Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 813.779 RON | 523.733 RON | 30.779 RON | 0 RON | 3.043.245 RON | 3.009.343 RON | 2 |
| 2024 | 727.898 RON | 420.911 RON | 87.871 RON | — | 2.576.603 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 2.485.609 RON |
| 3 |
| 2023 | 728.623 RON | 553.080 RON | 35.303 RON | — | 2.103.124 RON | 2.064.698 RON | 2 |
| 2022 | 410.302 RON | 256.003 RON | 32.948 RON | — | 1.547.689 RON | 1.511.618 RON | 2 |
| 2021 | 204.060 RON | 82.698 RON | 35.900 RON | — | 1.294.638 RON | 1.255.615 RON | 2 |
| 2020 | 178.785 RON | 66.971 RON | 32.937 RON | — | 1.208.977 RON | 1.172.917 RON | 1 |
| 2019 | 188.148 RON | 79.206 RON | 19.952 RON | — | 1.129.020 RON | 1.105.945 RON | 2 |
| 2018 | 188.208 RON | 106.050 RON | 22.364 RON | — | 1.049.103 RON | 1.026.739 RON | 2 |
| 2017 | 236.907 RON | 126.401 RON | 16.042 RON | — | 936.731 RON | 920.689 RON | 4 |
| 2016 | 249.771 RON | 135.763 RON | 39.954 RON | — | 834.242 RON | 794.288 RON | 5 |
| 2015 | 251.493 RON | 142.081 RON | 12.717 RON | — | 1.511.242 RON | 1.498.525 RON | 4 |
| 2014 | 289.877 RON | 151.291 RON | 12.571 RON | — | 1.369.015 RON | 1.356.444 RON | 5 |
| 2013 | 279.193 RON | 162.860 RON | 13.714 RON | — | 1.218.867 RON | 1.205.153 RON | 5 |
| 2012 | 292.334 RON | 156.925 RON | 9.387 RON | — | 1.051.681 RON | 1.042.294 RON | 8 |
| 2011 | 315.306 RON | 172.283 RON | 13.063 RON | — | 898.431 RON | 885.368 RON | 7 |
| 2010 | 385.150 RON | 34.179 RON | 9.634 RON | — | 722.718 RON | 713.084 RON | 8 |
| 2009 | 379.654 RON | 176.226 RON | 11.113 RON | — | 690.018 RON | 678.905 RON | 8 |
| 2008 | 388.934 RON | 238.009 RON | 9.106 RON | — | 511.785 RON | 502.679 RON | 7 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 813.779 RON | 727.898 RON | 728.623 RON | 410.302 RON | 204.060 RON | 178.785 RON | 188.148 RON | 188.208 RON | 236.907 RON | 249.771 RON | 251.493 RON | 289.877 RON | 279.193 RON | 292.334 RON | 315.306 RON | 385.150 RON | 379.654 RON | 388.934 RON |
| Venituri totale | 828.984 RON | 737.417 RON | 734.666 RON | 413.015 RON | 204.068 RON | 178.788 RON | 188.151 RON | 188.212 RON | 236.912 RON | 249.806 RON | 251.497 RON | 289.974 RON | 279.615 RON | 293.446 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 284.163 RON | 297.956 RON | 174.664 RON | 153.343 RON | 119.370 RON | 110.206 RON | 107.064 RON | 80.279 RON | 108.143 RON | 111.579 RON | 102.060 RON | 130.071 RON | 108.373 RON | 127.660 RON | ||||
| Profit brut | 544.821 RON | 439.461 RON | 560.002 RON | 259.672 RON | 84.698 RON | 68.582 RON | 81.087 RON | 107.933 RON | 128.769 RON | 138.227 RON | 149.437 RON | 159.903 RON | 171.242 RON | 165.786 RON | ||||
| Profit net | 523.733 RON | 420.911 RON | 553.080 RON | 256.003 RON | 82.698 RON | 66.971 RON | 79.206 RON | 106.050 RON | 126.401 RON | 135.763 RON | 142.081 RON | 151.291 RON | 162.860 RON | 156.925 RON | ||||
| Active circulante | 3.043.245 RON | 2.576.603 RON | 2.103.124 RON | 1.547.689 RON | 1.294.638 RON | 1.208.977 RON | 1.129.020 RON | 1.049.103 RON | 936.731 RON | 834.242 RON | 1.511.242 RON | 1.369.015 RON | 1.218.867 RON | 1.051.681 RON | ||||
| Stocuri | 98 RON | 98 RON | 98 RON | 98 RON | 98 RON | 98 RON | 98 RON | 99 RON | 1.225 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 283.770 RON | ||||
| Creante | 449.360 RON | 385.189 RON | 444.966 RON | 383.064 RON | 384.722 RON | 382.654 RON | 404.982 RON | 403.482 RON | 403.482 RON | 410.353 RON | 399.566 RON | 381.061 RON | 371.281 RON | 63.950 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 2.593.787 RON | 2.191.316 RON | 1.658.060 RON | 1.164.527 RON | 909.818 RON | 826.225 RON | 723.940 RON | 645.522 RON | 532.024 RON | 422.864 RON | 1.110.651 RON | 986.929 RON | 846.561 RON | 703.961 RON | ||||
| Datorii totale | 30.779 RON | 87.871 RON | 35.303 RON | 32.948 RON | 35.900 RON | 32.937 RON | 19.952 RON | 22.364 RON | 16.042 RON | 39.954 RON | 12.717 RON | 12.571 RON | 13.714 RON | 9.387 RON | ||||
| Venituri in avans | 3.123 RON | 3.123 RON | 3.123 RON | 3.123 RON | 3.123 RON | 3.123 RON | 3.123 RON | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 3.009.343 RON | 2.485.609 RON | 2.064.698 RON | 1.511.618 RON | 1.255.615 RON | 1.172.917 RON | 1.105.945 RON | 1.026.739 RON | 920.689 RON | 794.288 RON | 1.498.525 RON | 1.356.444 RON | 1.205.153 RON | 1.042.294 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 8 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 315.987 RON |
| 385.310 RON |
| 379.924 RON |
| 389.093 RON |
| 134.184 RON |
| 339.950 RON |
| 191.485 RON |
| 142.371 RON |
| 181.803 RON |
| 45.360 RON |
| 188.439 RON |
| 246.722 RON |
| 172.283 RON |
| 34.179 RON |
| 176.226 RON |
| 238.009 RON |
| 898.431 RON |
| 722.718 RON |
| 690.018 RON |
| 511.785 RON |
| 238.038 RON |
| 96 RON |
| 1.459 RON |
| 93.609 RON |
| 50.407 RON |
| 214.792 RON |
| 162.783 RON |
| 19.666 RON |
| 609.986 RON |
| 507.830 RON |
| 525.776 RON |
| 398.510 RON |
| 13.063 RON |
| 9.634 RON |
| 11.113 RON |
| 9.106 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 885.368 RON |
| 713.084 RON |
| 678.905 RON |
| 502.679 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 8 |
| 8 |
| 7 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.