| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 415.159 RON | 161.323 RON | 455.476 RON | 78.980 RON | 538.089 RON | 161.593 RON | 1 |
| 2024 | 439.125 RON | 340.041 RON | 41.484 RON | 227.993 RON | 157.114 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 343.880 RON |
| 1 |
| 2023 | 431.335 RON | 290.002 RON | 361.221 RON | 237.040 RON | 416.021 RON | 291.840 RON | 1 |
| 2022 | 494.032 RON | 393.688 RON | 85.643 RON | 45.594 RON | 434.580 RON | 394.531 RON | 1 |
| 2021 | 452.235 RON | 323.603 RON | 117.137 RON | 63.778 RON | 377.202 RON | 323.843 RON | 1 |
| 2020 | 478.340 RON | 400.791 RON | 115.895 RON | 68.585 RON | 448.341 RON | 401.031 RON | 1 |
| 2019 | 457.676 RON | 284.326 RON | 188.479 RON | 108.257 RON | 364.788 RON | 284.566 RON | 2 |
| 2018 | 402.321 RON | 200.858 RON | 258.531 RON | 132.354 RON | 327.275 RON | 201.098 RON | 2 |
| 2017 | 374.499 RON | 216.045 RON | 136.453 RON | 68.147 RON | 284.591 RON | 216.285 RON | 2 |
| 2016 | 341.529 RON | 220.607 RON | 129.926 RON | 84.398 RON | 266.375 RON | 220.847 RON | 2 |
| 2015 | 254.324 RON | 111.208 RON | 108.150 RON | 28.334 RON | 191.264 RON | 111.448 RON | 2 |
| 2014 | 272.693 RON | 97.683 RON | 51.509 RON | 29.979 RON | 119.453 RON | 97.923 RON | 2 |
| 2013 | 272.589 RON | 137.419 RON | 5.286 RON | 13.554 RON | 129.391 RON | 137.659 RON | 2 |
| 2012 | 242.260 RON | 74.737 RON | 74.493 RON | 9.982 RON | 137.687 RON | 73.176 RON | 2 |
| 2011 | 367.143 RON | 118.000 RON | 18.579 RON | 21.754 RON | 115.065 RON | 118.240 RON | 1 |
| 2010 | 247.074 RON | 117.083 RON | 14.069 RON | 61.994 RON | 69.398 RON | 117.323 RON | 1 |
| 2009 | 239.297 RON | 150.861 RON | 20.343 RON | 82.943 RON | 88.501 RON | 151.101 RON | 1 |
| 2008 | 273.086 RON | 188.475 RON | 110.104 RON | 85.019 RON | 213.800 RON | 188.715 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 415.159 RON | 439.125 RON | 431.335 RON | 494.032 RON | 452.235 RON | 478.340 RON | 457.676 RON | 402.321 RON | 374.499 RON | 341.529 RON | 254.324 RON | 272.693 RON | 272.589 RON | 242.260 RON | 367.143 RON | 247.074 RON | 239.297 RON | 273.086 RON |
| Venituri totale | 581.398 RON | 439.755 RON | 440.512 RON | 494.584 RON | 452.378 RON | 520.879 RON | 457.928 RON | 405.008 RON | 374.551 RON | 341.893 RON | 256.310 RON | 272.909 RON | 273.053 RON | 244.452 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 406.193 RON | 93.429 RON | 146.766 RON | 96.692 RON | 124.342 RON | 115.200 RON | 169.023 RON | 200.100 RON | 154.760 RON | 114.448 RON | 137.413 RON | 167.039 RON | 127.442 RON | 162.381 RON | ||||
| Profit brut | 175.205 RON | 346.326 RON | 293.746 RON | 397.892 RON | 328.036 RON | 405.679 RON | 288.905 RON | 204.908 RON | 219.791 RON | 227.445 RON | 118.897 RON | 105.870 RON | 145.611 RON | 82.071 RON | ||||
| Profit net | 161.323 RON | 340.041 RON | 290.002 RON | 393.688 RON | 323.603 RON | 400.791 RON | 284.326 RON | 200.858 RON | 216.045 RON | 220.607 RON | 111.208 RON | 97.683 RON | 137.419 RON | 74.737 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 78.980 RON | 227.993 RON | 237.040 RON | 45.594 RON | 63.778 RON | 68.585 RON | 108.257 RON | 132.354 RON | 68.147 RON | 84.398 RON | 28.334 RON | 29.979 RON | 13.554 RON | 9.982 RON | ||||
| Active circulante | 538.089 RON | 157.114 RON | 416.021 RON | 434.580 RON | 377.202 RON | 448.341 RON | 364.788 RON | 327.275 RON | 284.591 RON | 266.375 RON | 191.264 RON | 119.453 RON | 129.391 RON | 137.687 RON | ||||
| Creante | 112.429 RON | 51.211 RON | 51.538 RON | 23.930 RON | 37.902 RON | 38.750 RON | 39.764 RON | 29.397 RON | 60.443 RON | 18.843 RON | 3.200 RON | -242 RON | 42.531 RON | 38.181 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | 364.483 RON | 410.650 RON | 339.300 RON | 409.591 RON | 325.024 RON | 297.878 RON | 224.148 RON | 247.532 RON | 188.064 RON | 119.695 RON | 86.860 RON | 99.506 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 257 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 455.476 RON | 41.484 RON | 361.221 RON | 85.643 RON | 117.137 RON | 115.895 RON | 188.479 RON | 258.531 RON | 136.453 RON | 129.926 RON | 108.150 RON | 51.509 RON | 5.286 RON | 74.493 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 161.593 RON | 343.880 RON | 291.840 RON | 394.531 RON | 323.843 RON | 401.031 RON | 284.566 RON | 201.098 RON | 216.285 RON | 220.847 RON | 111.448 RON | 97.923 RON | 137.659 RON | 73.176 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 367.556 RON |
| 247.245 RON |
| 239.391 RON |
| 273.300 RON |
| 240.343 RON |
| 107.860 RON |
| 81.348 RON |
| 77.993 RON |
| 127.213 RON |
| 139.385 RON |
| 158.043 RON |
| 195.307 RON |
| 118.000 RON |
| 117.083 RON |
| 150.861 RON |
| 188.475 RON |
| 21.754 RON |
| 61.994 RON |
| 82.943 RON |
| 85.019 RON |
| 115.065 RON |
| 69.398 RON |
| 88.501 RON |
| 213.800 RON |
| 30.493 RON |
| 32.356 RON |
| 35.234 RON |
| 24.493 RON |
| 84.572 RON |
| 37.042 RON |
| 53.267 RON |
| 189.307 RON |
| — |
| — |
| — |
| 18.579 RON |
| 14.069 RON |
| 20.343 RON |
| 110.104 RON |
| 118.240 RON |
| 117.323 RON |
| 151.101 RON |
| 188.715 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.