Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -37.697 RON | 5.553 RON | 0 RON | 25.904 RON | 20.351 RON | 1 |
| 2024 | 276.900 RON | 57.808 RON | 26.043 RON | 470 RON | 83.621 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 58.048 RON |
| 1 |
| 2023 | 273.170 RON | 157.781 RON | 42.019 RON | 1.599 RON | 198.441 RON | 158.021 RON | 2 |
| 2022 | 229.879 RON | 92.741 RON | 83.205 RON | 2.727 RON | 173.459 RON | 92.981 RON | 3 |
| 2021 | 202.720 RON | 58.122 RON | 119.263 RON | 16.231 RON | 229.690 RON | 126.658 RON | 3 |
| 2020 | 206.420 RON | 47.441 RON | 150.270 RON | 38.957 RON | 246.890 RON | 135.904 RON | 3 |
| 2019 | 223.460 RON | 88.223 RON | 120.354 RON | 61.601 RON | 241.797 RON | 183.371 RON | 3 |
| 2018 | 192.235 RON | 94.908 RON | 141.677 RON | 81.303 RON | 155.195 RON | 95.148 RON | 3 |
| 2017 | 160.100 RON | 74.048 RON | 7.214 RON | 2.335 RON | 78.784 RON | 74.288 RON | 3 |
| 2016 | 126.240 RON | 66.824 RON | 5.004 RON | 3.715 RON | 67.545 RON | 67.064 RON | 2 |
| 2015 | 74.850 RON | 29.199 RON | 2.970 RON | — | 32.409 RON | 29.439 RON | 2 |
| 2014 | 75.540 RON | 9.767 RON | 31.155 RON | 962 RON | 109.146 RON | 78.953 RON | 3 |
| 2013 | 78.390 RON | 21.423 RON | 59.221 RON | 3.519 RON | 159.888 RON | 104.186 RON | 3 |
| 2012 | 82.380 RON | 33.723 RON | 3.587 RON | 2.911 RON | 145.938 RON | 145.262 RON | 3 |
| 2011 | 82.380 RON | 28.444 RON | 2.796 RON | 4.848 RON | 109.487 RON | 111.539 RON | 3 |
| 2010 | 94.740 RON | 22.827 RON | 7.913 RON | 19.932 RON | 71.076 RON | 83.095 RON | 2 |
| 2009 | 93.680 RON | 3.000 RON | 30.988 RON | 30.360 RON | 60.456 RON | 60.268 RON | 2 |
| 2008 | 77.430 RON | -8.523 RON | 56.580 RON | 55.577 RON | 58.270 RON | 57.267 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 276.900 RON | 273.170 RON | 229.879 RON | 202.720 RON | 206.420 RON | 223.460 RON | 192.235 RON | 160.100 RON | 126.240 RON | 74.850 RON | 75.540 RON | 78.390 RON | 82.380 RON | 82.380 RON | 94.740 RON | 93.680 RON | 77.430 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 276.900 RON | 273.194 RON | 230.452 RON | 202.881 RON | 206.639 RON | 223.957 RON | 192.403 RON | 160.100 RON | 126.264 RON | 74.946 RON | 75.631 RON | 78.492 RON | 82.398 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 37.697 RON | 207.796 RON | 112.737 RON | 135.457 RON | 142.771 RON | 157.294 RON | 133.499 RON | 95.572 RON | 84.451 RON | 58.176 RON | 43.499 RON | 63.596 RON | 54.714 RON | 46.203 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 69.104 RON | 160.457 RON | 94.995 RON | 60.110 RON | 49.345 RON | 90.458 RON | 96.831 RON | 75.649 RON | 68.088 RON | 31.447 RON | 12.035 RON | 23.778 RON | 36.195 RON | ||||
| Pierdere bruta | 37.697 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 57.808 RON | 157.781 RON | 92.741 RON | 58.122 RON | 47.441 RON | 88.223 RON | 94.908 RON | 74.048 RON | 66.824 RON | 29.199 RON | 9.767 RON | 21.423 RON | 33.723 RON | ||||
| Pierdere neta | 37.697 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 470 RON | 1.599 RON | 2.727 RON | 16.231 RON | 38.957 RON | 61.601 RON | 81.303 RON | 2.335 RON | 3.715 RON | — | 962 RON | 3.519 RON | 2.911 RON | ||||
| Active circulante | 25.904 RON | 83.621 RON | 198.441 RON | 173.459 RON | 229.690 RON | 246.890 RON | 241.797 RON | 155.195 RON | 78.784 RON | 67.545 RON | 32.409 RON | 109.146 RON | 159.888 RON | 145.938 RON | ||||
| Creante | 23.004 RON | 55.631 RON | 141.776 RON | 169.051 RON | 200.859 RON | 200.860 RON | 231.859 RON | 8.959 RON | 18.633 RON | 13.670 RON | 6.371 RON | 48.999 RON | 48.689 RON | 48.824 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 2.900 RON | 27.990 RON | 56.665 RON | 4.408 RON | 28.831 RON | 46.030 RON | 9.938 RON | 146.236 RON | 60.151 RON | 53.875 RON | 26.038 RON | 60.147 RON | 111.199 RON | 97.114 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | 327 RON | 327 RON | 327 RON | 383 RON | 808 RON | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 5.553 RON | 26.043 RON | 42.019 RON | 83.205 RON | 119.263 RON | 150.270 RON | 120.354 RON | 141.677 RON | 7.214 RON | 5.004 RON | 2.970 RON | 31.155 RON | 59.221 RON | 3.587 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 20.351 RON | 58.048 RON | 158.021 RON | 92.981 RON | 126.658 RON | 135.904 RON | 183.371 RON | 95.148 RON | 74.288 RON | 67.064 RON | 29.439 RON | 78.953 RON | 104.186 RON | 145.262 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 82.380 RON |
| 94.741 RON |
| 94.681 RON |
| 77.433 RON |
| 51.464 RON |
| 66.413 RON |
| 88.114 RON |
| 84.020 RON |
| 30.916 RON |
| 28.328 RON |
| 6.567 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 6.587 RON |
| 28.444 RON |
| 22.827 RON |
| 3.000 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 8.523 RON |
| 4.848 RON |
| 19.932 RON |
| 30.360 RON |
| 55.577 RON |
| 109.487 RON |
| 71.076 RON |
| 60.456 RON |
| 58.270 RON |
| 48.688 RON |
| 48.727 RON |
| 48.720 RON |
| 48.748 RON |
| 60.799 RON |
| 22.349 RON |
| 11.736 RON |
| 9.522 RON |
| — |
| — |
| 440 RON |
| — |
| 2.796 RON |
| 7.913 RON |
| 30.988 RON |
| 56.580 RON |
| 111.539 RON |
| 83.095 RON |
| 60.268 RON |
| 57.267 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 2 |
| 2 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.