Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.131.833 RON | 954.208 RON | 6.229.808 RON | 10.258.234 RON | 6.694.615 RON | 10.723.041 RON | 17 |
| 2024 | 14.091.122 RON | 1.733.183 RON | 5.027.433 RON | 11.158.662 RON | 6.270.937 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
satul Câmpulung la Tisa, com. Câmpulung la Tisa, teren extravilan în suprafaţă de 9.900 mp, la locul numit „ZAVALY“ nr. cad/topo 51330
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 12.402.166 RON |
| 17 |
| 2023 | 10.897.942 RON | 951.135 RON | 2.502.970 RON | 11.422.430 RON | 3.249.522 RON | 12.168.982 RON | 17 |
| 2022 | 10.481.479 RON | 1.268.311 RON | 2.665.011 RON | 12.582.020 RON | 2.497.981 RON | 12.414.990 RON | 19 |
| 2021 | 6.020.645 RON | 36.520 RON | 1.069.235 RON | 11.320.359 RON | 1.011.386 RON | 11.262.510 RON | 17 |
| 2020 | 5.828.751 RON | 1.031.520 RON | 1.478.593 RON | 10.756.513 RON | 1.529.168 RON | 10.807.088 RON | 15 |
| 2019 | 4.769.376 RON | 134.630 RON | 618.270 RON | 9.773.288 RON | 711.069 RON | 9.866.087 RON | 15 |
| 2018 | 4.440.264 RON | 925.400 RON | 467.762 RON | 8.549.954 RON | 1.763.061 RON | 9.401.457 RON | 14 |
| 2017 | 3.207.392 RON | 33.406 RON | 757.970 RON | 7.403.478 RON | 1.306.484 RON | 7.508.196 RON | 12 |
| 2016 | 3.145.663 RON | 96.789 RON | 1.194.671 RON | 6.892.467 RON | 1.270.792 RON | 6.524.792 RON | 13 |
| 2015 | 7.303.924 RON | 125.394 RON | 3.254.456 RON | 5.846.465 RON | 3.333.356 RON | 5.481.569 RON | 12 |
| 2014 | 3.375.757 RON | 8.978 RON | 1.573.552 RON | 5.202.598 RON | 882.867 RON | 4.511.913 RON | 10 |
| 2013 | 2.986.001 RON | 1.001.667 RON | 1.581.680 RON | 3.449.610 RON | 1.239.805 RON | 3.107.735 RON | 2 |
| 2012 | 3.305.771 RON | 542.343 RON | 1.176.255 RON | 1.768.192 RON | 1.512.750 RON | 2.104.687 RON | 3 |
| 2011 | 1.888.082 RON | 113.478 RON | 1.424.877 RON | 2.170.529 RON | 816.691 RON | 1.562.343 RON | 3 |
| 2010 | 2.190.582 RON | 21.415 RON | 1.133.665 RON | 2.109.402 RON | 473.558 RON | 1.449.295 RON | 3 |
| 2009 | 1.659.543 RON | 38.964 RON | 780.480 RON | 1.896.101 RON | 312.239 RON | 1.427.860 RON | 3 |
| 2008 | 493.952 RON | 13.179 RON | 975.375 RON | 1.788.734 RON | 297.662 RON | 1.111.021 RON | 7 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 16.131.833 RON | 14.091.122 RON | 10.897.942 RON | 10.481.479 RON | 6.020.645 RON | 5.828.751 RON | 4.769.376 RON | 4.440.264 RON | 3.207.392 RON | 3.145.663 RON | 7.303.924 RON | 3.375.757 RON | 2.986.001 RON | 3.305.771 RON | 1.888.082 RON | 2.190.582 RON | 1.659.543 RON | 493.952 RON |
| Venituri totale | 16.919.968 RON | 14.304.406 RON | 11.703.969 RON | 11.472.062 RON | 6.474.590 RON | 5.961.943 RON | 5.443.565 RON | 5.071.629 RON | 3.696.119 RON | 5.081.041 RON | 7.444.046 RON | 3.713.420 RON | 3.501.588 RON | 3.513.498 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 15.768.527 RON | 12.483.451 RON | 10.666.866 RON | 10.107.455 RON | 6.431.927 RON | 4.930.423 RON | 5.256.398 RON | 4.099.268 RON | 3.654.902 RON | 4.972.948 RON | 7.294.768 RON | 3.702.483 RON | 2.334.945 RON | 2.860.584 RON | ||||
| Profit brut | 1.151.441 RON | 1.820.955 RON | 1.037.103 RON | 1.364.607 RON | 42.663 RON | 1.031.520 RON | 187.167 RON | 972.361 RON | 41.217 RON | 108.093 RON | 149.278 RON | 10.937 RON | 1.166.643 RON | 652.914 RON | ||||
| Profit net | 954.208 RON | 1.733.183 RON | 951.135 RON | 1.268.311 RON | 36.520 RON | 1.031.520 RON | 134.630 RON | 925.400 RON | 33.406 RON | 96.789 RON | 125.394 RON | 8.978 RON | 1.001.667 RON | 542.343 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 10.258.234 RON | 11.158.662 RON | 11.422.430 RON | 12.582.020 RON | 11.320.359 RON | 10.756.513 RON | 9.773.288 RON | 8.549.954 RON | 7.403.478 RON | 6.892.467 RON | 5.846.465 RON | 5.202.598 RON | 3.449.610 RON | 1.768.192 RON | ||||
| Active circulante | 6.694.615 RON | 6.270.937 RON | 3.249.522 RON | 2.497.981 RON | 1.011.386 RON | 1.529.168 RON | 711.069 RON | 1.763.061 RON | 1.306.484 RON | 1.270.792 RON | 3.333.356 RON | 882.867 RON | 1.239.805 RON | 1.512.750 RON | ||||
| Stocuri | 610.290 RON | 280.795 RON | 314.552 RON | 39.210 RON | 46.649 RON | 123.843 RON | 293.453 RON | 71.151 RON | 162.197 RON | 7.507 RON | — | — | 456.269 RON | 6.000 RON | ||||
| Creante | 2.034.709 RON | 2.442.617 RON | 2.223.409 RON | 1.536.648 RON | 475.557 RON | 260.752 RON | 133.010 RON | 744.865 RON | 840.497 RON | 891.059 RON | 2.344.722 RON | 804.874 RON | 251.727 RON | 773.981 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 4.049.616 RON | 3.547.525 RON | 711.561 RON | 922.123 RON | 489.180 RON | 1.144.573 RON | 284.606 RON | 947.045 RON | 303.790 RON | 372.226 RON | 988.634 RON | 77.993 RON | 531.809 RON | 732.769 RON | ||||
| Datorii totale | 6.229.808 RON | 5.027.433 RON | 2.502.970 RON | 2.665.011 RON | 1.069.235 RON | 1.478.593 RON | 618.270 RON | 467.762 RON | 757.970 RON | 1.194.671 RON | 3.254.456 RON | 1.573.552 RON | 1.581.680 RON | 1.176.255 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 443.796 RON | 443.796 RON | 443.796 RON | 443.796 RON | — | — | 0 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 10.723.041 RON | 12.402.166 RON | 12.168.982 RON | 12.414.990 RON | 11.262.510 RON | 10.807.088 RON | 9.866.087 RON | 9.401.457 RON | 7.508.196 RON | 6.524.792 RON | 5.481.569 RON | 4.511.913 RON | 3.107.735 RON | 2.104.687 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 17 | 17 | 17 | 19 | 17 | 15 | 15 | 14 | 12 | 13 | 12 | 10 | 2 | 3 | 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 1.899.772 RON |
| 2.256.096 RON |
| 1.720.287 RON |
| 633.739 RON |
| 1.759.058 RON |
| 2.222.525 RON |
| 1.675.591 RON |
| 617.298 RON |
| 140.714 RON |
| 33.571 RON |
| 44.696 RON |
| 16.441 RON |
| 113.478 RON |
| 21.415 RON |
| 38.964 RON |
| 13.179 RON |
| 2.170.529 RON |
| 2.109.402 RON |
| 1.896.101 RON |
| 1.788.734 RON |
| 816.691 RON |
| 473.558 RON |
| 312.239 RON |
| 297.662 RON |
| — |
| — |
| — |
| 112.430 RON |
| 499.867 RON |
| 305.262 RON |
| 200.505 RON |
| 146.755 RON |
| 316.824 RON |
| 168.296 RON |
| 111.734 RON |
| 38.477 RON |
| 1.424.877 RON |
| 1.133.665 RON |
| 780.480 RON |
| 975.375 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 1.562.343 RON |
| 1.449.295 RON |
| 1.427.860 RON |
| 1.111.021 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 3 |
| 7 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite cererea de chemare în judecată. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 33.980,68 lei, cu titlu de contravaloare produse livrate. Obligă pârâta la plata către reclamantă a penalităţilor de întârziere stabilite la nivelul ratei dobânzii de referinţă a Băncii Naţionale a României plus 8 puncte procentuale, de la scadenţa fiecărei facturi şi până la data plăţii efective. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei (cheltuieli de judecată). Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Baia Mare. Pronunţată în data de 12.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 12.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.11.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.11.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.11.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 18.11.2025.
Admite cererea de încuviinţare a executării silite.
Admite cererea de încuviinţare a executării silite formulată de petenta Biroul executorului judecătoresc A.D., cu sediul în ..., la cererea creditoarei S.. cu sediul în ..., cu sediul procesual ales la ... Încuviinţează executarea silită a dispoziţiilor din titlul executoriu constând în Sentinţa civilă nr.2978/2024 pronunţată de Judecătoria Sighetu Marmaţiei la data de 23 septembrie 2024 în dosarul nr.2938/307/2024 - executorie, privind obligarea debitorului urmărit S.C. R. I. C. S.R.L., CUI ..., cu sediul în ..., la plata sumei de 14.299,39 lei reprezentând debit, dobânzi legale şi cheltuieli de judecată la care se vor calcula dobânzile legale în continuare până la achitarea integrală a debitului principal, la care se vor adăuga cheltuielile de executare silită ocazionate cu efectuarea executării în dosar execuţional nr.90/2024, în toate modalită?ile de executare prevăzute de lege. Executorie. Prezenta încheiere nu este supusă niciunei căi de atac. Pronunţată azi, 11 noiembrie 2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite cererea
97 de contracte atribuite, in valoare de 9.027.034 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.368.259 lei.
Achizitii directe
89 de contracte
2.368.170 lei
Licitatii publice
6 contracte
6.494.450 lei
Achizitii offline
2 contracte
164.414 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:26).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.