ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.435 RON | 13.236 RON | 115 RON | 0 RON | 17.920 RON | 17.805 RON | 0 |
| 2024 | 46.185 RON | 10.059 RON | 333 RON | — | 14.961 RON | 14.628 RON | — |
| 2023 | 41.136 RON | 22.210 RON | 14 RON | — | 22.464 RON | 22.450 RON | — |
| 2022 | 25.785 RON | 19.464 RON | 52 RON | — | 19.756 RON | 19.704 RON | — |
| 2021 | 36.630 RON | 33.749 RON | 91 RON | — | 36.620 RON | 36.529 RON | — |
| 2020 | 7.600 RON | 6.189 RON | 116 RON | — | 9.085 RON | 8.969 RON | — |
| 2019 | 4.695 RON | 1.839 RON | 19 RON | — | 6.466 RON | 6.447 RON | — |
| 2018 | 8.140 RON | 5.764 RON | 28 RON | — | 10.400 RON | 10.372 RON | — |
| 2017 | 3.895 RON | 1.592 RON | 117 RON | — | 4.724 RON | 4.607 RON | — |
| 2016 | 2.008 RON | 235 RON | 222 RON | — | 3.237 RON | 3.015 RON | — |
| 2015 | 1.401 RON | 824 RON | 249 RON | — | 3.030 RON | 2.781 RON | — |
| 2014 | 1.906 RON | -966 RON | 3.585 RON | — | 5.542 RON | 1.957 RON | — |
| 2013 | 3.724 RON | 1.742 RON | 3.569 RON | — | 6.486 RON | 2.917 RON | — |
| 2012 | 10.767 RON | -4.177 RON | 1.699 RON | — | 2.874 RON | 1.175 RON | — |
| 2011 | 8.504 RON | -5.073 RON | 3.784 RON | — | 9.136 RON | 5.352 RON | 1 |
| 2010 | 10.736 RON | 1.455 RON | 386 RON | 3.159 RON | 7.652 RON | 10.425 RON | — |
| 2009 | 16.697 RON | 2.414 RON | 5.262 RON | 5.324 RON | 11.322 RON | 11.384 RON | — |
| 2008 | 26.117 RON | 75 RON | 20.445 RON | 5.414 RON | 24.076 RON | 9.045 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 38.435 RON | 46.185 RON | 41.136 RON | 25.785 RON | 36.630 RON | 7.600 RON | 4.695 RON | 8.140 RON | 3.895 RON | 2.008 RON | 1.401 RON | 1.906 RON | 3.724 RON | 10.767 RON | 8.504 RON | 10.736 RON | 16.697 RON | 26.117 RON |
| Venituri totale | 38.479 RON | 46.186 RON | 41.487 RON | 25.785 RON | 36.630 RON | 7.600 RON | 4.695 RON | 8.140 RON | 3.895 RON | 2.008 RON | 1.401 RON | 1.906 RON | 3.730 RON | 10.787 RON | 9.162 RON | 10.737 RON | 16.773 RON | 26.574 RON |
| Cheltuieli totale | 22.425 RON | 33.940 RON | 15.781 RON | 5.555 RON | 2.678 RON | 1.190 RON | 2.715 RON | 2.131 RON | 2.186 RON | 1.719 RON | 535 RON | 2.779 RON | 1.881 RON | 14.964 RON | 14.235 RON | 7.632 RON | 12.808 RON | 26.485 RON |
| Profit brut | 16.054 RON | 12.246 RON | 25.706 RON | 20.230 RON | 33.952 RON | 6.410 RON | 1.980 RON | 6.009 RON | 1.709 RON | 289 RON | 866 RON | 0 RON | 1.849 RON | 0 RON | 0 RON | 3.105 RON | 3.965 RON | 89 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 873 RON | 0 RON | 4.177 RON | 5.073 RON | — | — | — |
| Profit net | 13.236 RON | 10.059 RON | 22.210 RON | 19.464 RON | 33.749 RON | 6.189 RON | 1.839 RON | 5.764 RON | 1.592 RON | 235 RON | 824 RON | 0 RON | 1.742 RON | 0 RON | 0 RON | 1.455 RON | 2.414 RON | 75 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 966 RON | 0 RON | 4.177 RON | 5.073 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.159 RON | 5.324 RON | 5.414 RON |
| Active circulante | 17.920 RON | 14.961 RON | 22.464 RON | 19.756 RON | 36.620 RON | 9.085 RON | 6.466 RON | 10.400 RON | 4.724 RON | 3.237 RON | 3.030 RON | 5.542 RON | 6.486 RON | 2.874 RON | 9.136 RON | 7.652 RON | 11.322 RON | 24.076 RON |
| Stocuri | 0 RON | 113 RON | 1.236 RON | — | — | — | — | — | 1.446 RON | 1.446 RON | 1.446 RON | 4.815 RON | 4.949 RON | 1.315 RON | 5.856 RON | 2.877 RON | 3.079 RON | 10.087 RON |
| Creante | 0 RON | — | 393 RON | — | 300 RON | — | — | — | — | — | — | 11 RON | 22 RON | — | 1.650 RON | 1.338 RON | 7.471 RON | 12.660 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.920 RON | 14.848 RON | 20.835 RON | 19.756 RON | 36.320 RON | 9.085 RON | 6.466 RON | 10.400 RON | 3.278 RON | 1.791 RON | 1.584 RON | 716 RON | 1.515 RON | 1.559 RON | 1.630 RON | 1.437 RON | 772 RON | 1.329 RON |
| Datorii totale | 115 RON | 333 RON | 14 RON | 52 RON | 91 RON | 116 RON | 19 RON | 28 RON | 117 RON | 222 RON | 249 RON | 3.585 RON | 3.569 RON | 1.699 RON | 3.784 RON | 386 RON | 5.262 RON | 20.445 RON |
| Capitaluri proprii | 17.805 RON | 14.628 RON | 22.450 RON | 19.704 RON | 36.529 RON | 8.969 RON | 6.447 RON | 10.372 RON | 4.607 RON | 3.015 RON | 2.781 RON | 1.957 RON | 2.917 RON | 1.175 RON | 5.352 RON | 10.425 RON | 11.384 RON | 9.045 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 4.420 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
4.420 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 06:34).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.