36.788 RON | 50.493 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.