Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180.460 RON | 43.236 RON | 24.507 RON | 6.108 RON | 62.835 RON | 44.436 RON | 1 |
| 2024 | 174.734 RON | 39.511 RON | 7.157 RON | 5.135 RON | 42.733 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 40.711 RON |
| — |
| 2023 | 142.179 RON | 54.070 RON | 23.603 RON | 7.395 RON | 71.478 RON | 55.270 RON | — |
| 2022 | 50.586 RON | 15.313 RON | 350 RON | — | 16.863 RON | 16.513 RON | — |
| 2021 | 86.656 RON | 13.512 RON | 1.767 RON | — | 16.479 RON | 14.712 RON | — |
| 2020 | 39.809 RON | 13.501 RON | 8.425 RON | — | 23.126 RON | 14.701 RON | — |
| 2019 | 39.376 RON | 8.326 RON | 2.148 RON | — | 11.674 RON | 9.526 RON | — |
| 2018 | 42.722 RON | 13.496 RON | 860 RON | — | 15.556 RON | 14.696 RON | — |
| 2017 | 50.909 RON | 15.314 RON | 9.096 RON | — | 25.610 RON | 16.514 RON | — |
| 2016 | 41.936 RON | 8.570 RON | 1.340 RON | — | 11.110 RON | 9.770 RON | — |
| 2015 | 38.773 RON | 7.549 RON | 1.008 RON | 605 RON | 9.152 RON | 8.749 RON | — |
| 2014 | 28.266 RON | 6.660 RON | 1.198 RON | 2.056 RON | 7.002 RON | 7.860 RON | — |
| 2013 | 30.618 RON | 4.712 RON | 424 RON | 3.508 RON | 2.828 RON | 5.912 RON | — |
| 2012 | 31.797 RON | 13.789 RON | 3.090 RON | — | 7.832 RON | 4.742 RON | 0 |
| 2011 | 21.305 RON | 2.429 RON | 9.342 RON | — | 295 RON | -9.047 RON | 1 |
| 2010 | 31.179 RON | -2.128 RON | 12.426 RON | — | 949 RON | -11.477 RON | 1 |
| 2009 | 33.822 RON | -10.549 RON | 12.055 RON | — | 2.706 RON | -9.349 RON | 1 |
| 2008 | 45.561 RON | 1.281 RON | 8.402 RON | 622 RON | 8.140 RON | 1.200 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 180.460 RON | 174.734 RON | 142.179 RON | 50.586 RON | 86.656 RON | 39.809 RON | 39.376 RON | 42.722 RON | 50.909 RON | 41.936 RON | 38.773 RON | 28.266 RON | 30.618 RON | 31.797 RON | 21.305 RON | 31.179 RON | 33.822 RON | 45.561 RON |
| Venituri totale | 180.460 RON | 174.734 RON | 142.179 RON | 50.586 RON | 86.656 RON | 39.809 RON | 39.376 RON | 42.722 RON | 50.909 RON | 41.936 RON | 38.773 RON | 28.266 RON | 30.618 RON | 31.797 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 135.419 RON | 133.476 RON | 78.818 RON | 33.755 RON | 70.544 RON | 25.114 RON | 29.869 RON | 27.944 RON | 34.068 RON | 32.108 RON | 30.061 RON | 20.758 RON | 24.867 RON | 17.333 RON | ||||
| Profit brut | 45.041 RON | 41.258 RON | 63.361 RON | 16.831 RON | 16.112 RON | 14.695 RON | 9.507 RON | 14.778 RON | 16.841 RON | 9.828 RON | 8.712 RON | 7.508 RON | 5.751 RON | 14.464 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 43.236 RON | 39.511 RON | 54.070 RON | 15.313 RON | 13.512 RON | 13.501 RON | 8.326 RON | 13.496 RON | 15.314 RON | 8.570 RON | 7.549 RON | 6.660 RON | 4.712 RON | 13.789 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 6.108 RON | 5.135 RON | 7.395 RON | — | — | — | — | — | — | — | 605 RON | 2.056 RON | 3.508 RON | — | ||||
| Active circulante | 62.835 RON | 42.733 RON | 71.478 RON | 16.863 RON | 16.479 RON | 23.126 RON | 11.674 RON | 15.556 RON | 25.610 RON | 11.110 RON | 9.152 RON | 7.002 RON | 2.828 RON | 7.832 RON | ||||
| Stocuri | 2.184 RON | — | — | — | — | — | — | 928 RON | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 26.439 RON | 9.513 RON | 60.490 RON | 6.738 RON | 8.425 RON | 11.791 RON | 1.231 RON | 12.424 RON | 21.524 RON | 9.845 RON | 5.311 RON | 6.230 RON | 2.580 RON | 5.854 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 34.212 RON | 33.220 RON | 10.988 RON | 10.125 RON | 8.054 RON | 11.335 RON | 10.443 RON | 2.204 RON | 4.086 RON | 1.265 RON | 3.841 RON | 772 RON | 248 RON | 1.978 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 24.507 RON | 7.157 RON | 23.603 RON | 350 RON | 1.767 RON | 8.425 RON | 2.148 RON | 860 RON | 9.096 RON | 1.340 RON | 1.008 RON | 1.198 RON | 424 RON | 3.090 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 44.436 RON | 40.711 RON | 55.270 RON | 16.513 RON | 14.712 RON | 14.701 RON | 9.526 RON | 14.696 RON | 16.514 RON | 9.770 RON | 8.749 RON | 7.860 RON | 5.912 RON | 4.742 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | — | — | — | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 21.305 RON |
| 31.179 RON |
| 33.823 RON |
| 45.563 RON |
| 18.237 RON |
| 31.657 RON |
| 42.624 RON |
| 43.143 RON |
| 3.068 RON |
| — |
| — |
| 2.420 RON |
| 0 RON |
| 478 RON |
| 8.801 RON |
| — |
| 2.429 RON |
| — |
| — |
| 1.281 RON |
| 0 RON |
| 2.128 RON |
| 10.549 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 622 RON |
| 295 RON |
| 949 RON |
| 2.706 RON |
| 8.140 RON |
| — |
| — |
| 3.826 RON |
| 13 RON |
| 196 RON |
| 2.277 RON |
| — |
| 282 RON |
| 753 RON |
| 429 RON |
| 4.314 RON |
| — |
| — |
| 840 RON |
| 9.342 RON |
| 12.426 RON |
| 12.055 RON |
| 8.402 RON |
| -9.047 RON |
| -11.477 RON |
| -9.349 RON |
| 1.200 RON |
| — |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.