| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2010 | — | -368 RON | 12.966 RON | — | 874 RON | -12.092 RON | — |
| 2009 | — | -917 RON | 12.660 RON | — | 936 RON | -11.724 RON | — |
| 2008 | — | — | 11.743 RON | — | 936 RON | -10.807 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 368 RON | 917 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active circulante | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | 874 RON | ||||
| Stocuri | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | 829 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | ||||
| Datorii totale | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | 12.966 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | -12.092 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | — | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| 0 RON |
| 368 RON |
| 917 RON |
| — |
| 0 RON |
| 368 RON |
| 917 RON |
| — |
| 874 RON |
| 874 RON |
| 936 RON |
| 936 RON |
| 829 RON |
| 829 RON |
| 830 RON |
| 830 RON |
| 45 RON |
| 45 RON |
| 106 RON |
| 106 RON |
| 12.966 RON |
| 12.966 RON |
| 12.660 RON |
| 11.743 RON |
| -12.092 RON |
| -12.092 RON |
| -11.724 RON |
| -10.807 RON |
| 2.500 RON |
| 2.500 RON |
| 2.500 RON |
| 2.500 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.