ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.371.120 RON | 135.083 RON | 226.079 RON | 0 RON | 373.762 RON | 147.683 RON | 3 |
| 2024 | 2.426.380 RON | 140.018 RON | 140.026 RON | 1 RON | 292.643 RON | 152.618 RON | 3 |
| 2023 | 2.570.260 RON | 129.237 RON | 239.372 RON | 1 RON | 477.956 RON | 238.585 RON | 3 |
| 2022 | 2.766.590 RON | 96.748 RON | 330.296 RON | 1 RON | 439.643 RON | 109.348 RON | 3 |
| 2021 | 928.289 RON | -84.133 RON | 65.131 RON | 54.820 RON | 132.718 RON | 122.407 RON | 3 |
| 2020 | 1.186.646 RON | 167.524 RON | 123.502 RON | 54.820 RON | 275.221 RON | 206.539 RON | 3 |
| 2019 | 679.285 RON | 30.123 RON | 82.810 RON | 54.820 RON | 67.006 RON | 39.016 RON | 3 |
| 2018 | 431.778 RON | -21.659 RON | 114.424 RON | 54.819 RON | 68.498 RON | 8.893 RON | 3 |
| 2017 | 544.228 RON | 28.971 RON | 123.418 RON | 54.819 RON | 99.151 RON | 30.552 RON | 2 |
| 2016 | 309.295 RON | -11.019 RON | 178.098 RON | 54.819 RON | 124.860 RON | 1.581 RON | 2 |
| 2015 | 897.009 RON | 17.776 RON | 12.351 RON | 63.974 RON | 263.876 RON | 315.499 RON | 2 |
| 2014 | 1.295.756 RON | 51.284 RON | 14.115 RON | 84.784 RON | 227.054 RON | 297.723 RON | 3 |
| 2013 | 1.621.582 RON | 60.367 RON | 58.076 RON | 102.383 RON | 202.131 RON | 246.438 RON | 4 |
| 2012 | 1.093.643 RON | 3.661 RON | 75.863 RON | 48.607 RON | 213.327 RON | 186.071 RON | 4 |
| 2011 | 1.016.950 RON | 29.899 RON | 70.013 RON | 48.607 RON | 203.816 RON | 182.410 RON | 5 |
| 2010 | 587.371 RON | 11.193 RON | 60.452 RON | 35.121 RON | 177.842 RON | 152.511 RON | 3 |
| 2009 | 351.908 RON | 38.628 RON | 12.551 RON | 32.393 RON | 121.476 RON | 141.318 RON | 4 |
| 2008 | 389.720 RON | 31.545 RON | 16.278 RON | 30.443 RON | 128.801 RON | 102.690 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.371.120 RON | 2.426.380 RON | 2.570.260 RON | 2.766.590 RON | 928.289 RON | 1.186.646 RON | 679.285 RON | 431.778 RON | 544.228 RON | 309.295 RON | 897.009 RON | 1.295.756 RON | 1.621.582 RON | 1.093.643 RON | 1.016.950 RON | 587.371 RON | 351.908 RON | 389.720 RON |
| Venituri totale | 2.371.902 RON | 2.426.824 RON | 2.570.260 RON | 2.766.590 RON | 928.289 RON | 1.186.646 RON | 682.824 RON | 431.778 RON | 544.308 RON | 309.297 RON | 897.011 RON | 1.298.898 RON | 1.622.728 RON | 1.096.612 RON | 1.017.964 RON | 588.392 RON | 354.571 RON | 390.598 RON |
| Cheltuieli totale | 2.211.750 RON | 2.260.770 RON | 2.422.675 RON | 2.642.767 RON | 1.004.253 RON | 1.007.996 RON | 645.909 RON | 449.120 RON | 509.764 RON | 320.316 RON | 875.744 RON | 1.237.700 RON | 1.550.789 RON | 1.091.597 RON | 980.649 RON | 569.716 RON | 305.306 RON | 349.292 RON |
| Profit brut | 160.152 RON | 166.054 RON | 147.585 RON | 123.823 RON | 0 RON | 178.650 RON | 36.915 RON | 0 RON | 34.544 RON | 0 RON | 21.267 RON | 61.198 RON | 71.939 RON | 5.015 RON | 37.315 RON | 18.676 RON | 49.265 RON | 41.306 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 75.964 RON | 0 RON | 0 RON | 17.342 RON | 0 RON | 11.019 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 135.083 RON | 140.018 RON | 129.237 RON | 96.748 RON | 0 RON | 167.524 RON | 30.123 RON | 0 RON | 28.971 RON | 0 RON | 17.776 RON | 51.284 RON | 60.367 RON | 3.661 RON | 29.899 RON | 11.193 RON | 38.628 RON | 31.545 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 84.133 RON | 0 RON | 0 RON | 21.659 RON | 0 RON | 11.019 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 54.820 RON | 54.820 RON | 54.820 RON | 54.819 RON | 54.819 RON | 54.819 RON | 63.974 RON | 84.784 RON | 102.383 RON | 48.607 RON | 48.607 RON | 35.121 RON | 32.393 RON | 30.443 RON |
| Active circulante | 373.762 RON | 292.643 RON | 477.956 RON | 439.643 RON | 132.718 RON | 275.221 RON | 67.006 RON | 68.498 RON | 99.151 RON | 124.860 RON | 263.876 RON | 227.054 RON | 202.131 RON | 213.327 RON | 203.816 RON | 177.842 RON | 121.476 RON | 128.801 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.653 RON | 3.244 RON | — |
| Creante | 82.064 RON | 3.344 RON | 256.865 RON | 221.960 RON | 61.789 RON | 197.940 RON | 3.903 RON | 13.994 RON | 64.540 RON | 74.078 RON | 106.620 RON | 107.348 RON | 6.440 RON | 28.112 RON | — | 90.418 RON | 52.745 RON | 52.745 RON |
| Casa si conturi la banci | 291.698 RON | 289.299 RON | 221.091 RON | 217.683 RON | 70.929 RON | 77.281 RON | 63.103 RON | 54.504 RON | 34.611 RON | 50.782 RON | 157.256 RON | 119.706 RON | 195.691 RON | 185.215 RON | 203.816 RON | 73.771 RON | 65.487 RON | 76.056 RON |
| Datorii totale | 226.079 RON | 140.026 RON | 239.372 RON | 330.296 RON | 65.131 RON | 123.502 RON | 82.810 RON | 114.424 RON | 123.418 RON | 178.098 RON | 12.351 RON | 14.115 RON | 58.076 RON | 75.863 RON | 70.013 RON | 60.452 RON | 12.551 RON | 16.278 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 40.276 RON |
| Capitaluri proprii | 147.683 RON | 152.618 RON | 238.585 RON | 109.348 RON | 122.407 RON | 206.539 RON | 39.016 RON | 8.893 RON | 30.552 RON | 1.581 RON | 315.499 RON | 297.723 RON | 246.438 RON | 186.071 RON | 182.410 RON | 152.511 RON | 141.318 RON | 102.690 RON |
| Capital subscris varsat | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | — | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 3 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
152 de contracte atribuite, in valoare de 27.397.868 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 684.976 lei.
Achizitii directe
30 de contracte
684.946 lei
Licitatii publice
120 de contracte
26.586.394 lei
Achizitii offline
2 contracte
126.528 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 09:52).