ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
secția de mecanizare
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.119 RON | 2.106 RON | 83.091 RON | 15.704 RON | 29.814 RON | -37.573 RON | 0 |
| 2024 | 19.829 RON | -7.786 RON | 66.456 RON | 19.771 RON | 7.006 RON | -39.679 RON | — |
| 2023 | 52.248 RON | -22.690 RON | 77.830 RON | 22.293 RON | 23.644 RON | -31.893 RON | 1 |
| 2022 | 53.815 RON | -7.935 RON | 73.988 RON | 27.384 RON | 37.401 RON | -9.203 RON | 1 |
| 2021 | 92.592 RON | 625 RON | 50.128 RON | 32.476 RON | 16.384 RON | -1.268 RON | 1 |
| 2020 | 127.311 RON | 2.174 RON | 71.032 RON | 30.693 RON | 38.446 RON | -1.893 RON | 1 |
| 2019 | 135.084 RON | 3.891 RON | 78.245 RON | 16.413 RON | 57.765 RON | -4.067 RON | 2 |
| 2018 | 83.731 RON | -22.796 RON | 66.844 RON | 16.600 RON | 42.286 RON | -7.958 RON | 2 |
| 2017 | 106.009 RON | 1.605 RON | 70.062 RON | 16.788 RON | 68.111 RON | 14.837 RON | 2 |
| 2016 | 158.533 RON | 6.555 RON | 64.061 RON | 15.223 RON | 62.070 RON | 13.232 RON | 3 |
| 2015 | 89.743 RON | 38.808 RON | 49.699 RON | 2.000 RON | 54.376 RON | 6.677 RON | 1 |
| 2014 | 28.571 RON | 2.472 RON | 68.661 RON | — | 36.530 RON | -32.131 RON | 1 |
| 2013 | 85.162 RON | -8.712 RON | 86.463 RON | 769 RON | 51.091 RON | -34.603 RON | 2 |
| 2012 | 93.765 RON | -5.901 RON | 119.920 RON | 2.709 RON | 91.319 RON | -25.892 RON | — |
| 2011 | 145.280 RON | -6.352 RON | 87.203 RON | 9.213 RON | 57.999 RON | -19.991 RON | 3 |
| 2010 | 163.566 RON | -14.977 RON | 86.249 RON | 18.638 RON | 53.972 RON | -13.639 RON | 3 |
| 2009 | 120.483 RON | -10.861 RON | 78.893 RON | 30.682 RON | 49.548 RON | 1.337 RON | 2 |
| 2008 | 195.176 RON | 2.642 RON | 76.496 RON | 26.999 RON | 61.695 RON | 12.198 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.119 RON | 19.829 RON | 52.248 RON | 53.815 RON | 92.592 RON | 127.311 RON | 135.084 RON | 83.731 RON | 106.009 RON | 158.533 RON | 89.743 RON | 28.571 RON | 85.162 RON | 93.765 RON | 145.280 RON | 163.566 RON | 120.483 RON | 195.176 RON |
| Venituri totale | 27.406 RON | 19.829 RON | 52.248 RON | 53.815 RON | 98.093 RON | 127.311 RON | 154.884 RON | 90.931 RON | 112.289 RON | 163.534 RON | 89.744 RON | 28.571 RON | 85.166 RON | 93.768 RON | 145.281 RON | 163.567 RON | 133.017 RON | 195.465 RON |
| Cheltuieli totale | 25.300 RON | 27.615 RON | 74.385 RON | 61.750 RON | 96.107 RON | 123.848 RON | 149.642 RON | 112.890 RON | 109.624 RON | 155.227 RON | 48.244 RON | 25.242 RON | 91.323 RON | 99.669 RON | 151.633 RON | 175.319 RON | 141.011 RON | 192.317 RON |
| Profit brut | 2.106 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.986 RON | 3.463 RON | 5.242 RON | 0 RON | 2.665 RON | 8.307 RON | 41.500 RON | 3.329 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.148 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 7.786 RON | 22.137 RON | 7.935 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.959 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 6.157 RON | 5.901 RON | 6.352 RON | 11.752 RON | 7.994 RON | — |
| Profit net | 2.106 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 625 RON | 2.174 RON | 3.891 RON | 0 RON | 1.605 RON | 6.555 RON | 38.808 RON | 2.472 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.642 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 7.786 RON | 22.690 RON | 7.935 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.796 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.712 RON | 5.901 RON | 6.352 RON | 14.977 RON | 10.861 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 15.704 RON | 19.771 RON | 22.293 RON | 27.384 RON | 32.476 RON | 30.693 RON | 16.413 RON | 16.600 RON | 16.788 RON | 15.223 RON | 2.000 RON | — | 769 RON | 2.709 RON | 9.213 RON | 18.638 RON | 30.682 RON | 26.999 RON |
| Active circulante | 29.814 RON | 7.006 RON | 23.644 RON | 37.401 RON | 16.384 RON | 38.446 RON | 57.765 RON | 42.286 RON | 68.111 RON | 62.070 RON | 54.376 RON | 36.530 RON | 51.091 RON | 91.319 RON | 57.999 RON | 53.972 RON | 49.548 RON | 61.695 RON |
| Stocuri | 17.285 RON | 3.404 RON | 178 RON | 18.935 RON | 7.198 RON | 22.568 RON | 46.338 RON | 40.036 RON | 37.653 RON | 26.451 RON | 21.588 RON | 19.980 RON | 26.013 RON | 34.346 RON | 22.806 RON | 18.923 RON | 15.908 RON | 28.255 RON |
| Creante | 12.493 RON | 148 RON | 8.613 RON | 11.490 RON | 8.358 RON | 3.436 RON | 3.434 RON | 6.619 RON | 21.464 RON | 35.254 RON | 19.312 RON | 16.502 RON | 23.848 RON | 46.359 RON | 33.485 RON | 31.962 RON | 31.349 RON | 31.790 RON |
| Casa si conturi la banci | 36 RON | 3.454 RON | 14.853 RON | 6.976 RON | 828 RON | 12.442 RON | 7.993 RON | -4.369 RON | 8.994 RON | 365 RON | 13.476 RON | 48 RON | 1.230 RON | 10.614 RON | 1.708 RON | 3.087 RON | 2.291 RON | 1.650 RON |
| Datorii totale | 83.091 RON | 66.456 RON | 77.830 RON | 73.988 RON | 50.128 RON | 71.032 RON | 78.245 RON | 66.844 RON | 70.062 RON | 64.061 RON | 49.699 RON | 68.661 RON | 86.463 RON | 119.920 RON | 87.203 RON | 86.249 RON | 78.893 RON | 76.496 RON |
| Capitaluri proprii | -37.573 RON | -39.679 RON | -31.893 RON | -9.203 RON | -1.268 RON | -1.893 RON | -4.067 RON | -7.958 RON | 14.837 RON | 13.232 RON | 6.677 RON | -32.131 RON | -34.603 RON | -25.892 RON | -19.991 RON | -13.639 RON | 1.337 RON | 12.198 RON |
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | — | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | — | 3 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 9.062 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 9.065 lei.
Achizitii directe
3 contracte
9.062 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:22).