Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 213.043 RON | 20.962 RON | 868.228 RON | 0 RON | 900.517 RON | 32.289 RON | 1 |
| 2024 | 187.617 RON | 15.434 RON | 782.302 RON | — | 793.629 RON | 11.327 RON | 2 |
| 2023 | 106.147 RON | 1.473.340 RON | 705.516 RON | — | 701.409 RON | -4.107 RON | 2 |
| 2022 | 113.118 RON | -160.354 RON | 2.090.445 RON | — | 613.000 RON | -1.477.445 RON | 3 |
| 2021 | 88.967 RON | -152.742 RON | 1.866.721 RON | — | 549.630 RON | -1.317.091 RON | 3 |
| 2018 | 121.810 RON | -149.983 RON | 1.130.367 RON | — | 376.755 RON | -753.612 RON | 3 |
| 2017 | 121.465 RON | -105.338 RON | 938.996 RON | — | 335.367 RON | -603.629 RON | 4 |
| 2016 | 109.500 RON | -63.782 RON | 740.222 RON | — | 241.932 RON | -498.290 RON | 3 |
| 2015 | 51.999 RON | -37.594 RON | 570.868 RON | — | 136.359 RON | -434.509 RON | 2 |
| 2014 | 37.756 RON | -41.671 RON | 529.461 RON | — | 132.545 RON | -396.916 RON | 2 |
| 2013 | 22.941 RON | -36.979 RON | 480.207 RON | — | 124.962 RON | -355.245 RON | 2 |
| 2012 | 41.182 RON | -44.864 RON | 439.528 RON | — | 121.262 RON | -318.266 RON | 2 |
| 2011 | 77.839 RON | -31.952 RON | 417.826 RON | 0 RON | 144.423 RON | -273.403 RON | 2 |
| 2010 | 87.356 RON | -88.744 RON | 374.797 RON | 28.871 RON | 104.475 RON | -241.451 RON | 3 |
| 2009 | 71.804 RON | -74.543 RON | 285.362 RON | 21.965 RON | 110.690 RON | -152.707 RON | 4 |
| 2008 | 180.812 RON | -88.532 RON | 211.369 RON | 37.903 RON | 95.301 RON | -78.165 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 213.043 RON | 187.617 RON | 106.147 RON | 113.118 RON | 88.967 RON | 121.810 RON | 121.465 RON | 109.500 RON | 51.999 RON | 37.756 RON | 22.941 RON | 41.182 RON | 77.839 RON |
sectorul 2 · Complex Comercial Dragonul Roşu 1-4 corp 3, spaţiul 497, sectorul 2
com. Dobroeşti, sat Fundeni, Complex Comercial Dragonul Roşu MegaShop, spaţiul 51 · com. Dobroeşti, sat Fundeni, Complex Comercial Dragonul Roşu MegaShop Corp F, spaţiul 33 · satul Fundeni, Complex Comercial Dragonul Roşu 8, spaţiul 334, com. Dobroeşti
| 87.356 RON |
| 71.804 RON |
| 180.812 RON |
| Venituri totale | 213.043 RON | 270.178 RON | 1.718.550 RON | 113.118 RON | 88.967 RON | 122.394 RON | 121.502 RON | 109.508 RON | 52.150 RON | 37.795 RON | 22.973 RON | 41.182 RON | 84.435 RON | 87.451 RON | 71.808 RON | 180.817 RON |
| Cheltuieli totale | 189.949 RON | 252.344 RON | 228.024 RON | 272.341 RON | 240.820 RON | 271.158 RON | 225.625 RON | 171.801 RON | 88.180 RON | 78.436 RON | 59.341 RON | 86.046 RON | 116.387 RON | 172.970 RON | 142.993 RON | 265.095 RON |
| Profit brut | 23.094 RON | 17.834 RON | 1.490.526 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 159.223 RON | 151.853 RON | 148.764 RON | 104.123 RON | 62.293 RON | 36.030 RON | 40.641 RON | 36.368 RON | 44.864 RON | 31.952 RON | 85.519 RON | 71.185 RON | 84.278 RON |
| Profit net | 20.962 RON | 15.434 RON | 1.473.340 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 160.354 RON | 152.742 RON | 149.983 RON | 105.338 RON | 63.782 RON | 37.594 RON | 41.671 RON | 36.979 RON | 44.864 RON | 31.952 RON | 88.744 RON | 74.543 RON | 88.532 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 28.871 RON | 21.965 RON | 37.903 RON |
| Active circulante | 900.517 RON | 793.629 RON | 701.409 RON | 613.000 RON | 549.630 RON | 376.755 RON | 335.367 RON | 241.932 RON | 136.359 RON | 132.545 RON | 124.962 RON | 121.262 RON | 144.423 RON | 104.475 RON | 110.690 RON | 95.301 RON |
| Stocuri | 264.635 RON | 240.258 RON | 217.176 RON | 191.467 RON | 175.863 RON | 163.132 RON | 177.436 RON | 154.612 RON | 85.894 RON | 83.365 RON | 77.124 RON | 71.361 RON | 63.410 RON | 58.407 RON | 60.854 RON | 34.951 RON |
| Creante | 598.589 RON | 545.298 RON | 482.078 RON | 419.966 RON | 366.099 RON | 211.378 RON | 141.252 RON | 75.153 RON | 48.991 RON | 47.161 RON | 44.637 RON | 42.904 RON | 44.862 RON | 40.739 RON | 37.630 RON | 33.217 RON |
| Casa si conturi la banci | 37.293 RON | 8.073 RON | 2.155 RON | 1.567 RON | 7.668 RON | 2.245 RON | 16.679 RON | 12.167 RON | 1.474 RON | 2.019 RON | 3.201 RON | 6.997 RON | 36.151 RON | 5.329 RON | 12.206 RON | 27.133 RON |
| Datorii totale | 868.228 RON | 782.302 RON | 705.516 RON | 2.090.445 RON | 1.866.721 RON | 1.130.367 RON | 938.996 RON | 740.222 RON | 570.868 RON | 529.461 RON | 480.207 RON | 439.528 RON | 417.826 RON | 374.797 RON | 285.362 RON | 211.369 RON |
| Capitaluri proprii | 32.289 RON | 11.327 RON | -4.107 RON | -1.477.445 RON | -1.317.091 RON | -753.612 RON | -603.629 RON | -498.290 RON | -434.509 RON | -396.916 RON | -355.245 RON | -318.266 RON | -273.403 RON | -241.451 RON | -152.707 RON | -78.165 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.