Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | -3.984 RON | -48.289 RON | 391.319 RON | 188.669 RON | 10.859 RON | -184.292 RON | 0 |
| 2011 | 25.000 RON | -123.501 RON | 346.542 RON | 188.669 RON | 14.371 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | -3.984 RON | 25.000 RON | 141.057 RON |
| -136.003 RON |
| 8 |
| 2010 | 141.057 RON | 13.375 RON | 233.476 RON | 188.669 RON | 23.819 RON | -12.502 RON | 1 |
| 2009 | 78.720 RON | -20.433 RON | 61.128 RON | — | 35.251 RON | -25.877 RON | — |
| 2008 | — | -5.771 RON | 6.125 RON | — | 681 RON | -5.444 RON | 1 |
| 78.720 RON |
| — |
| Venituri totale | -3.984 RON | 25.000 RON | 141.061 RON | 78.720 RON | — |
| Cheltuieli totale | 44.305 RON | 148.501 RON | 126.586 RON | 97.686 RON | 5.771 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 14.475 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 48.289 RON | 123.501 RON | — | 18.966 RON | 5.771 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 13.375 RON | — | — |
| Pierdere neta | 48.289 RON | 123.501 RON | — | 20.433 RON | 5.771 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 188.669 RON | 188.669 RON | 188.669 RON | — | — |
| Active circulante | 10.859 RON | 14.371 RON | 23.819 RON | 35.251 RON | 681 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 150 RON |
| Creante | 10.813 RON | 14.128 RON | 22.094 RON | 35.165 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 46 RON | 243 RON | 1.725 RON | 86 RON | 531 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.499 RON | 7.499 RON | 8.486 RON | — | — |
| Datorii totale | 391.319 RON | 346.542 RON | 233.476 RON | 61.128 RON | 6.125 RON |
| Capitaluri proprii | -184.292 RON | -136.003 RON | -12.502 RON | -25.877 RON | -5.444 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 8 | 1 | — | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.