| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.186.447 RON | -121.807 RON | 741.950 RON | 8.772 RON | 158.508 RON | -574.670 RON | 14 |
| 2017 | 1.255.404 RON | -88.184 RON | 719.873 RON | 12.847 RON | 254.164 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -452.862 RON |
| 17 |
| 2016 | 1.210.066 RON | -40.850 RON | 723.165 RON | 33.445 RON | 325.042 RON | -364.678 RON | 16 |
| 2015 | 1.253.951 RON | -94.096 RON | 762.701 RON | 67.955 RON | 360.843 RON | -323.827 RON | 17 |
| 2014 | 1.357.397 RON | 39.910 RON | 716.799 RON | 117.139 RON | 366.609 RON | -229.731 RON | 17 |
| 2013 | 1.547.966 RON | -19.562 RON | 764.597 RON | 167.067 RON | 320.142 RON | -269.641 RON | 18 |
| 2012 | 1.922.129 RON | -64.693 RON | 719.662 RON | 211.738 RON | 245.671 RON | -250.079 RON | 18 |
| 2011 | 2.070.752 RON | -204.275 RON | 794.298 RON | 263.929 RON | 344.983 RON | -185.386 RON | 19 |
| 2010 | 2.267.102 RON | -94.434 RON | 623.564 RON | 316.171 RON | 326.282 RON | 18.889 RON | 21 |
| 2009 | 2.716.600 RON | 11.121 RON | 504.255 RON | 394.601 RON | 475.251 RON | 365.597 RON | 22 |
| 2008 | 2.788.134 RON | 223.315 RON | 477.201 RON | 453.594 RON | 378.083 RON | 354.476 RON | 20 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.186.447 RON | 1.255.404 RON | 1.210.066 RON | 1.253.951 RON | 1.357.397 RON | 1.547.966 RON | 1.922.129 RON | 2.070.752 RON | 2.267.102 RON | 2.716.600 RON | 2.788.134 RON |
| Venituri totale | 1.196.463 RON | 1.256.236 RON | 1.210.691 RON | 1.256.872 RON | 1.422.373 RON | 1.555.712 RON | 1.927.351 RON | 2.090.309 RON | 2.273.193 RON | 2.719.149 RON | 2.789.234 RON |
| Cheltuieli totale | 1.315.185 RON | 1.344.420 RON | 1.251.541 RON | 1.350.968 RON | 1.382.463 RON | 1.575.274 RON | 1.992.044 RON | 2.294.584 RON | 2.359.027 RON | 2.701.175 RON | 2.522.431 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.910 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.974 RON | 266.803 RON |
| Pierdere bruta | 118.722 RON | 88.184 RON | 40.850 RON | — | 0 RON | 19.562 RON | 64.693 RON | 204.275 RON | 85.834 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.910 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.121 RON | 223.315 RON |
| Pierdere neta | 121.807 RON | 88.184 RON | 40.850 RON | 94.096 RON | 0 RON | 19.562 RON | 64.693 RON | 204.275 RON | 94.434 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 8.772 RON | 12.847 RON | 33.445 RON | 67.955 RON | 117.139 RON | 167.067 RON | 211.738 RON | 263.929 RON | 316.171 RON | 394.601 RON | 453.594 RON |
| Active circulante | 158.508 RON | 254.164 RON | 325.042 RON | 360.843 RON | 366.609 RON | 320.142 RON | 245.671 RON | 344.983 RON | 326.282 RON | 475.251 RON | 378.083 RON |
| Stocuri | 28.331 RON | 78.425 RON | 77.487 RON | 83.660 RON | 58.244 RON | 57.228 RON | 92.505 RON | 77.856 RON | 125.351 RON | 194.607 RON | 93.106 RON |
| Creante | 71.441 RON | 162.367 RON | 243.197 RON | 267.246 RON | 294.345 RON | 223.804 RON | 141.073 RON | 168.259 RON | 142.653 RON | 205.571 RON | 164.736 RON |
| Casa si conturi la banci | 58.736 RON | 13.372 RON | 4.358 RON | 9.937 RON | 14.020 RON | 39.110 RON | 12.093 RON | 98.868 RON | 58.278 RON | 75.073 RON | 120.241 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 10.076 RON | 3.320 RON | 7.747 RON | 12.174 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 741.950 RON | 719.873 RON | 723.165 RON | 762.701 RON | 716.799 RON | 764.597 RON | 719.662 RON | 794.298 RON | 623.564 RON | 504.255 RON | 477.201 RON |
| Capitaluri proprii | -574.670 RON | -452.862 RON | -364.678 RON | -323.827 RON | -229.731 RON | -269.641 RON | -250.079 RON | -185.386 RON | 18.889 RON | 365.597 RON | 354.476 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | — | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 14 | 17 | 16 | 17 | 17 | 18 | 18 | 19 | 21 | 22 | 20 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
etaj 1, corp B, ap. 21-28
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 70% |
| persoană | 30% |
| — |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.