RM SPECIALITY SERVICES SRL
- CENTRUL MEDICAL MEDIAR - S.R.L.documentat pana in 2012
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 244.147 RON | 208.585 RON | 367.469 RON | 65.617 RON | 165.627 RON | -136.225 RON | 8 |
| 2012 | 370.231 RON | -295.163 RON | 572.481 RON | 93.096 RON | 134.575 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 244.147 RON | 370.231 RON | 751.896 RON |
| -344.810 RON |
| 7 |
| 2011 | 751.896 RON | -136.264 RON | 526.916 RON | 260.748 RON | 216.521 RON | -49.647 RON | 18 |
| 2010 | 390.339 RON | 10.814 RON | 304.494 RON | 185.546 RON | 205.565 RON | 86.617 RON | 7 |
| 2009 | 341.076 RON | 513 RON | 92.237 RON | 34.939 RON | 133.101 RON | 75.803 RON | 8 |
| 390.339 RON |
| 341.076 RON |
| Venituri totale | 666.671 RON | 405.360 RON | 770.900 RON | 390.364 RON | 341.152 RON |
| Cheltuieli totale | 458.086 RON | 700.523 RON | 907.164 RON | 367.461 RON | 330.406 RON |
| Profit brut | 208.585 RON | 0 RON | 0 RON | 22.903 RON | 10.746 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 295.163 RON | 136.264 RON | — | — |
| Profit net | 208.585 RON | 0 RON | 0 RON | 10.814 RON | 513 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 295.163 RON | 136.264 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 65.617 RON | 93.096 RON | 260.748 RON | 185.546 RON | 34.939 RON |
| Active circulante | 165.627 RON | 134.575 RON | 216.521 RON | 205.565 RON | 133.101 RON |
| Stocuri | 1.530 RON | 1.530 RON | 1.530 RON | 1.530 RON | 1.530 RON |
| Creante | 164.799 RON | 133.648 RON | 213.853 RON | 74.862 RON | 41.042 RON |
| Casa si conturi la banci | -702 RON | -603 RON | 1.138 RON | 129.173 RON | 90.529 RON |
| Datorii totale | 367.469 RON | 572.481 RON | 526.916 RON | 304.494 RON | 92.237 RON |
| Capitaluri proprii | -136.225 RON | -344.810 RON | -49.647 RON | 86.617 RON | 75.803 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 7 | 18 | 7 | 8 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.