| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145.232 RON | 138.774 RON | 173.199 RON | 984.160 RON | 152.101 RON | 963.062 RON | 1 |
| 2024 | 198.703 RON | 50.040 RON | 24.496 RON | 1.063.219 RON | 30.567 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 1.069.290 RON |
| 1 |
| 2023 | 511.039 RON | 212.411 RON | 32.170 RON | 1.093.885 RON | 114.583 RON | 1.176.298 RON | 2 |
| 2022 | 461.782 RON | 213.571 RON | 44.368 RON | 1.124.910 RON | 51.063 RON | 1.131.605 RON | 1 |
| 2021 | 430.021 RON | 264.053 RON | 22.965 RON | 1.092.220 RON | 510.874 RON | 1.580.129 RON | 1 |
| 2020 | 399.619 RON | 345.199 RON | 28.128 RON | 329.519 RON | 1.014.685 RON | 1.316.076 RON | — |
| 2019 | 409.261 RON | 372.974 RON | 65.682 RON | 218.387 RON | 818.172 RON | 970.877 RON | — |
| 2018 | 400.791 RON | 332.557 RON | 45.221 RON | 76.436 RON | 566.403 RON | 597.618 RON | 1 |
| 2017 | 393.510 RON | 278.965 RON | 32.914 RON | 88.327 RON | 207.704 RON | 263.117 RON | 1 |
| 2016 | 386.597 RON | 307.103 RON | 108.877 RON | 97.499 RON | 227.028 RON | 215.650 RON | — |
| 2015 | 383.191 RON | 316.693 RON | 255.219 RON | 106.672 RON | 446.437 RON | 297.937 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -2.173 RON | 85.730 RON | 66.483 RON | 378 RON | -18.869 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -1.733 RON | 85.242 RON | 68.176 RON | 370 RON | -16.696 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -1.061 RON | 85.191 RON | 69.868 RON | 360 RON | -14.963 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -5.667 RON | 84.466 RON | 68.374 RON | 360 RON | -15.732 RON | — |
| 2010 | — | -11.904 RON | 84.146 RON | 73.721 RON | 360 RON | -10.065 RON | — |
| 2009 | — | -14.548 RON | 61.674 RON | 63.512 RON | — | 1.838 RON | — |
| 2008 | — | -7.154 RON | 59.548 RON | 75.759 RON | 171 RON | 16.382 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 145.232 RON | 198.703 RON | 511.039 RON | 461.782 RON | 430.021 RON | 399.619 RON | 409.261 RON | 400.791 RON | 393.510 RON | 386.597 RON | 383.191 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 330.823 RON | 198.711 RON | 511.340 RON | 511.572 RON | 434.135 RON | 405.268 RON | 413.011 RON | 414.209 RON | 395.696 RON | 407.476 RON | 383.191 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 165.456 RON | 139.488 RON | 263.450 RON | 293.316 RON | 160.268 RON | 50.567 RON | 30.074 RON | 71.816 RON | 65.285 RON | 41.857 RON | 8.434 RON | 2.173 RON | 1.733 RON | 1.061 RON | ||||
| Profit brut | 165.367 RON | 59.223 RON | 247.890 RON | 218.256 RON | 273.867 RON | 354.701 RON | 382.937 RON | 342.393 RON | 330.411 RON | 365.619 RON | 374.757 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.173 RON | 1.733 RON | 1.061 RON | ||||
| Profit net | 138.774 RON | 50.040 RON | 212.411 RON | 213.571 RON | 264.053 RON | 345.199 RON | 372.974 RON | 332.557 RON | 278.965 RON | 307.103 RON | 316.693 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.173 RON | 1.733 RON | 1.061 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 984.160 RON | 1.063.219 RON | 1.093.885 RON | 1.124.910 RON | 1.092.220 RON | 329.519 RON | 218.387 RON | 76.436 RON | 88.327 RON | 97.499 RON | 106.672 RON | 66.483 RON | 68.176 RON | 69.868 RON | ||||
| Active circulante | 152.101 RON | 30.567 RON | 114.583 RON | 51.063 RON | 510.874 RON | 1.014.685 RON | 818.172 RON | 566.403 RON | 207.704 RON | 227.028 RON | 446.437 RON | 378 RON | 370 RON | 360 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 637 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 4.731 RON | 12.536 RON | 55.192 RON | 45.970 RON | 167.634 RON | 188.318 RON | 162.164 RON | 147.382 RON | 137.949 RON | 137.287 RON | 69.053 RON | 378 RON | 370 RON | 360 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 147.370 RON | 18.031 RON | 59.391 RON | 5.093 RON | 342.603 RON | 826.367 RON | 656.008 RON | 419.021 RON | 69.755 RON | 89.741 RON | 377.384 RON | — | — | — | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 47 RON | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 173.199 RON | 24.496 RON | 32.170 RON | 44.368 RON | 22.965 RON | 28.128 RON | 65.682 RON | 45.221 RON | 32.914 RON | 108.877 RON | 255.219 RON | 85.730 RON | 85.242 RON | 85.191 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 963.062 RON | 1.069.290 RON | 1.176.298 RON | 1.131.605 RON | 1.580.129 RON | 1.316.076 RON | 970.877 RON | 597.618 RON | 263.117 RON | 215.650 RON | 297.937 RON | -18.869 RON | -16.696 RON | -14.963 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | — | 45.270 RON | 45.270 RON | 45.270 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 0 RON |
| — |
| — |
| 175 RON |
| 5.667 RON |
| 10.254 RON |
| 13.081 RON |
| 7.329 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 5.667 RON |
| 10.254 RON |
| 13.081 RON |
| 7.154 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 5.667 RON |
| 11.904 RON |
| 14.548 RON |
| 7.154 RON |
| 68.374 RON |
| 73.721 RON |
| 63.512 RON |
| 75.759 RON |
| 360 RON |
| 360 RON |
| — |
| 171 RON |
| — |
| — |
| — |
| 360 RON |
| 360 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 171 RON |
| — |
| — |
| — |
| 84.466 RON |
| 84.146 RON |
| 61.674 RON |
| 59.548 RON |
| -15.732 RON |
| -10.065 RON |
| 1.838 RON |
| 16.382 RON |
| 45.270 RON |
| 45.270 RON |
| 45.270 RON |
| 45.266 RON |
| — |
| — |
| — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.