Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 72.921 RON | — | 83 RON | -72.838 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 72.921 RON | 0 RON | 83 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -72.838 RON |
| 0 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 72.921 RON | 0 RON | 83 RON | -72.838 RON | 0 |
| 2011 | 33.245 RON | 8.171 RON | 92.433 RON | 2.575 RON | 18.438 RON | -71.420 RON | 2 |
| 2010 | — | -3.119 RON | 79.759 RON | — | 68 RON | -79.691 RON | — |
| 2009 | 970 RON | -5.703 RON | 81.704 RON | 4.776 RON | 356 RON | -76.572 RON | 1 |
| 2008 | 41.354 RON | -8.578 RON | 77.953 RON | 4.776 RON | 2.308 RON | -70.869 RON | 3 |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 33.245 RON |
| — |
| 970 RON |
| 41.354 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.245 RON | — | 970 RON | 41.357 RON |
| Cheltuieli totale | — | 0 RON | 0 RON | 25.074 RON | 3.119 RON | 5.206 RON | 49.935 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.171 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.119 RON | 4.236 RON | 8.578 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.171 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.119 RON | 5.703 RON | 8.578 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 0 RON | 2.575 RON | — | 4.776 RON | 4.776 RON |
| Active circulante | 83 RON | 83 RON | 83 RON | 18.438 RON | 68 RON | 356 RON | 2.308 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | 0 RON | 17.070 RON | — | 288 RON | 2.183 RON |
| Creante | — | 0 RON | 0 RON | 330 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 83 RON | 83 RON | 83 RON | 1.038 RON | 68 RON | 68 RON | 125 RON |
| Datorii totale | 72.921 RON | 72.921 RON | 72.921 RON | 92.433 RON | 79.759 RON | 81.704 RON | 77.953 RON |
| Capitaluri proprii | -72.838 RON | -72.838 RON | -72.838 RON | -71.420 RON | -79.691 RON | -76.572 RON | -70.869 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.