| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 485.396 RON | 112.001 RON | 29.086 RON | 117.914 RON | 51.802 RON | 140.630 RON | 2 |
| 2024 | 568.457 RON | 285.174 RON | 13.407 RON | 172.381 RON | 149.655 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 308.629 RON |
| 2 |
| 2023 | 596.797 RON | 347.943 RON | 223.655 RON | 190.263 RON | 382.934 RON | 349.542 RON | 2 |
| 2022 | 409.170 RON | 146.398 RON | 13.207 RON | 122.734 RON | 126.463 RON | 235.990 RON | 2 |
| 2021 | 345.012 RON | 124.798 RON | 214.108 RON | 152.153 RON | 151.547 RON | 89.592 RON | 2 |
| 2020 | 137.721 RON | 15.828 RON | 165.590 RON | 84.111 RON | 46.272 RON | -35.207 RON | 2 |
| 2019 | 473.759 RON | 102.836 RON | 254.267 RON | 102.546 RON | 100.686 RON | -51.035 RON | 2 |
| 2018 | 462.302 RON | 103.631 RON | 357.802 RON | 73.465 RON | 130.467 RON | -153.870 RON | 2 |
| 2017 | 425.863 RON | 71.341 RON | 538.800 RON | 81.287 RON | 200.012 RON | -257.501 RON | 2 |
| 2016 | 439.987 RON | 67.396 RON | 560.107 RON | 34.354 RON | 196.910 RON | -328.843 RON | 3 |
| 2015 | 338.239 RON | 16.460 RON | 654.347 RON | 34.354 RON | 223.755 RON | -396.238 RON | 3 |
| 2014 | 215.754 RON | -27.851 RON | 630.849 RON | 34.354 RON | 183.797 RON | -412.698 RON | 3 |
| 2013 | 133.585 RON | -41.812 RON | 502.510 RON | 34.354 RON | 83.310 RON | -384.846 RON | 3 |
| 2012 | 174.114 RON | -31.300 RON | 408.595 RON | 23.691 RON | 41.870 RON | -343.034 RON | 3 |
| 2011 | 162.940 RON | -32.174 RON | 431.507 RON | 2.206 RON | 117.567 RON | -311.734 RON | 3 |
| 2010 | 172.000 RON | -98.924 RON | 389.332 RON | 16.395 RON | 93.377 RON | -279.560 RON | 4 |
| 2009 | 343.486 RON | -96.700 RON | 287.683 RON | 55.053 RON | 51.993 RON | -180.637 RON | 4 |
| 2008 | 507.133 RON | -60.840 RON | 284.767 RON | 95.708 RON | 105.123 RON | -83.936 RON | 5 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 485.396 RON | 568.457 RON | 596.797 RON | 409.170 RON | 345.012 RON | 137.721 RON | 473.759 RON | 462.302 RON | 425.863 RON | 439.987 RON | 338.239 RON | 215.754 RON | 133.585 RON | 174.114 RON | 162.940 RON | 172.000 RON | 343.486 RON | 507.133 RON |
| Venituri totale | 485.896 RON | 581.471 RON | 631.097 RON | 409.658 RON | 345.533 RON | 159.086 RON | 478.798 RON | 464.843 RON | 425.896 RON | 439.988 RON | 343.835 RON | 215.754 RON | 133.585 RON | 174.115 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 360.061 RON | 279.722 RON | 276.981 RON | 259.775 RON | 218.218 RON | 142.410 RON | 371.117 RON | 356.589 RON | 350.297 RON | 368.192 RON | 324.239 RON | 237.130 RON | 171.684 RON | 205.415 RON | ||||
| Profit brut | 125.835 RON | 301.749 RON | 354.116 RON | 149.883 RON | 127.315 RON | 16.676 RON | 107.681 RON | 108.254 RON | 75.599 RON | 71.796 RON | 19.596 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 21.376 RON | 38.099 RON | 31.300 RON | ||||
| Profit net | 112.001 RON | 285.174 RON | 347.943 RON | 146.398 RON | 124.798 RON | 15.828 RON | 102.836 RON | 103.631 RON | 71.341 RON | 67.396 RON | 16.460 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.851 RON | 41.812 RON | 31.300 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 117.914 RON | 172.381 RON | 190.263 RON | 122.734 RON | 152.153 RON | 84.111 RON | 102.546 RON | 73.465 RON | 81.287 RON | 34.354 RON | 34.354 RON | 34.354 RON | 34.354 RON | 23.691 RON | ||||
| Active circulante | 51.802 RON | 149.655 RON | 382.934 RON | 126.463 RON | 151.547 RON | 46.272 RON | 100.686 RON | 130.467 RON | 200.012 RON | 196.910 RON | 223.755 RON | 183.797 RON | 83.310 RON | 41.870 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 35.156 RON | 55.849 RON | 95.315 RON | 118.935 RON | 161.839 RON | 175.753 RON | 151.445 RON | 67.239 RON | 35.791 RON | ||||
| Creante | 15.114 RON | 10.294 RON | 24.360 RON | 22.406 RON | 22.307 RON | 9.730 RON | 14.367 RON | 31.771 RON | 23.343 RON | 31.070 RON | 47.889 RON | 32.207 RON | 15.777 RON | 5.433 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 36.688 RON | 139.361 RON | 358.574 RON | 104.057 RON | 129.240 RON | 1.386 RON | 30.470 RON | 3.381 RON | 57.734 RON | 4.001 RON | 113 RON | 145 RON | 294 RON | 646 RON | ||||
| Datorii totale | 29.086 RON | 13.407 RON | 223.655 RON | 13.207 RON | 214.108 RON | 165.590 RON | 254.267 RON | 357.802 RON | 538.800 RON | 560.107 RON | 654.347 RON | 630.849 RON | 502.510 RON | 408.595 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 140.630 RON | 308.629 RON | 349.542 RON | 235.990 RON | 89.592 RON | -35.207 RON | -51.035 RON | -153.870 RON | -257.501 RON | -328.843 RON | -396.238 RON | -412.698 RON | -384.846 RON | -343.034 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 169.469 RON |
| 173.909 RON |
| 361.661 RON |
| 511.904 RON |
| 201.643 RON |
| 267.958 RON |
| 452.628 RON |
| 572.744 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 32.174 RON |
| 94.049 RON |
| 90.967 RON |
| 60.840 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 32.174 RON |
| 98.924 RON |
| 96.700 RON |
| 60.840 RON |
| 2.206 RON |
| 16.395 RON |
| 55.053 RON |
| 95.708 RON |
| 117.567 RON |
| 93.377 RON |
| 51.993 RON |
| 105.123 RON |
| 102.559 RON |
| 81.177 RON |
| 38.133 RON |
| 92.800 RON |
| 14.032 RON |
| 11.695 RON |
| 13.554 RON |
| 10.771 RON |
| 976 RON |
| 505 RON |
| 306 RON |
| 1.552 RON |
| 431.507 RON |
| 389.332 RON |
| 287.683 RON |
| 284.767 RON |
| -311.734 RON |
| -279.560 RON |
| -180.637 RON |
| -83.936 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 4 |
| 5 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
orașul Zărnești
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
5 contracte atribuite, in valoare de 12.954 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 6.758 lei.
Achizitii directe
2 contracte
6.756 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
6.198 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:13).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.