| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | -92.941 RON | 241.338 RON | — | 9.750 RON | -231.588 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 241.338 RON | 92.941 RON | 9.750 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -138.647 RON |
| — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 241.338 RON | 92.941 RON | 9.750 RON | -138.647 RON | — |
| 2010 | 1.597 RON | -59.885 RON | 241.338 RON | 92.941 RON | 9.750 RON | -138.647 RON | 3 |
| 2009 | 116.219 RON | 8.517 RON | 216.865 RON | 116.714 RON | 21.389 RON | -78.762 RON | 3 |
| 2008 | 44.545 RON | -55.454 RON | 235.156 RON | 126.076 RON | 21.801 RON | -87.279 RON | 3 |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 1.597 RON |
| 116.219 RON |
| 44.545 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.786 RON | 128.831 RON | 44.667 RON |
| Cheltuieli totale | 92.941 RON | — | — | 64.446 RON | 118.848 RON | 100.121 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 9.983 RON | — |
| Pierdere bruta | 92.941 RON | 0 RON | 0 RON | 56.660 RON | — | 55.454 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.517 RON | — |
| Pierdere neta | 92.941 RON | 0 RON | 0 RON | 59.885 RON | — | 55.454 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 92.941 RON | 92.941 RON | 92.941 RON | 116.714 RON | 126.076 RON |
| Active circulante | 9.750 RON | 9.750 RON | 9.750 RON | 9.750 RON | 21.389 RON | 21.801 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 2.558 RON | 9.293 RON |
| Creante | 9.750 RON | 9.750 RON | 9.750 RON | 9.750 RON | 18.432 RON | 11.443 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | 399 RON | 1.065 RON |
| Datorii totale | 241.338 RON | 241.338 RON | 241.338 RON | 241.338 RON | 216.865 RON | 235.156 RON |
| Capitaluri proprii | -231.588 RON | -138.647 RON | -138.647 RON | -138.647 RON | -78.762 RON | -87.279 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 3 | 3 | 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
tarla 81, parcela 519/1/1, 519/1/2 - lot 1/1/3
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.