| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.367 RON | 24.332 RON | 210.472 RON | 302.870 RON | 8.930 RON | 101.328 RON | 0 |
| 2024 | 51.155 RON | 16.568 RON | 242.800 RON | 315.935 RON | 16.563 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 89.698 RON |
| — |
| 2023 | 46.353 RON | 16.920 RON | 272.201 RON | 324.514 RON | 20.817 RON | 73.130 RON | — |
| 2022 | 58.231 RON | 26.910 RON | 299.641 RON | 340.771 RON | 15.080 RON | 56.210 RON | — |
| 2021 | 54.011 RON | 18.202 RON | 298.230 RON | 347.225 RON | 3.618 RON | 52.613 RON | — |
| 2020 | 49.635 RON | 31.411 RON | 331.548 RON | 360.835 RON | 5.124 RON | 34.411 RON | — |
| 2019 | 51.841 RON | 21.717 RON | 376.219 RON | 360.579 RON | 40.357 RON | 24.717 RON | — |
| 2018 | 45.921 RON | 19.783 RON | 376.140 RON | 370.722 RON | 28.201 RON | 22.783 RON | — |
| 2017 | 44.720 RON | 19.372 RON | 376.179 RON | 380.865 RON | 17.686 RON | 22.372 RON | — |
| 2016 | 43.545 RON | 19.288 RON | 376.985 RON | 391.008 RON | 8.765 RON | 22.788 RON | — |
| 2015 | 42.484 RON | 15.591 RON | 376.240 RON | 401.151 RON | 91.680 RON | 116.591 RON | — |
| 2014 | 35.274 RON | 8.743 RON | 380.883 RON | 411.294 RON | 100.314 RON | 130.725 RON | — |
| 2013 | 47.660 RON | 3.594 RON | 376.254 RON | 421.438 RON | 106.798 RON | 151.982 RON | 1 |
| 2012 | 70.000 RON | 1.232 RON | 2.865 RON | 434.300 RON | 92.730 RON | 524.165 RON | 1 |
| 2011 | 92.116 RON | 27.600 RON | 13.643 RON | 509.878 RON | 92.134 RON | 588.369 RON | 1 |
| 2010 | 74.713 RON | 15.846 RON | 7.955 RON | 509.878 RON | 58.845 RON | 560.768 RON | 1 |
| 2009 | 49.770 RON | 6.519 RON | 5.009 RON | 68.666 RON | 40.054 RON | 103.711 RON | 1 |
| 2008 | 41.716 RON | 2.489 RON | 2.931 RON | 68.666 RON | 31.457 RON | 97.192 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 49.367 RON | 51.155 RON | 46.353 RON | 58.231 RON | 54.011 RON | 49.635 RON | 51.841 RON | 45.921 RON | 44.720 RON | 43.545 RON | 42.484 RON | 35.274 RON | 47.660 RON | 70.000 RON | 92.116 RON | 74.713 RON | 49.770 RON | 41.716 RON |
| Venituri totale | 49.367 RON | 51.155 RON | 46.353 RON | 67.910 RON | 54.011 RON | 59.314 RON | 51.841 RON | 45.921 RON | 44.720 RON | 43.546 RON | 42.484 RON | 35.274 RON | 47.660 RON | 70.001 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 21.219 RON | 31.319 RON | 26.924 RON | 39.339 RON | 34.382 RON | 26.671 RON | 28.569 RON | 24.761 RON | 24.006 RON | 22.952 RON | 25.619 RON | 25.473 RON | 42.636 RON | 66.668 RON | ||||
| Profit brut | 28.148 RON | 19.836 RON | 19.429 RON | 28.571 RON | 19.629 RON | 32.643 RON | 23.272 RON | 21.160 RON | 20.714 RON | 20.594 RON | 16.865 RON | 9.801 RON | 5.024 RON | 3.333 RON | ||||
| Profit net | 24.332 RON | 16.568 RON | 16.920 RON | 26.910 RON | 18.202 RON | 31.411 RON | 21.717 RON | 19.783 RON | 19.372 RON | 19.288 RON | 15.591 RON | 8.743 RON | 3.594 RON | 1.232 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 302.870 RON | 315.935 RON | 324.514 RON | 340.771 RON | 347.225 RON | 360.835 RON | 360.579 RON | 370.722 RON | 380.865 RON | 391.008 RON | 401.151 RON | 411.294 RON | 421.438 RON | 434.300 RON | ||||
| Active circulante | 8.930 RON | 16.563 RON | 20.817 RON | 15.080 RON | 3.618 RON | 5.124 RON | 40.357 RON | 28.201 RON | 17.686 RON | 8.765 RON | 91.680 RON | 100.314 RON | 106.798 RON | 92.730 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 300 RON | 300 RON | |||
| Creante | 0 RON | 81 RON | — | 4.413 RON | — | — | 21.440 RON | 1.440 RON | 5.427 RON | 6.627 RON | 85.637 RON | 73.927 RON | 79.405 RON | 70.227 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 8.930 RON | 16.482 RON | 20.817 RON | 10.667 RON | 3.618 RON | 5.124 RON | 18.917 RON | 26.761 RON | 12.259 RON | 2.138 RON | 6.043 RON | 26.387 RON | 27.393 RON | 22.203 RON | ||||
| Datorii totale | 210.472 RON | 242.800 RON | 272.201 RON | 299.641 RON | 298.230 RON | 331.548 RON | 376.219 RON | 376.140 RON | 376.179 RON | 376.985 RON | 376.240 RON | 380.883 RON | 376.254 RON | 2.865 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 101.328 RON | 89.698 RON | 73.130 RON | 56.210 RON | 52.613 RON | 34.411 RON | 24.717 RON | 22.783 RON | 22.372 RON | 22.788 RON | 116.591 RON | 130.725 RON | 151.982 RON | 524.165 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | — | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| 92.117 RON |
| 74.761 RON |
| 49.771 RON |
| 41.717 RON |
| 61.754 RON |
| 55.841 RON |
| 41.431 RON |
| 38.404 RON |
| 30.363 RON |
| 18.920 RON |
| 8.340 RON |
| 3.313 RON |
| 27.600 RON |
| 15.846 RON |
| 6.519 RON |
| 2.489 RON |
| 509.878 RON |
| 509.878 RON |
| 68.666 RON |
| 68.666 RON |
| 92.134 RON |
| 58.845 RON |
| 40.054 RON |
| 31.457 RON |
| 300 RON |
| — |
| — |
| 78.332 RON |
| 45.685 RON |
| 24.037 RON |
| 20.764 RON |
| 13.502 RON |
| 12.860 RON |
| 16.017 RON |
| 10.693 RON |
| 13.643 RON |
| 7.955 RON |
| 5.009 RON |
| 2.931 RON |
| 588.369 RON |
| 560.768 RON |
| 103.711 RON |
| 97.192 RON |
| 2.500 RON |
| 2.500 RON |
| 2.500 RON |
| 2.500 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.