| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.373.355 RON | 514.222 RON | 274.409 RON | 290.423 RON | 674.450 RON | 690.464 RON | 4 |
| 2024 | 2.681.624 RON | 139.991 RON | 109.422 RON | 298.828 RON | 392.091 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 581.497 RON |
| — |
| 2023 | 3.473.488 RON | 471.321 RON | 232.764 RON | 429.923 RON | 331.896 RON | 529.055 RON | — |
| 2022 | 2.195.246 RON | 224.289 RON | 464.886 RON | 459.052 RON | 231.874 RON | 226.040 RON | 5 |
| 2021 | 2.288.781 RON | 511.593 RON | 68.839 RON | 207.013 RON | 374.505 RON | 512.679 RON | — |
| 2020 | 1.596.531 RON | 353.772 RON | 56.845 RON | 275.380 RON | 199.344 RON | 417.879 RON | 7 |
| 2019 | 1.191.586 RON | 210.278 RON | 70.422 RON | 352.110 RON | 324.588 RON | 606.276 RON | 7 |
| 2018 | 1.603.309 RON | 305.679 RON | 53.267 RON | 227.617 RON | 391.647 RON | 565.997 RON | 6 |
| 2017 | 1.248.661 RON | 259.328 RON | 164.118 RON | 186.020 RON | 238.417 RON | 260.319 RON | — |
| 2016 | 378.748 RON | 53.278 RON | 32.086 RON | 65.277 RON | 97.799 RON | 130.990 RON | — |
| 2015 | 510.116 RON | 108.831 RON | 17.092 RON | 54.326 RON | 150.478 RON | 187.712 RON | 5 |
| 2014 | 382.766 RON | 45.833 RON | 32.750 RON | 50.733 RON | 180.898 RON | 198.881 RON | — |
| 2013 | 409.622 RON | 24.920 RON | 88.598 RON | 76.085 RON | 165.562 RON | 153.049 RON | 5 |
| 2012 | 153.776 RON | -12.777 RON | 38.958 RON | 103.930 RON | 63.156 RON | 128.128 RON | 4 |
| 2011 | 353.944 RON | 91.898 RON | 7.288 RON | 7.465 RON | 140.728 RON | 140.905 RON | 5 |
| 2010 | 189.136 RON | 38.552 RON | 10.876 RON | 6.905 RON | 52.978 RON | 49.007 RON | 3 |
| 2009 | 113.215 RON | -9.771 RON | 33.838 RON | 4.003 RON | 40.290 RON | 10.455 RON | 2 |
| 2008 | 85.432 RON | 4.482 RON | 20.619 RON | 5.087 RON | 35.758 RON | 20.226 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 4.373.355 RON | 2.681.624 RON | 3.473.488 RON | 2.195.246 RON | 2.288.781 RON | 1.596.531 RON | 1.191.586 RON | 1.603.309 RON | 1.248.661 RON | 378.748 RON | 510.116 RON | 382.766 RON | 409.622 RON | 153.776 RON | 353.944 RON | 189.136 RON | 113.215 RON | 85.432 RON |
| Venituri totale | 4.373.841 RON | 2.690.798 RON | 3.515.572 RON | 2.242.162 RON | 2.290.866 RON | 1.603.463 RON | 1.191.587 RON | 1.607.309 RON | 1.248.661 RON | 378.750 RON | 510.120 RON | 382.830 RON | 409.648 RON | 161.859 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 3.761.672 RON | 2.533.464 RON | 2.986.329 RON | 1.995.467 RON | 1.763.956 RON | 1.234.534 RON | 969.393 RON | 1.285.557 RON | 976.846 RON | 313.533 RON | 379.661 RON | 328.213 RON | 381.452 RON | 174.636 RON | ||||
| Profit brut | 612.169 RON | 157.334 RON | 529.243 RON | 246.695 RON | 526.910 RON | 368.929 RON | 222.194 RON | 321.752 RON | 271.815 RON | 65.217 RON | 130.459 RON | 54.617 RON | 28.196 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 12.777 RON | ||||
| Profit net | 514.222 RON | 139.991 RON | 471.321 RON | 224.289 RON | 511.593 RON | 353.772 RON | 210.278 RON | 305.679 RON | 259.328 RON | 53.278 RON | 108.831 RON | 45.833 RON | 24.920 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.777 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 290.423 RON | 298.828 RON | 429.923 RON | 459.052 RON | 207.013 RON | 275.380 RON | 352.110 RON | 227.617 RON | 186.020 RON | 65.277 RON | 54.326 RON | 50.733 RON | 76.085 RON | 103.930 RON | ||||
| Active circulante | 674.450 RON | 392.091 RON | 331.896 RON | 231.874 RON | 374.505 RON | 199.344 RON | 324.588 RON | 391.647 RON | 238.417 RON | 97.799 RON | 150.478 RON | 180.898 RON | 165.562 RON | 63.156 RON | ||||
| Stocuri | 312.471 RON | 133.177 RON | 46.581 RON | 31.445 RON | 159.629 RON | 157.541 RON | 103.935 RON | 178.594 RON | 112.278 RON | 54.881 RON | 20.183 RON | 79.737 RON | 47.534 RON | 19.582 RON | ||||
| Creante | 256.380 RON | 108.728 RON | 238.497 RON | 106.537 RON | 109.958 RON | 17.803 RON | 185.208 RON | 74.519 RON | 41.688 RON | 15.798 RON | 13.335 RON | 7.251 RON | 61.876 RON | 24.200 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 105.599 RON | 150.186 RON | 46.818 RON | 93.892 RON | 104.918 RON | 24.000 RON | 35.445 RON | 138.534 RON | 84.451 RON | 27.120 RON | 116.960 RON | 93.910 RON | 56.152 RON | 19.374 RON | ||||
| Datorii totale | 274.409 RON | 109.422 RON | 232.764 RON | 464.886 RON | 68.839 RON | 56.845 RON | 70.422 RON | 53.267 RON | 164.118 RON | 32.086 RON | 17.092 RON | 32.750 RON | 88.598 RON | 38.958 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 690.464 RON | 581.497 RON | 529.055 RON | 226.040 RON | 512.679 RON | 417.879 RON | 606.276 RON | 565.997 RON | 260.319 RON | 130.990 RON | 187.712 RON | 198.881 RON | 153.049 RON | 128.128 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 4 | — | — | 5 | — | 7 | 7 | 6 | — | — | 5 | — | 5 | 4 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 353.975 RON |
| 189.152 RON |
| 113.218 RON |
| 85.444 RON |
| 244.527 RON |
| 144.568 RON |
| 120.122 RON |
| 79.800 RON |
| 109.448 RON |
| 44.584 RON |
| — |
| 5.644 RON |
| 0 RON |
| — |
| 6.904 RON |
| — |
| 91.898 RON |
| 38.552 RON |
| — |
| 4.482 RON |
| 0 RON |
| — |
| 9.771 RON |
| — |
| 7.465 RON |
| 6.905 RON |
| 4.003 RON |
| 5.087 RON |
| 140.728 RON |
| 52.978 RON |
| 40.290 RON |
| 35.758 RON |
| 24.271 RON |
| 13.996 RON |
| 30.922 RON |
| 22.054 RON |
| 22.206 RON |
| 8.958 RON |
| 8.873 RON |
| 12.707 RON |
| 94.251 RON |
| 30.024 RON |
| 495 RON |
| 997 RON |
| 7.288 RON |
| 10.876 RON |
| 33.838 RON |
| 20.619 RON |
| 140.905 RON |
| 49.007 RON |
| 10.455 RON |
| 20.226 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 2 |
| 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
26 de contracte atribuite, in valoare de 427.772 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 415.622 lei.
Achizitii directe
21 de contracte
415.601 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
12.171 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 19:04).
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.