| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.270.609 RON | -58.596 RON | 1.819.664 RON | 122.110 RON | 876.972 RON | -820.582 RON | 2 |
| 2024 | 1.219.474 RON | 43.446 RON | 1.781.501 RON | 108.537 RON | 910.978 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -761.986 RON |
| 3 |
| 2023 | 636.676 RON | 93.068 RON | 1.790.221 RON | 101.173 RON | 883.615 RON | -805.433 RON | 2 |
| 2022 | 1.099.759 RON | -842.992 RON | 1.337.539 RON | 93.925 RON | 345.114 RON | -898.500 RON | 4 |
| 2021 | 1.645.963 RON | -61.177 RON | 1.178.819 RON | 180.978 RON | 942.333 RON | -55.508 RON | 3 |
| 2020 | 1.878.385 RON | 159.564 RON | 1.164.117 RON | 191.795 RON | 977.991 RON | 5.669 RON | 3 |
| 2019 | 1.301.142 RON | -46.638 RON | 1.318.707 RON | 133.231 RON | 1.409.651 RON | 224.175 RON | 3 |
| 2018 | 1.591.346 RON | 4.166 RON | 1.177.455 RON | 191.222 RON | 1.257.045 RON | 270.812 RON | 4 |
| 2017 | 2.738.409 RON | 180.182 RON | 2.829.078 RON | 203.712 RON | 1.292.012 RON | -1.333.354 RON | 4 |
| 2016 | 3.618.567 RON | -419.375 RON | 3.189.395 RON | 184.356 RON | 1.491.503 RON | -1.513.536 RON | 7 |
| 2015 | 897.911 RON | -360.477 RON | 3.079.944 RON | 184.312 RON | 1.801.471 RON | -1.094.161 RON | 7 |
| 2014 | 1.070.456 RON | -108.043 RON | 2.840.966 RON | 181.298 RON | 1.925.984 RON | -733.684 RON | 10 |
| 2013 | 967.276 RON | -425.728 RON | 2.367.478 RON | 212.760 RON | 1.529.078 RON | -625.640 RON | 3 |
| 2012 | 1.220.403 RON | -444.591 RON | 2.069.571 RON | 227.862 RON | 1.641.797 RON | -199.912 RON | 5 |
| 2011 | 1.535.972 RON | -108.076 RON | 1.593.125 RON | 282.787 RON | 1.555.017 RON | 244.679 RON | 4 |
| 2010 | 1.135.285 RON | 51.738 RON | 1.129.658 RON | 191.770 RON | 1.290.643 RON | 352.755 RON | 4 |
| 2009 | 1.077.329 RON | 1.778 RON | 799.681 RON | 119.669 RON | 981.029 RON | 301.017 RON | 5 |
| 2008 | 2.050.386 RON | 90.175 RON | 760.100 RON | 138.817 RON | 920.523 RON | 299.240 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.270.609 RON | 1.219.474 RON | 636.676 RON | 1.099.759 RON | 1.645.963 RON | 1.878.385 RON | 1.301.142 RON | 1.591.346 RON | 2.738.409 RON | 3.618.567 RON | 897.911 RON | 1.070.456 RON | 967.276 RON | 1.220.403 RON | 1.535.972 RON | 1.135.285 RON | 1.077.329 RON | 2.050.386 RON |
| Venituri totale | 1.270.766 RON | 1.219.551 RON | 639.966 RON | 1.144.119 RON | 1.651.420 RON | 2.012.840 RON | 1.316.580 RON | 1.619.070 RON | 2.758.205 RON | 3.703.599 RON | 958.647 RON | 1.193.954 RON | 1.082.082 RON | 1.305.738 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.329.362 RON | 1.172.991 RON | 540.531 RON | 1.975.670 RON | 1.712.597 RON | 1.853.276 RON | 1.363.218 RON | 1.611.618 RON | 2.578.023 RON | 4.122.974 RON | 1.319.124 RON | 1.301.997 RON | 1.507.810 RON | 1.750.329 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 46.560 RON | 99.435 RON | 0 RON | 0 RON | 159.564 RON | 0 RON | 7.452 RON | 180.182 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 58.596 RON | 0 RON | 0 RON | 831.551 RON | 61.177 RON | 0 RON | 46.638 RON | 0 RON | 0 RON | 419.375 RON | 360.477 RON | 108.043 RON | 425.728 RON | 444.591 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 43.446 RON | 93.068 RON | 0 RON | 0 RON | 159.564 RON | 0 RON | 4.166 RON | 180.182 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 58.596 RON | 0 RON | 0 RON | 842.992 RON | 61.177 RON | 0 RON | 46.638 RON | 0 RON | 0 RON | 419.375 RON | 360.477 RON | 108.043 RON | 425.728 RON | 444.591 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 122.110 RON | 108.537 RON | 101.173 RON | 93.925 RON | 180.978 RON | 191.795 RON | 133.231 RON | 191.222 RON | 203.712 RON | 184.356 RON | 184.312 RON | 181.298 RON | 212.760 RON | 227.862 RON | ||||
| Active circulante | 876.972 RON | 910.978 RON | 883.615 RON | 345.114 RON | 942.333 RON | 977.991 RON | 1.409.651 RON | 1.257.045 RON | 1.292.012 RON | 1.491.503 RON | 1.801.471 RON | 1.925.984 RON | 1.529.078 RON | 1.641.797 RON | ||||
| Stocuri | 705.402 RON | 663.123 RON | 670.266 RON | 76.182 RON | 583.128 RON | 667.445 RON | 989.431 RON | 725.922 RON | 632.639 RON | 984.418 RON | 1.468.967 RON | 1.547.612 RON | 1.213.612 RON | 1.470.756 RON | ||||
| Creante | 165.706 RON | 216.424 RON | 190.877 RON | 186.670 RON | 171.072 RON | 253.412 RON | 345.291 RON | 473.600 RON | 555.939 RON | 329.992 RON | 271.790 RON | 275.164 RON | 199.406 RON | 119.305 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 5.864 RON | 31.431 RON | 22.472 RON | 82.262 RON | 188.133 RON | 57.134 RON | 74.929 RON | 57.523 RON | 103.434 RON | 177.093 RON | 60.714 RON | 103.208 RON | 116.060 RON | 51.736 RON | ||||
| Datorii totale | 1.819.664 RON | 1.781.501 RON | 1.790.221 RON | 1.337.539 RON | 1.178.819 RON | 1.164.117 RON | 1.318.707 RON | 1.177.455 RON | 2.829.078 RON | 3.189.395 RON | 3.079.944 RON | 2.840.966 RON | 2.367.478 RON | 2.069.571 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -820.582 RON | -761.986 RON | -805.433 RON | -898.500 RON | -55.508 RON | 5.669 RON | 224.175 RON | 270.812 RON | -1.333.354 RON | -1.513.536 RON | -1.094.161 RON | -733.684 RON | -625.640 RON | -199.912 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 1.600.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 7 | 7 | 10 | 3 | 5 | 4 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 1.568.711 RON |
| 1.207.323 RON |
| 1.223.019 RON |
| 2.175.087 RON |
| 1.676.787 RON |
| 1.146.019 RON |
| 1.215.508 RON |
| 2.070.345 RON |
| 0 RON |
| 61.304 RON |
| 7.511 RON |
| 104.742 RON |
| 108.076 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 51.738 RON |
| 1.778 RON |
| 90.175 RON |
| 108.076 RON |
| — |
| — |
| — |
| 282.787 RON |
| 191.770 RON |
| 119.669 RON |
| 138.817 RON |
| 1.555.017 RON |
| 1.290.643 RON |
| 981.029 RON |
| 920.523 RON |
| 1.351.402 RON |
| 992.148 RON |
| 691.490 RON |
| 840.524 RON |
| 137.227 RON |
| 244.848 RON |
| 177.728 RON |
| 432.133 RON |
| 66.388 RON |
| 53.647 RON |
| 111.811 RON |
| -352.134 RON |
| 1.593.125 RON |
| 1.129.658 RON |
| 799.681 RON |
| 760.100 RON |
| 244.679 RON |
| 352.755 RON |
| 301.017 RON |
| 299.240 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 5 |
| 4 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
corp C1
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoanăadministrator |
| 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
88 de contracte atribuite, in valoare de 603.176 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 603.264 lei.
Achizitii directe
88 de contracte
603.176 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:10).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.