ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 52% |
| persoanăadministrator | 48% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 585.801 RON | 31.572 RON | 203.520 RON | 340.418 RON | 185.642 RON | 322.540 RON | 3 |
| 2024 | 578.210 RON | 3.231 RON | 180.054 RON | 276.061 RON | 191.459 RON | 287.466 RON | 2 |
| 2023 | 817.257 RON | 65.369 RON | 85.412 RON | 253.711 RON | 115.936 RON | 284.235 RON | 2 |
| 2022 | 892.176 RON | 40.684 RON | 50.811 RON | 109.112 RON | 202.678 RON | 260.979 RON | 2 |
| 2021 | 430.172 RON | 11.509 RON | 187.200 RON | 98.656 RON | 308.839 RON | 220.295 RON | 2 |
| 2020 | 477.701 RON | 62.458 RON | 54.423 RON | 82.319 RON | 180.889 RON | 208.785 RON | 2 |
| 2019 | 424.015 RON | 46.906 RON | 33.629 RON | 39.969 RON | 139.988 RON | 146.328 RON | 4 |
| 2018 | 301.527 RON | 23.035 RON | 26.868 RON | 1.819 RON | 124.471 RON | 99.422 RON | 2 |
| 2017 | 162.381 RON | 8.081 RON | 20.470 RON | 3.183 RON | 93.674 RON | 76.387 RON | 1 |
| 2016 | 183.658 RON | 3.875 RON | 19.881 RON | 9.498 RON | 78.690 RON | 68.307 RON | 2 |
| 2015 | 195.157 RON | 8.545 RON | 19.907 RON | 11.750 RON | 72.589 RON | 64.432 RON | 3 |
| 2014 | 136.374 RON | 5.854 RON | 14.778 RON | 19.250 RON | 51.415 RON | 55.887 RON | 2 |
| 2013 | 161.346 RON | 18.031 RON | 23.671 RON | 26.750 RON | 46.953 RON | 50.032 RON | 1 |
| 2012 | 129.542 RON | 4.903 RON | 38.140 RON | 26.550 RON | 43.591 RON | 32.001 RON | 1 |
| 2011 | 121.687 RON | 1.450 RON | 7.709 RON | — | 34.807 RON | 27.098 RON | 1 |
| 2010 | 100.672 RON | 694 RON | 9.018 RON | — | 34.666 RON | 25.648 RON | 2 |
| 2009 | 175.070 RON | 5.074 RON | 9.147 RON | — | 34.102 RON | 24.955 RON | 6 |
| 2008 | 186.329 RON | 6.976 RON | 21.764 RON | — | 41.644 RON | 19.880 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 585.801 RON | 578.210 RON | 817.257 RON | 892.176 RON | 430.172 RON | 477.701 RON | 424.015 RON | 301.527 RON | 162.381 RON | 183.658 RON | 195.157 RON | 136.374 RON | 161.346 RON | 129.542 RON | 121.687 RON | 100.672 RON | 175.070 RON | 186.329 RON |
| Venituri totale | 587.602 RON | 586.003 RON | 930.002 RON | 892.198 RON | 430.316 RON | 477.718 RON | 424.030 RON | 301.542 RON | 163.249 RON | 183.794 RON | 195.353 RON | 136.595 RON | 161.410 RON | 129.714 RON | 122.096 RON | 101.734 RON | 181.648 RON | 186.340 RON |
| Cheltuieli totale | 550.016 RON | 577.988 RON | 857.604 RON | 843.573 RON | 415.020 RON | 410.545 RON | 372.884 RON | 275.492 RON | 153.536 RON | 178.082 RON | 180.948 RON | 126.643 RON | 139.022 RON | 123.877 RON | 120.369 RON | 97.689 RON | 173.071 RON | 178.035 RON |
| Profit brut | 37.586 RON | 8.015 RON | 72.398 RON | 48.625 RON | 15.296 RON | 67.173 RON | 51.146 RON | 26.050 RON | 9.713 RON | 5.712 RON | 14.405 RON | 9.952 RON | 22.388 RON | 5.837 RON | 1.727 RON | 4.045 RON | 8.577 RON | 8.305 RON |
| Profit net | 31.572 RON | 3.231 RON | 65.369 RON | 40.684 RON | 11.509 RON | 62.458 RON | 46.906 RON | 23.035 RON | 8.081 RON | 3.875 RON | 8.545 RON | 5.854 RON | 18.031 RON | 4.903 RON | 1.450 RON | 694 RON | 5.074 RON | 6.976 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 340.418 RON | 276.061 RON | 253.711 RON | 109.112 RON | 98.656 RON | 82.319 RON | 39.969 RON | 1.819 RON | 3.183 RON | 9.498 RON | 11.750 RON | 19.250 RON | 26.750 RON | 26.550 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 185.642 RON | 191.459 RON | 115.936 RON | 202.678 RON | 308.839 RON | 180.889 RON | 139.988 RON | 124.471 RON | 93.674 RON | 78.690 RON | 72.589 RON | 51.415 RON | 46.953 RON | 43.591 RON | 34.807 RON | 34.666 RON | 34.102 RON | 41.644 RON |
| Stocuri | 15.359 RON | 15.081 RON | 6.417 RON | 11.082 RON | 134.034 RON | 31 RON | 27.499 RON | 25.101 RON | 39.521 RON | 29.598 RON | 21.143 RON | 25.342 RON | 20.751 RON | 12.897 RON | 14.348 RON | 20.759 RON | 11.016 RON | 9.046 RON |
| Creante | 57.711 RON | 64.420 RON | 62.099 RON | 70.179 RON | 65.129 RON | 87.527 RON | 22.261 RON | 2.867 RON | 7.185 RON | 13.302 RON | 11.679 RON | 7.329 RON | 11.973 RON | 6.712 RON | 11.695 RON | 4.155 RON | 11.553 RON | 4.825 RON |
| Casa si conturi la banci | 112.572 RON | 111.958 RON | 47.420 RON | 121.417 RON | 109.676 RON | 93.331 RON | 90.228 RON | 96.503 RON | 46.968 RON | 35.790 RON | 39.767 RON | 18.744 RON | 14.229 RON | 23.982 RON | 8.764 RON | 9.752 RON | 11.533 RON | 27.773 RON |
| Datorii totale | 203.520 RON | 180.054 RON | 85.412 RON | 50.811 RON | 187.200 RON | 54.423 RON | 33.629 RON | 26.868 RON | 20.470 RON | 19.881 RON | 19.907 RON | 14.778 RON | 23.671 RON | 38.140 RON | 7.709 RON | 9.018 RON | 9.147 RON | 21.764 RON |
| Capitaluri proprii | 322.540 RON | 287.466 RON | 284.235 RON | 260.979 RON | 220.295 RON | 208.785 RON | 146.328 RON | 99.422 RON | 76.387 RON | 68.307 RON | 64.432 RON | 55.887 RON | 50.032 RON | 32.001 RON | 27.098 RON | 25.648 RON | 24.955 RON | 19.880 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
41 de contracte atribuite, in valoare de 256.959 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 225.362 lei.
Achizitii directe
37 de contracte
225.325 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
31.634 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 06:42).