| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | -853 RON | 130.036 RON | 0 RON | 0 RON | -130.036 RON | 0 |
| 2018 | — | -48 RON | 126.762 RON | — | — |
| Indicator | 2021 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -126.762 RON |
| — |
| 2017 | — | -4.264 RON | 126.714 RON | — | — | -126.714 RON | — |
| 2016 | — | -191 RON | 125.350 RON | — | 2.900 RON | -122.450 RON | — |
| 2015 | 6.000 RON | -5.155 RON | 125.159 RON | — | 2.900 RON | -122.259 RON | — |
| 2014 | 81.818 RON | -56.285 RON | 137.743 RON | 11.516 RON | 6.447 RON | -117.104 RON | 2 |
| 2013 | 284.739 RON | -117.723 RON | 115.788 RON | 20.729 RON | 31.228 RON | -61.119 RON | 4 |
| 2012 | 325.636 RON | -4.936 RON | 142.406 RON | 64.852 RON | 130.697 RON | 56.604 RON | 4 |
| 2011 | 40.895 RON | -11.360 RON | 120.340 RON | 47.604 RON | 130.364 RON | 61.441 RON | 2 |
| 2010 | 21.919 RON | -4.913 RON | 80 RON | — | 68.643 RON | 72.801 RON | — |
| 2009 | 12.519 RON | -10.029 RON | 10.443 RON | — | 83.411 RON | 77.714 RON | — |
| 2008 | 38.827 RON | -1.253 RON | 57.334 RON | 121.719 RON | 27 RON | 64.412 RON | 1 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 6.000 RON | 81.818 RON | 284.739 RON | 325.636 RON | 40.895 RON | 21.919 RON | 12.519 RON | 38.827 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 24 RON | 0 RON | 1.574 RON | 12.694 RON | 101.247 RON | 319.235 RON | 327.351 RON | 86.313 RON | 21.923 RON | 159.529 RON | 38.886 RON |
| Cheltuieli totale | 853 RON | 72 RON | 4.264 RON | 1.765 RON | 17.518 RON | 157.532 RON | 436.958 RON | 332.287 RON | 97.673 RON | 23.611 RON | 168.091 RON | 40.139 RON |
| Pierdere bruta | 853 RON | 48 RON | 4.264 RON | 191 RON | — | 56.285 RON | 117.723 RON | 4.936 RON | 11.360 RON | 1.688 RON | 8.562 RON | 1.253 RON |
| Pierdere neta | 853 RON | 48 RON | 4.264 RON | 191 RON | 5.155 RON | 56.285 RON | 117.723 RON | 4.936 RON | 11.360 RON | 4.913 RON | 10.029 RON | 1.253 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 11.516 RON | 20.729 RON | 64.852 RON | 47.604 RON | — | — | 121.719 RON |
| Active circulante | 0 RON | — | — | 2.900 RON | 2.900 RON | 6.447 RON | 31.228 RON | 130.697 RON | 130.364 RON | 68.643 RON | 83.411 RON | 27 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 373 RON | — | 4.173 RON | 4.450 RON | 8.621 RON | — |
| Creante | 0 RON | — | — | 2.900 RON | 2.900 RON | 5.624 RON | 26.948 RON | 59.891 RON | 36.234 RON | 1.851 RON | 3.171 RON | 24 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | — | — | 823 RON | 3.907 RON | 70.806 RON | 89.957 RON | 62.342 RON | 71.619 RON | 3 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 2.676 RON | 2.712 RON | 3.461 RON | 3.813 RON | 4.238 RON | 4.746 RON | — |
| Datorii totale | 130.036 RON | 126.762 RON | 126.714 RON | 125.350 RON | 125.159 RON | 137.743 RON | 115.788 RON | 142.406 RON | 120.340 RON | 80 RON | 10.443 RON | 57.334 RON |
| Capitaluri proprii | -130.036 RON | -126.762 RON | -126.714 RON | -122.450 RON | -122.259 RON | -117.104 RON | -61.119 RON | 56.604 RON | 61.441 RON | 72.801 RON | 77.714 RON | 64.412 RON |
| Capital subscris varsat | 35.600 RON | 35.600 RON | 35.600 RON | 35.600 RON | — | 35.600 RON | 35.300 RON | 35.300 RON | 35.200 RON | 35.200 RON | 35.200 RON | 35.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 2 | 4 | 4 | 2 | — | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 98,88% |
| persoană |
| persoană | 0,28% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.