Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61.135 RON | -16.867 RON | 57.601 RON | 574 RON | 65.646 RON | 149.411 RON | 1 |
| 2023 | 61.520 RON | -22.111 RON | 54.375 RON | 574 RON | 79.287 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
| 166.278 RON |
| 1 |
| 2022 | 58.722 RON | -29.902 RON | 41.680 RON | 574 RON | 88.703 RON | 188.389 RON | 1 |
| 2021 | 223.131 RON | -10.542 RON | 57.154 RON | 16.275 RON | 116.807 RON | 216.720 RON | 2 |
| 2020 | 517.117 RON | 18.355 RON | 110.297 RON | 16.874 RON | 319.876 RON | 226.453 RON | 4 |
| 2019 | 479.546 RON | 23.962 RON | 48.389 RON | 3.422 RON | 216.385 RON | 208.098 RON | 3 |
| 2018 | 788.123 RON | 265.779 RON | 109.159 RON | 4.653 RON | 314.641 RON | 210.135 RON | 3 |
| 2017 | 218.180 RON | 5.839 RON | 201.706 RON | 5.244 RON | 91.619 RON | -49.843 RON | 2 |
| 2016 | 248.535 RON | 4.815 RON | 190.828 RON | 24.260 RON | 23.904 RON | -55.682 RON | 3 |
| 2015 | 184.202 RON | 8.255 RON | 198.167 RON | 35.715 RON | 32.655 RON | -60.497 RON | 2 |
| 2014 | 401.284 RON | 4.659 RON | 211.096 RON | 44.290 RON | 98.054 RON | -68.752 RON | 2 |
| 2013 | 265.087 RON | 676 RON | 145.377 RON | 7.561 RON | 24.687 RON | -73.412 RON | 2 |
| 2012 | 245.942 RON | -6.217 RON | 113.845 RON | 7.561 RON | 32.196 RON | -74.088 RON | 1 |
| 2011 | 109.800 RON | 1.698 RON | 106.056 RON | 7.561 RON | 30.623 RON | -67.872 RON | 1 |
| 2010 | 125.812 RON | -21.043 RON | 116.878 RON | 7.561 RON | 39.747 RON | -69.570 RON | 1 |
| 2009 | 49.384 RON | -38.934 RON | 154.040 RON | 7.561 RON | 97.952 RON | -48.527 RON | 1 |
| 2008 | 123.551 RON | 4.225 RON | 183.840 RON | 7.561 RON | 166.686 RON | -9.593 RON | 2 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 61.135 RON | 61.520 RON | 58.722 RON | 223.131 RON | 517.117 RON | 479.546 RON | 788.123 RON | 218.180 RON | 248.535 RON | 184.202 RON | 401.284 RON | 265.087 RON | 245.942 RON | 109.800 RON | 125.812 RON | 49.384 RON | 123.551 RON |
| Venituri totale | 70.467 RON | 62.027 RON | 78.118 RON | 223.567 RON | 517.117 RON | 479.554 RON | 788.126 RON | 218.181 RON | 254.142 RON | 184.203 RON | 401.490 RON | 348.078 RON | 245.962 RON | 109.840 RON | |||
| Cheltuieli totale | 86.643 RON | 83.530 RON | 107.323 RON | 231.866 RON | 493.755 RON | 450.773 RON | 513.661 RON | 210.146 RON | 246.773 RON | 174.376 RON | 395.944 RON | 338.765 RON | 252.179 RON | 108.106 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.362 RON | 28.781 RON | 274.465 RON | 8.035 RON | 7.369 RON | 9.827 RON | 5.546 RON | 9.313 RON | 0 RON | 1.734 RON | |||
| Pierdere bruta | 16.176 RON | 21.503 RON | 29.205 RON | 8.299 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 6.217 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.355 RON | 23.962 RON | 265.779 RON | 5.839 RON | 4.815 RON | 8.255 RON | 4.659 RON | 676 RON | 0 RON | 1.698 RON | |||
| Pierdere neta | 16.867 RON | 22.111 RON | 29.902 RON | 10.542 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.217 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 574 RON | 574 RON | 574 RON | 16.275 RON | 16.874 RON | 3.422 RON | 4.653 RON | 5.244 RON | 24.260 RON | 35.715 RON | 44.290 RON | 7.561 RON | 7.561 RON | 7.561 RON | |||
| Active circulante | 65.646 RON | 79.287 RON | 88.703 RON | 116.807 RON | 319.876 RON | 216.385 RON | 314.641 RON | 91.619 RON | 23.904 RON | 32.655 RON | 98.054 RON | 24.687 RON | 32.196 RON | 30.623 RON | |||
| Stocuri | 54.224 RON | 51.532 RON | 47.525 RON | 28.712 RON | 30.559 RON | 14.671 RON | 11.617 RON | 6.952 RON | 12.656 RON | 12.038 RON | 45.721 RON | 9.277 RON | 26.861 RON | 11.985 RON | |||
| Creante | 5.326 RON | 4.420 RON | 7.770 RON | 15.561 RON | 69.228 RON | 74.164 RON | 5.354 RON | 57.807 RON | 7.734 RON | 17.563 RON | 47.582 RON | 13.709 RON | 3.837 RON | 16.653 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 6.096 RON | 23.335 RON | 33.408 RON | 72.091 RON | 219.646 RON | 127.107 RON | 297.227 RON | 25.367 RON | 3.509 RON | 3.049 RON | 3.846 RON | 797 RON | 1.498 RON | 1.985 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 140.792 RON | 140.792 RON | 140.792 RON | 140.792 RON | — | 36.680 RON | — | 55.000 RON | 86.982 RON | 69.300 RON | — | 39.717 RON | — | — | |||
| Datorii totale | 57.601 RON | 54.375 RON | 41.680 RON | 57.154 RON | 110.297 RON | 48.389 RON | 109.159 RON | 201.706 RON | 190.828 RON | 198.167 RON | 211.096 RON | 145.377 RON | 113.845 RON | 106.056 RON | |||
| Capitaluri proprii | 149.411 RON | 166.278 RON | 188.389 RON | 216.720 RON | 226.453 RON | 208.098 RON | 210.135 RON | -49.843 RON | -55.682 RON | -60.497 RON | -68.752 RON | -73.412 RON | -74.088 RON | -67.872 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 125.929 RON |
| 49.410 RON |
| 123.551 RON |
| 145.322 RON |
| 86.194 RON |
| 119.326 RON |
| — |
| — |
| 4.225 RON |
| 19.393 RON |
| 36.784 RON |
| — |
| — |
| — |
| 4.225 RON |
| 21.043 RON |
| 38.934 RON |
| — |
| 7.561 RON |
| 7.561 RON |
| 7.561 RON |
| 39.747 RON |
| 97.952 RON |
| 166.686 RON |
| 5.180 RON |
| 9.820 RON |
| 31.317 RON |
| 32.309 RON |
| 86.133 RON |
| 107.755 RON |
| 2.258 RON |
| 1.999 RON |
| 27.614 RON |
| — |
| — |
| — |
| 116.878 RON |
| 154.040 RON |
| 183.840 RON |
| -69.570 RON |
| -48.527 RON |
| -9.593 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
19 contracte atribuite, in valoare de 1.742.888 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.607.247 lei.
Achizitii directe
16 contracte
1.607.231 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
135.657 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:44).
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.