VNT SECURITY SYSTEMS SRL
- ROMADIS COM S.R.L.documentat pana in 2014
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Piaţa Matache (complex vechi), spaţiul nr. 1, sector 1
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 30% |
| persoană | 30% |
| persoană | 20% |
| persoană | 12% |
| persoană | 8% |
| 5 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 8.136 RON | 0 RON | 32.806 RON | 24.670 RON | 0 |
| 2024 | — | -105 RON | 8.136 RON | — | 32.806 RON | 24.670 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 8.031 RON | — | 32.806 RON | 24.775 RON | — |
| 2022 | — | -131.429 RON | 8.031 RON | — | 234.028 RON | 225.997 RON | — |
| 2021 | 1.933 RON | -2.005 RON | 8.031 RON | — | 365.457 RON | 357.426 RON | — |
| 2020 | 7.479 RON | 3.507 RON | 558.485 RON | — | 923.419 RON | 359.430 RON | — |
| 2019 | 81.151 RON | -24.335 RON | 669.762 RON | — | 1.031.189 RON | 355.923 RON | 1 |
| 2018 | 354.816 RON | 24.836 RON | 653.236 RON | — | 1.038.998 RON | 380.258 RON | 2 |
| 2017 | 541.742 RON | 10.539 RON | 515.382 RON | — | 879.108 RON | 358.122 RON | 1 |
| 2016 | 707.617 RON | 141.853 RON | 509.910 RON | — | 862.996 RON | 347.582 RON | — |
| 2015 | 817.160 RON | 170.614 RON | 358.574 RON | — | 566.973 RON | 205.730 RON | — |
| 2014 | 543.247 RON | 95.778 RON | 313.925 RON | 3.732 RON | 345.309 RON | 35.116 RON | — |
| 2013 | 125.000 RON | 196 RON | 116.680 RON | 54.832 RON | 1.187 RON | -60.661 RON | — |
| 2012 | 149.758 RON | -33.160 RON | 140.203 RON | 60.943 RON | 17.603 RON | -61.657 RON | 4 |
| 2011 | 625.939 RON | 7.699 RON | 159.499 RON | 76.575 RON | 48.180 RON | -28.497 RON | 3 |
| 2010 | 674.354 RON | -29.324 RON | 183.179 RON | 92.788 RON | 48.234 RON | -36.196 RON | 6 |
| 2009 | 624.581 RON | 803 RON | 168.482 RON | 105.102 RON | 51.037 RON | -6.872 RON | 6 |
| 2008 | 607.514 RON | 4.115 RON | 177.467 RON | 107.822 RON | 61.970 RON | -7.675 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 1.933 RON | 7.479 RON | 81.151 RON | 354.816 RON | 541.742 RON | 707.617 RON | 817.160 RON | 543.247 RON | 125.000 RON | 149.758 RON | 625.939 RON | 674.354 RON | 624.581 RON | 607.514 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.933 RON | 7.479 RON | 88.206 RON | 356.562 RON | 614.944 RON | 852.953 RON | 826.844 RON | 545.371 RON | 125.000 RON | 149.917 RON | 626.817 RON | 674.798 RON | 624.583 RON | 607.518 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 105 RON | — | 131.429 RON | 3.880 RON | 3.748 RON | 111.335 RON | 328.171 RON | 588.828 RON | 687.577 RON | 626.169 RON | 442.812 RON | 121.054 RON | 183.077 RON | 619.118 RON | 697.672 RON | 618.046 RON | 597.632 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.731 RON | 0 RON | 28.391 RON | 26.116 RON | 165.376 RON | 200.675 RON | 102.559 RON | 3.946 RON | 0 RON | 7.699 RON | — | 6.537 RON | 9.886 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 105 RON | 0 RON | 131.429 RON | 1.947 RON | 0 RON | 23.129 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 33.160 RON | 0 RON | 22.874 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.507 RON | 0 RON | 24.836 RON | 10.539 RON | 141.853 RON | 170.614 RON | 95.778 RON | 196 RON | 0 RON | 7.699 RON | — | 803 RON | 4.115 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 105 RON | 0 RON | 131.429 RON | 2.005 RON | 0 RON | 24.335 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.160 RON | 0 RON | 29.324 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.732 RON | 54.832 RON | 60.943 RON | 76.575 RON | 92.788 RON | 105.102 RON | 107.822 RON |
| Active circulante | 32.806 RON | 32.806 RON | 32.806 RON | 234.028 RON | 365.457 RON | 923.419 RON | 1.031.189 RON | 1.038.998 RON | 879.108 RON | 862.996 RON | 566.973 RON | 345.309 RON | 1.187 RON | 17.603 RON | 48.180 RON | 48.234 RON | 51.037 RON | 61.970 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 131.429 RON | 601.795 RON | 601.795 RON | 623.877 RON | 549.725 RON | 513.309 RON | 334.463 RON | 181.915 RON | — | — | 32.708 RON | 29.819 RON | 36.091 RON | 23.709 RON |
| Creante | 18.006 RON | 18.006 RON | 18.006 RON | 219.228 RON | 219.228 RON | 269.583 RON | 282.353 RON | 269.261 RON | 178.157 RON | 112.956 RON | 225.465 RON | 128.719 RON | 651 RON | 994 RON | 11.417 RON | 14.711 RON | 12.352 RON | 35.775 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.800 RON | 14.800 RON | 14.800 RON | 14.800 RON | 14.800 RON | 52.041 RON | 147.041 RON | 145.860 RON | 151.226 RON | 236.731 RON | 7.045 RON | 34.675 RON | 536 RON | 16.609 RON | 4.055 RON | 3.704 RON | 2.594 RON | 2.486 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.835 RON | — | — | — | 6.247 RON | 5.961 RON | 5.471 RON | — |
| Datorii totale | 8.136 RON | 8.136 RON | 8.031 RON | 8.031 RON | 8.031 RON | 558.485 RON | 669.762 RON | 653.236 RON | 515.382 RON | 509.910 RON | 358.574 RON | 313.925 RON | 116.680 RON | 140.203 RON | 159.499 RON | 183.179 RON | 168.482 RON | 177.467 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 5.504 RON | 5.504 RON | 5.504 RON | 5.604 RON | 5.504 RON | 5.504 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 24.670 RON | 24.670 RON | 24.775 RON | 225.997 RON | 357.426 RON | 359.430 RON | 355.923 RON | 380.258 RON | 358.122 RON | 347.582 RON | 205.730 RON | 35.116 RON | -60.661 RON | -61.657 RON | -28.497 RON | -36.196 RON | -6.872 RON | -7.675 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — | 4 | 3 | 6 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.