ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
com. Buhoci, sat Dospineşti
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | -1.925 RON | 1.451.213 RON | 103.227 RON | 42.456 RON | -1.305.530 RON | — |
| 2020 | 1.500 RON | -515 RON | 1.421.213 RON | 103.227 RON | 14.381 RON | -1.303.605 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -299.199 RON | 1.409.693 RON | 103.227 RON | 3.376 RON | -1.303.090 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 1.409.693 RON | 103.227 RON | 302.575 RON | -1.003.891 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 1.409.693 RON | 103.227 RON | 302.575 RON | -1.003.891 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 1.409.693 RON | 103.227 RON | 302.575 RON | -1.003.891 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -44.155 RON | 1.409.693 RON | 103.227 RON | 302.575 RON | -1.003.891 RON | — |
| 2014 | 363 RON | -210.102 RON | 1.380.779 RON | 125.663 RON | 299.412 RON | -959.736 RON | — |
| 2013 | 1.346.370 RON | -217.261 RON | 1.443.464 RON | 248.359 RON | 498.698 RON | -700.439 RON | 2 |
| 2012 | 1.911.733 RON | -574.081 RON | 2.649.307 RON | 943.102 RON | 1.227.059 RON | -483.178 RON | 2 |
| 2011 | 3.276.775 RON | 78.433 RON | 1.737.490 RON | 940.508 RON | 1.014.498 RON | 90.903 RON | 3 |
| 2010 | 3.011.212 RON | 38.006 RON | 681.826 RON | 230.100 RON | 478.728 RON | 12.470 RON | 3 |
| 2009 | 949.352 RON | 1.586 RON | 638.584 RON | 88.474 RON | 524.574 RON | -25.536 RON | 3 |
| 2008 | 102.402 RON | 2.001 RON | 225.844 RON | 60.571 RON | 138.151 RON | -27.122 RON | 3 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 1.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 363 RON | 1.346.370 RON | 1.911.733 RON | 3.276.775 RON | 3.011.212 RON | 949.352 RON | 102.402 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 1.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 379 RON | 1.527.886 RON | 1.915.995 RON | 3.274.004 RON | 2.937.815 RON | 1.027.616 RON | 102.433 RON |
| Cheltuieli totale | 1.925 RON | 2.015 RON | 299.199 RON | — | — | — | 44.157 RON | 210.481 RON | 1.745.147 RON | 2.335.315 RON | 3.180.631 RON | 2.886.752 RON | 1.023.163 RON | 99.813 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 93.373 RON | 51.063 RON | 4.453 RON | 2.620 RON |
| Pierdere bruta | 1.925 RON | 515 RON | 299.199 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.155 RON | 210.102 RON | 217.261 RON | 419.320 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 78.433 RON | 38.006 RON | 1.586 RON | 2.001 RON |
| Pierdere neta | 1.925 RON | 515 RON | 299.199 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.155 RON | 210.102 RON | 217.261 RON | 574.081 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 103.227 RON | 103.227 RON | 103.227 RON | 103.227 RON | 103.227 RON | 103.227 RON | 103.227 RON | 125.663 RON | 248.359 RON | 943.102 RON | 940.508 RON | 230.100 RON | 88.474 RON | 60.571 RON |
| Active circulante | 42.456 RON | 14.381 RON | 3.376 RON | 302.575 RON | 302.575 RON | 302.575 RON | 302.575 RON | 299.412 RON | 498.698 RON | 1.227.059 RON | 1.014.498 RON | 478.728 RON | 524.574 RON | 138.151 RON |
| Stocuri | — | — | — | 166.452 RON | 166.452 RON | 166.452 RON | 166.452 RON | 166.452 RON | 166.443 RON | 452.624 RON | 274.135 RON | 138.420 RON | 198.830 RON | 111.687 RON |
| Creante | — | — | — | 109.853 RON | 109.853 RON | 109.853 RON | 109.853 RON | 106.578 RON | 304.946 RON | 728.856 RON | 699.926 RON | 307.589 RON | 147.905 RON | 104 RON |
| Casa si conturi la banci | 42.456 RON | 14.381 RON | 3.376 RON | 26.270 RON | 26.270 RON | 26.270 RON | 26.270 RON | 26.382 RON | 27.309 RON | 45.579 RON | 40.437 RON | 32.719 RON | 177.839 RON | 26.360 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | -4.032 RON | -4.032 RON | -4.032 RON | -4.032 RON | -4.032 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.451.213 RON | 1.421.213 RON | 1.409.693 RON | 1.409.693 RON | 1.409.693 RON | 1.409.693 RON | 1.409.693 RON | 1.380.779 RON | 1.443.464 RON | 2.649.307 RON | 1.737.490 RON | 681.826 RON | 638.584 RON | 225.844 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 122.581 RON | 10.500 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.305.530 RON | -1.303.605 RON | -1.303.090 RON | -1.003.891 RON | -1.003.891 RON | -1.003.891 RON | -1.003.891 RON | -959.736 RON | -700.439 RON | -483.178 RON | 90.903 RON | 12.470 RON | -25.536 RON | -27.122 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |