| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 6.649 RON | -12.876 RON | 144.589 RON | 21.046 RON | 83.762 RON | -39.781 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -43.145 RON | 144.590 RON | 33.636 RON | 84.048 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.649 RON |
| -26.906 RON |
| — |
| 2011 | 0 RON | -20.706 RON | 336.678 RON | 184.494 RON | 168.946 RON | 16.762 RON | — |
| 2010 | 59.050 RON | -1.022 RON | 329.944 RON | 194.936 RON | 172.484 RON | 38.335 RON | — |
| 2009 | 273.390 RON | 7.707 RON | 395.576 RON | 207.598 RON | 227.032 RON | 39.357 RON | — |
| 2008 | 218.720 RON | 23.298 RON | 235.077 RON | 134.179 RON | 132.548 RON | 31.650 RON | — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 59.050 RON |
| 273.390 RON |
| 218.720 RON |
| Venituri totale | 6.649 RON | 159.032 RON | 9 RON | 60.964 RON | 273.559 RON | 220.065 RON |
| Cheltuieli totale | 19.525 RON | 202.177 RON | 20.715 RON | 56.303 RON | 260.083 RON | 192.329 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.661 RON | 13.476 RON | 27.736 RON |
| Pierdere bruta | 12.876 RON | 43.145 RON | 20.706 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 7.707 RON | 23.298 RON |
| Pierdere neta | 12.876 RON | 43.145 RON | 20.706 RON | 1.022 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 21.046 RON | 33.636 RON | 184.494 RON | 194.936 RON | 207.598 RON | 134.179 RON |
| Active circulante | 83.762 RON | 84.048 RON | 168.946 RON | 172.484 RON | 227.032 RON | 132.548 RON |
| Stocuri | 31 RON | 6.679 RON | 53.244 RON | 53.244 RON | 54.438 RON | 118.934 RON |
| Creante | 75.791 RON | 76.919 RON | 111.416 RON | 113.781 RON | 163.231 RON | 13.073 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.940 RON | 450 RON | 4.286 RON | 5.459 RON | 9.363 RON | 541 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 859 RON | 303 RON | — |
| Datorii totale | 144.589 RON | 144.590 RON | 336.678 RON | 329.944 RON | 395.576 RON | 235.077 RON |
| Capitaluri proprii | -39.781 RON | -26.906 RON | 16.762 RON | 38.335 RON | 39.357 RON | 31.650 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
sectorul 2, clădirea T3, etaj 8, apartament 810
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.