| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -1.164 RON | 26.100 RON | — | 28.009 RON | 1.909 RON | — |
| 2019 | 49.047 RON | 46.184 RON | 35.835 RON | — | 85.092 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
| 49.257 RON |
| — |
| 2018 | 58.326 RON | 54.979 RON | 8.654 RON | — | 66.706 RON | 58.052 RON | — |
| 2017 | 12.768 RON | 8.143 RON | 60.973 RON | — | 72.189 RON | 11.216 RON | — |
| 2016 | 96.403 RON | 90.754 RON | 90.384 RON | 358 RON | 183.852 RON | 93.826 RON | — |
| 2015 | 123.053 RON | 115.381 RON | 2.580 RON | 788 RON | 120.245 RON | 118.453 RON | — |
| 2014 | 43.219 RON | 36.230 RON | 11.021 RON | 1.219 RON | 49.105 RON | 39.303 RON | — |
| 2013 | 67.542 RON | 59.704 RON | 768 RON | — | 63.545 RON | 62.777 RON | — |
| 2012 | 33.407 RON | 20.786 RON | 1.805 RON | 903 RON | 24.762 RON | 23.860 RON | — |
| 2011 | 25.836 RON | 13.078 RON | 1.671 RON | 2.089 RON | 15.734 RON | 16.152 RON | — |
| 2010 | 93.058 RON | 67.998 RON | 7.458 RON | 1.665 RON | 76.865 RON | 71.072 RON | — |
| 2009 | 59.162 RON | 43.010 RON | 2.567 RON | 620 RON | 48.030 RON | 46.083 RON | — |
| 2008 | 30.439 RON | 19.130 RON | 482 RON | 1.744 RON | 20.941 RON | 22.203 RON | — |
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | 49.047 RON | 58.326 RON | 12.768 RON | 96.403 RON | 123.053 RON | 43.219 RON | 67.542 RON | 33.407 RON | 25.836 RON | 93.058 RON | 59.162 RON | 30.439 RON |
| Venituri totale | 2 RON | 49.817 RON | 58.446 RON | 12.768 RON | 96.639 RON | 123.053 RON | 43.658 RON | 68.742 RON | 33.828 RON | 27.391 RON | 95.664 RON | 61.193 RON | 32.003 RON |
| Cheltuieli totale | 1.166 RON | 2.162 RON | 1.717 RON | 4.242 RON | 2.986 RON | 3.980 RON | 6.129 RON | 5.851 RON | 9.083 RON | 11.822 RON | 14.714 RON | 9.991 RON | 9.229 RON |
| Profit brut | 0 RON | 47.655 RON | 56.729 RON | 8.526 RON | 93.653 RON | 119.073 RON | 37.529 RON | 62.891 RON | 24.745 RON | 15.569 RON | 80.950 RON | 51.202 RON | 22.774 RON |
| Pierdere bruta | 1.164 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 46.184 RON | 54.979 RON | 8.143 RON | 90.754 RON | 115.381 RON | 36.230 RON | 59.704 RON | 20.786 RON | 13.078 RON | 67.998 RON | 43.010 RON | 19.130 RON |
| Pierdere neta | 1.164 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 358 RON | 788 RON | 1.219 RON | — | 903 RON | 2.089 RON | 1.665 RON | 620 RON | 1.744 RON |
| Active circulante | 28.009 RON | 85.092 RON | 66.706 RON | 72.189 RON | 183.852 RON | 120.245 RON | 49.105 RON | 63.545 RON | 24.762 RON | 15.734 RON | 76.865 RON | 48.030 RON | 20.941 RON |
| Creante | 6.892 RON | 9.069 RON | 11.827 RON | 12.001 RON | 16.231 RON | 89.112 RON | 2.429 RON | 1.078 RON | 17.049 RON | 3.012 RON | 11.598 RON | 3.850 RON | 2.321 RON |
| Casa si conturi la banci | 21.117 RON | 76.023 RON | 54.879 RON | 60.188 RON | 167.621 RON | 31.133 RON | 46.676 RON | 62.467 RON | 7.713 RON | 12.722 RON | 65.267 RON | 44.180 RON | 18.620 RON |
| Datorii totale | 26.100 RON | 35.835 RON | 8.654 RON | 60.973 RON | 90.384 RON | 2.580 RON | 11.021 RON | 768 RON | 1.805 RON | 1.671 RON | 7.458 RON | 2.567 RON | 482 RON |
| Capitaluri proprii | 1.909 RON | 49.257 RON | 58.052 RON | 11.216 RON | 93.826 RON | 118.453 RON | 39.303 RON | 62.777 RON | 23.860 RON | 16.152 RON | 71.072 RON | 46.083 RON | 22.203 RON |
| Capital subscris varsat | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | — | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON | 1.250 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.