ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
mansardă, birou 2, sector 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.769.260 RON | 281.432 RON | 1.586.897 RON | 529.322 RON | 1.363.247 RON | 305.672 RON | 7 |
| 2024 | 2.416.273 RON | 720.401 RON | 1.644.437 RON | 646.381 RON | 1.735.001 RON | 744.644 RON | 8 |
| 2023 | 2.075.408 RON | 544.590 RON | 1.023.164 RON | 482.807 RON | 1.109.187 RON | 568.830 RON | 8 |
| 2022 | 1.925.858 RON | 770.006 RON | 771.984 RON | 234.755 RON | 1.331.475 RON | 794.246 RON | 7 |
| 2021 | 1.798.426 RON | 812.322 RON | 664.850 RON | 212.533 RON | 1.288.879 RON | 836.562 RON | 7 |
| 2020 | 1.694.384 RON | 659.363 RON | 697.083 RON | 351.466 RON | 1.029.220 RON | 683.603 RON | 8 |
| 2019 | 1.553.890 RON | 593.394 RON | 714.486 RON | 356.842 RON | 987.196 RON | 617.634 RON | 8 |
| 2018 | 1.458.226 RON | 230.113 RON | 468.488 RON | 295.213 RON | 427.628 RON | 254.353 RON | 8 |
| 2017 | 1.129.184 RON | 221.442 RON | 502.459 RON | 375.381 RON | 372.760 RON | 245.682 RON | 8 |
| 2016 | 1.002.742 RON | 35.166 RON | 568.906 RON | 441.880 RON | 186.432 RON | 59.406 RON | 8 |
| 2015 | 865.527 RON | 61.157 RON | 565.475 RON | 416.324 RON | 305.497 RON | 156.346 RON | 8 |
| 2014 | 707.053 RON | 13.929 RON | 85.390 RON | 48.523 RON | 133.726 RON | 129.117 RON | 6 |
| 2013 | 801.588 RON | 7.491 RON | 67.013 RON | 124.042 RON | 156.566 RON | 213.595 RON | 6 |
| 2012 | 845.136 RON | 15.514 RON | 183.019 RON | 247.649 RON | 141.474 RON | 206.104 RON | 6 |
| 2011 | 681.884 RON | 54.636 RON | 311.687 RON | 348.002 RON | 154.275 RON | 190.590 RON | 5 |
| 2010 | 666.664 RON | 116.818 RON | 361.128 RON | 443.721 RON | 346.754 RON | 429.476 RON | 3 |
| 2009 | 676.848 RON | 38.708 RON | 345.946 RON | 558.171 RON | 120.433 RON | 332.658 RON | 3 |
| 2008 | 564.574 RON | 42.174 RON | 458.824 RON | 717.433 RON | 35.341 RON | 293.950 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.769.260 RON | 2.416.273 RON | 2.075.408 RON | 1.925.858 RON | 1.798.426 RON | 1.694.384 RON | 1.553.890 RON | 1.458.226 RON | 1.129.184 RON | 1.002.742 RON | 865.527 RON | 707.053 RON | 801.588 RON | 845.136 RON | 681.884 RON | 666.664 RON | 676.848 RON | 564.574 RON |
| Venituri totale | 2.806.363 RON | 2.429.578 RON | 2.093.310 RON | 1.952.010 RON | 1.799.191 RON | 1.724.182 RON | 1.555.237 RON | 1.459.838 RON | 1.131.392 RON | 1.005.773 RON | 891.956 RON | 709.441 RON | 806.943 RON | 850.242 RON | 692.367 RON | 687.199 RON | 691.990 RON | 607.969 RON |
| Cheltuieli totale | 2.451.074 RON | 1.637.751 RON | 1.529.277 RON | 1.162.874 RON | 968.971 RON | 1.047.577 RON | 946.291 RON | 1.215.129 RON | 899.376 RON | 960.616 RON | 815.107 RON | 689.091 RON | 797.582 RON | 830.844 RON | 622.941 RON | 558.245 RON | 642.090 RON | 557.802 RON |
| Profit brut | 355.289 RON | 791.827 RON | 564.033 RON | 789.136 RON | 830.220 RON | 676.605 RON | 608.946 RON | 244.709 RON | 232.016 RON | 45.157 RON | 76.849 RON | 20.350 RON | 9.361 RON | 19.398 RON | 69.426 RON | 128.954 RON | 49.900 RON | 50.167 RON |
| Profit net | 281.432 RON | 720.401 RON | 544.590 RON | 770.006 RON | 812.322 RON | 659.363 RON | 593.394 RON | 230.113 RON | 221.442 RON | 35.166 RON | 61.157 RON | 13.929 RON | 7.491 RON | 15.514 RON | 54.636 RON | 116.818 RON | 38.708 RON | 42.174 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 529.322 RON | 646.381 RON | 482.807 RON | 234.755 RON | 212.533 RON | 351.466 RON | 356.842 RON | 295.213 RON | 375.381 RON | 441.880 RON | 416.324 RON | 48.523 RON | 124.042 RON | 247.649 RON | 348.002 RON | 443.721 RON | 558.171 RON | 717.433 RON |
| Active circulante | 1.363.247 RON | 1.735.001 RON | 1.109.187 RON | 1.331.475 RON | 1.288.879 RON | 1.029.220 RON | 987.196 RON | 427.628 RON | 372.760 RON | 186.432 RON | 305.497 RON | 133.726 RON | 156.566 RON | 141.474 RON | 154.275 RON | 346.754 RON | 120.433 RON | 35.341 RON |
| Stocuri | 639.889 RON | 10.562 RON | 18.677 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 1.514 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 307.022 RON | 779.903 RON | 641.371 RON | 997.738 RON | 715.638 RON | 686.417 RON | 729.672 RON | 181.553 RON | 169.040 RON | 45.926 RON | 130.231 RON | 117.201 RON | 112.257 RON | 114.610 RON | 134.412 RON | 319.602 RON | 94.093 RON | 3.129 RON |
| Casa si conturi la banci | 416.336 RON | 944.536 RON | 449.139 RON | 333.737 RON | 573.241 RON | 342.803 RON | 257.524 RON | 246.075 RON | 203.720 RON | 140.506 RON | 175.266 RON | 16.525 RON | 42.795 RON | 26.864 RON | 19.863 RON | 27.152 RON | 26.340 RON | 32.212 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 7.699 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 32.258 RON | — | — | — | 129 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.586.897 RON | 1.644.437 RON | 1.023.164 RON | 771.984 RON | 664.850 RON | 697.083 RON | 714.486 RON | 468.488 RON | 502.459 RON | 568.906 RON | 565.475 RON | 85.390 RON | 67.013 RON | 183.019 RON | 311.687 RON | 361.128 RON | 345.946 RON | 458.824 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 11.918 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 305.672 RON | 744.644 RON | 568.830 RON | 794.246 RON | 836.562 RON | 683.603 RON | 617.634 RON | 254.353 RON | 245.682 RON | 59.406 RON | 156.346 RON | 129.117 RON | 213.595 RON | 206.104 RON | 190.590 RON | 429.476 RON | 332.658 RON | 293.950 RON |
| Capital subscris varsat | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | — | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON | 20.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 5.160 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.163 lei.
Achizitii directe
3 contracte
5.160 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:47).