ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.560.136 RON | 11.872 RON | 939.488 RON | 175.413 RON | 1.743.431 RON | 979.356 RON | 10 |
| 2024 | 2.595.594 RON | 124.329 RON | 675.965 RON | 352.601 RON | 1.290.848 RON | 967.484 RON | 10 |
| 2023 | 2.106.427 RON | 4.448 RON | 889.672 RON | 463.819 RON | 1.254.015 RON | 828.162 RON | 10 |
| 2022 | 2.794.091 RON | 496.609 RON | 601.920 RON | 500.166 RON | 925.468 RON | 823.714 RON | 7 |
| 2021 | 2.027.531 RON | 429.275 RON | 797.681 RON | 117.192 RON | 1.357.594 RON | 677.105 RON | 7 |
| 2020 | 1.871.481 RON | 96.772 RON | 439.508 RON | 165.138 RON | 842.199 RON | 567.829 RON | 9 |
| 2019 | 1.666.368 RON | -397.151 RON | 840.215 RON | 196.058 RON | 1.265.215 RON | 621.058 RON | 12 |
| 2018 | 2.386.056 RON | 435.400 RON | 247.570 RON | 319.568 RON | 946.212 RON | 1.018.210 RON | 12 |
| 2017 | 2.129.086 RON | 450.050 RON | 240.446 RON | 247.924 RON | 778.752 RON | 792.811 RON | 9 |
| 2016 | 1.868.109 RON | 206.036 RON | 261.070 RON | 276.301 RON | 311.687 RON | 342.760 RON | 7 |
| 2015 | 1.654.264 RON | -115.507 RON | 257.979 RON | 13.425 RON | 381.278 RON | 136.724 RON | 7 |
| 2014 | 1.256.464 RON | -109.638 RON | 325.461 RON | 49.774 RON | 527.919 RON | 252.232 RON | 7 |
| 2013 | 1.072.177 RON | -99.735 RON | 212.407 RON | 83.469 RON | 490.807 RON | 361.869 RON | 7 |
| 2012 | 1.194.347 RON | 160.985 RON | 493.481 RON | 136.223 RON | 818.862 RON | 461.604 RON | 6 |
| 2011 | 1.218.716 RON | 150.038 RON | 523.661 RON | 198.946 RON | 625.335 RON | 300.620 RON | 6 |
| 2010 | 844.938 RON | 129.959 RON | 428.419 RON | 75.568 RON | 514.685 RON | 161.834 RON | 1 |
| 2009 | 507.567 RON | -141.161 RON | 547.446 RON | 137.906 RON | 441.416 RON | 31.876 RON | 7 |
| 2008 | 502.968 RON | -13.741 RON | 577.724 RON | 214.208 RON | 529.230 RON | 173.037 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.560.136 RON | 2.595.594 RON | 2.106.427 RON | 2.794.091 RON | 2.027.531 RON | 1.871.481 RON | 1.666.368 RON | 2.386.056 RON | 2.129.086 RON | 1.868.109 RON | 1.654.264 RON | 1.256.464 RON | 1.072.177 RON | 1.194.347 RON | 1.218.716 RON | 844.938 RON | 507.567 RON | 502.968 RON |
| Venituri totale | 2.555.327 RON | 2.571.271 RON | 2.158.839 RON | 2.810.425 RON | 1.981.735 RON | 1.910.052 RON | 1.649.712 RON | 2.458.149 RON | 2.133.479 RON | 1.881.217 RON | 1.637.494 RON | 1.272.529 RON | 1.088.561 RON | 1.211.425 RON | 1.239.912 RON | 847.630 RON | 395.526 RON | 617.365 RON |
| Cheltuieli totale | 2.535.618 RON | 2.431.623 RON | 2.136.915 RON | 2.289.980 RON | 1.533.648 RON | 1.796.013 RON | 2.032.187 RON | 1.999.888 RON | 1.663.786 RON | 1.669.252 RON | 1.753.001 RON | 1.382.167 RON | 1.188.296 RON | 1.020.219 RON | 1.063.946 RON | 718.490 RON | 530.954 RON | 623.662 RON |
| Profit brut | 19.709 RON | 139.648 RON | 21.924 RON | 520.445 RON | 448.087 RON | 114.039 RON | 0 RON | 458.261 RON | 469.693 RON | 211.965 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 191.206 RON | 175.966 RON | 129.140 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 382.475 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 109.638 RON | 99.735 RON | 0 RON | 0 RON | — | 135.428 RON | 6.297 RON |
| Profit net | 11.872 RON | 124.329 RON | 4.448 RON | 496.609 RON | 429.275 RON | 96.772 RON | 0 RON | 435.400 RON | 450.050 RON | 206.036 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 160.985 RON | 150.038 RON | 129.959 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 397.151 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 115.507 RON | 109.638 RON | 99.735 RON | 0 RON | 0 RON | — | 141.161 RON | 13.741 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 175.413 RON | 352.601 RON | 463.819 RON | 500.166 RON | 117.192 RON | 165.138 RON | 196.058 RON | 319.568 RON | 247.924 RON | 276.301 RON | 13.425 RON | 49.774 RON | 83.469 RON | 136.223 RON | 198.946 RON | 75.568 RON | 137.906 RON | 214.208 RON |
| Active circulante | 1.743.431 RON | 1.290.848 RON | 1.254.015 RON | 925.468 RON | 1.357.594 RON | 842.199 RON | 1.265.215 RON | 946.212 RON | 778.752 RON | 311.687 RON | 381.278 RON | 527.919 RON | 490.807 RON | 818.862 RON | 625.335 RON | 514.685 RON | 441.416 RON | 529.230 RON |
| Stocuri | 850.647 RON | 802.882 RON | 284.602 RON | 98.429 RON | 50.932 RON | 434.019 RON | 1.077.865 RON | 772.172 RON | 271.138 RON | 24.406 RON | 108.993 RON | 29.158 RON | 97.518 RON | 141.458 RON | 126.515 RON | 159.865 RON | 105.493 RON | 224.721 RON |
| Creante | 257.665 RON | 219.851 RON | 214.863 RON | 218.571 RON | 249.157 RON | 135.956 RON | 97.806 RON | 125.763 RON | 344.051 RON | 197.233 RON | 137.295 RON | 415.344 RON | 252.131 RON | 395.716 RON | 211.810 RON | 127.603 RON | 244.861 RON | 268.425 RON |
| Casa si conturi la banci | 635.119 RON | 268.115 RON | 754.550 RON | 608.468 RON | 1.057.505 RON | 272.224 RON | 89.544 RON | 48.277 RON | 163.563 RON | 90.048 RON | 134.990 RON | 83.417 RON | 141.158 RON | 281.688 RON | 287.010 RON | 227.217 RON | 91.062 RON | 36.084 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 6.581 RON | 15.842 RON | — | — | — | — | — | — | — | 7.323 RON |
| Datorii totale | 939.488 RON | 675.965 RON | 889.672 RON | 601.920 RON | 797.681 RON | 439.508 RON | 840.215 RON | 247.570 RON | 240.446 RON | 261.070 RON | 257.979 RON | 325.461 RON | 212.407 RON | 493.481 RON | 523.661 RON | 428.419 RON | 547.446 RON | 577.724 RON |
| Capitaluri proprii | 979.356 RON | 967.484 RON | 828.162 RON | 823.714 RON | 677.105 RON | 567.829 RON | 621.058 RON | 1.018.210 RON | 792.811 RON | 342.760 RON | 136.724 RON | 252.232 RON | 361.869 RON | 461.604 RON | 300.620 RON | 161.834 RON | 31.876 RON | 173.037 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 10 | 7 | 7 | 9 | 12 | 12 | 9 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 1 | 7 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 7.860 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 7.869 lei.
Achizitii directe
9 contracte
7.860 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:20).