| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -63.562 RON | 684.760 RON | 0 RON | 172.072 RON | -512.688 RON | 1 |
| 2024 | — | -45.936 RON | 649.259 RON | — | 200.132 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| -449.127 RON |
| 1 |
| 2023 | — | -40.382 RON | 621.875 RON | — | 218.684 RON | -403.191 RON | 1 |
| 2022 | — | -34.018 RON | 599.954 RON | — | 237.145 RON | -362.809 RON | 1 |
| 2021 | — | -33.402 RON | 581.734 RON | — | 252.943 RON | -328.791 RON | 1 |
| 2020 | — | -33.230 RON | 559.578 RON | — | 264.189 RON | -295.389 RON | 1 |
| 2019 | — | -33.350 RON | 536.610 RON | — | 274.451 RON | -262.159 RON | 1 |
| 2018 | — | -26.692 RON | 514.960 RON | — | 286.151 RON | -228.809 RON | 1 |
| 2017 | — | -24.528 RON | 497.806 RON | — | 295.689 RON | -202.117 RON | 1 |
| 2016 | 204 RON | -20.260 RON | 482.195 RON | — | 304.605 RON | -177.590 RON | 1 |
| 2015 | — | -18.854 RON | 471.063 RON | — | 313.733 RON | -157.330 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -19.254 RON | 457.494 RON | — | 319.018 RON | -138.476 RON | 1 |
| 2013 | 2.241 RON | -27.917 RON | 448.365 RON | — | 327.538 RON | -119.222 RON | 1 |
| 2012 | 19.859 RON | -20.670 RON | 211.424 RON | — | 112.595 RON | -91.357 RON | 1 |
| 2011 | 33.078 RON | -29.979 RON | 192.273 RON | — | 121.638 RON | -70.635 RON | 1 |
| 2010 | 27.429 RON | -40.927 RON | 163.308 RON | — | 109.119 RON | -40.655 RON | 1 |
| 2009 | 50.265 RON | 9.294 RON | 52.982 RON | — | 53.253 RON | 271 RON | 1 |
| 2008 | 32.208 RON | -9.951 RON | 63.769 RON | — | 54.746 RON | -9.023 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 204 RON | — | 0 RON | 2.241 RON | 19.859 RON | 33.078 RON | 27.429 RON | 50.265 RON | 32.208 RON |
| Venituri totale | 2.300 RON | 1.093 RON | 756 RON | 12.490 RON | 2.881 RON | 3.127 RON | 9.583 RON | 2.688 RON | 7.249 RON | 13.686 RON | 18.285 RON | 20.592 RON | 25.824 RON | 20.891 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 65.860 RON | 47.018 RON | 41.129 RON | 46.505 RON | 36.282 RON | 36.355 RON | 42.931 RON | 29.376 RON | 31.773 RON | 33.924 RON | 37.076 RON | 39.738 RON | 52.965 RON | 41.561 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 63.560 RON | 45.925 RON | 40.373 RON | 34.015 RON | 33.401 RON | 33.228 RON | 33.348 RON | 26.688 RON | 24.524 RON | 20.238 RON | — | 19.146 RON | 27.141 RON | 20.670 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 63.562 RON | 45.936 RON | 40.382 RON | 34.018 RON | 33.402 RON | 33.230 RON | 33.350 RON | 26.692 RON | 24.528 RON | 20.260 RON | 18.854 RON | 19.254 RON | 27.917 RON | 20.670 RON | ||||
| Active circulante | 172.072 RON | 200.132 RON | 218.684 RON | 237.145 RON | 252.943 RON | 264.189 RON | 274.451 RON | 286.151 RON | 295.689 RON | 304.605 RON | 313.733 RON | 319.018 RON | 327.538 RON | 112.595 RON | ||||
| Stocuri | 67.824 RON | 62.824 RON | 62.824 RON | 62.824 RON | 62.824 RON | 67.824 RON | 62.824 RON | 62.824 RON | 62.824 RON | 62.824 RON | 62.874 RON | 62.653 RON | 62.653 RON | 63.566 RON | ||||
| Creante | 42.983 RON | 47.685 RON | 47.229 RON | 46.663 RON | 46.149 RON | 40.553 RON | 43.161 RON | 44.619 RON | 45.685 RON | 45.171 RON | 44.683 RON | 43.502 RON | 42.876 RON | 42.436 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 61.265 RON | 89.623 RON | 108.631 RON | 127.658 RON | 143.970 RON | 155.812 RON | 168.466 RON | 178.708 RON | 187.180 RON | 196.610 RON | 206.176 RON | 212.863 RON | 222.009 RON | 6.593 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.605 RON | 7.472 RON | ||||
| Datorii totale | 684.760 RON | 649.259 RON | 621.875 RON | 599.954 RON | 581.734 RON | 559.578 RON | 536.610 RON | 514.960 RON | 497.806 RON | 482.195 RON | 471.063 RON | 457.494 RON | 448.365 RON | 211.424 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -512.688 RON | -449.127 RON | -403.191 RON | -362.809 RON | -328.791 RON | -295.389 RON | -262.159 RON | -228.809 RON | -202.117 RON | -177.590 RON | -157.330 RON | -138.476 RON | -119.222 RON | -91.357 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 33.103 RON |
| 27.496 RON |
| 50.297 RON |
| 32.210 RON |
| 63.082 RON |
| 66.773 RON |
| 38.973 RON |
| 41.356 RON |
| 0 RON |
| — |
| 11.324 RON |
| — |
| 29.979 RON |
| 39.277 RON |
| — |
| 9.146 RON |
| 0 RON |
| — |
| 9.294 RON |
| — |
| 29.979 RON |
| 40.927 RON |
| — |
| 9.951 RON |
| 121.638 RON |
| 109.119 RON |
| 53.253 RON |
| 54.746 RON |
| 72.680 RON |
| 72.587 RON |
| 24.584 RON |
| 13.466 RON |
| 43.997 RON |
| 31.289 RON |
| 19.848 RON |
| 33.825 RON |
| 4.961 RON |
| 5.243 RON |
| 8.821 RON |
| 7.455 RON |
| — |
| 13.534 RON |
| — |
| — |
| 192.273 RON |
| 163.308 RON |
| 52.982 RON |
| 63.769 RON |
| -70.635 RON |
| -40.655 RON |
| 271 RON |
| -9.023 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.