Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Denumiri
o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN
un singur cod
2008 – 20257311 — Activități ale agențiilor de publicitate
204.248 RON↓ -56.5%
Profit / Pierdere
323 RON↓ -99.8%
Nr. mediu salariati
2→ 0%
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 27.08.2026
MFP · 19.08.2026
MO IV · 29.08.2026
114.168 RON
2
2023
497.664 RON
165.359 RON
36.576 RON
57.233 RON
124.102 RON
144.759 RON
2
2022
653.278 RON
185.955 RON
20.870 RON
114.725 RON
92.395 RON
186.250 RON
2
2021
509.208 RON
85.876 RON
15.142 RON
116.545 RON
45.332 RON
146.735 RON
2
2020
483.380 RON
83.471 RON
86.356 RON
124.484 RON
134.785 RON
172.913 RON
2
2019
439.949 RON
12.168 RON
22.562 RON
50.599 RON
61.405 RON
89.442 RON
2
2018
333.376 RON
5.033 RON
19.942 RON
50.733 RON
44.684 RON
77.275 RON
2
2017
343.338 RON
62.262 RON
19.959 RON
22.116 RON
68.285 RON
72.242 RON
2
2016
199.481 RON
32.384 RON
43.947 RON
17.195 RON
34.932 RON
9.980 RON
2
2015
197.343 RON
46.273 RON
87.381 RON
39.910 RON
25.067 RON
-22.404 RON
1
2014
102.636 RON
18.930 RON
143.841 RON
67.198 RON
7.966 RON
-68.677 RON
2
2013
144.894 RON
91.489 RON
142.200 RON
42.233 RON
6.479 RON
-93.488 RON
2
2012
27.176 RON
-58.245 RON
197.704 RON
5.055 RON
7.673 RON
-184.976 RON
3
2011
44.289 RON
-18.962 RON
173.490 RON
21.220 RON
25.537 RON
-126.731 RON
3
2010
65.121 RON
-27.988 RON
161.746 RON
143.910 RON
14.490 RON
-3.345 RON
3
2009
41.896 RON
-102.900 RON
234.810 RON
186.014 RON
18.441 RON
-30.353 RON
4
2008
124.551 RON
24.200 RON
406.663 RON
333.636 RON
66.670 RON
85.600 RON
2
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Cifra de afaceri
204.248 RON
469.646 RON
497.664 RON
653.278 RON
509.208 RON
483.380 RON
439.949 RON
333.376 RON
343.338 RON
199.481 RON
197.343 RON
102.636 RON
144.894 RON
27.176 RON
44.289 RON
65.121 RON
41.896 RON
124.551 RON
Venituri totale
204.631 RON
469.649 RON
498.354 RON
653.504 RON
514.281 RON
488.884 RON
455.694 RON
342.073 RON
343.621 RON
200.551 RON
197.467 RON
102.649 RON
144.895 RON
27.176 RON
Cheltuieli totale
202.510 RON
327.445 RON
329.111 RON
462.466 RON
424.236 RON
401.192 RON
439.258 RON
333.637 RON
277.924 RON
164.162 RON
145.270 RON
80.640 RON
49.064 RON
84.605 RON
Profit brut
2.121 RON
142.204 RON
169.243 RON
191.038 RON
90.045 RON
87.692 RON
16.436 RON
8.436 RON
65.697 RON
36.389 RON
52.197 RON
22.009 RON
95.831 RON
0 RON
Pierdere bruta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
—
0 RON
0 RON
57.429 RON
Profit net
323 RON
132.068 RON
165.359 RON
185.955 RON
85.876 RON
83.471 RON
12.168 RON
5.033 RON
62.262 RON
32.384 RON
46.273 RON
18.930 RON
91.489 RON
0 RON
Pierdere neta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
58.245 RON
Active fixe (imobilizate)
34.488 RON
36.911 RON
57.233 RON
114.725 RON
116.545 RON
124.484 RON
50.599 RON
50.733 RON
22.116 RON
17.195 RON
39.910 RON
67.198 RON
42.233 RON
5.055 RON
Active circulante
27.488 RON
93.573 RON
124.102 RON
92.395 RON
45.332 RON
134.785 RON
61.405 RON
44.684 RON
68.285 RON
34.932 RON
25.067 RON
7.966 RON
6.479 RON
7.673 RON
Stocuri
0 RON
—
—
7.971 RON
—
819 RON
32.159 RON
32.159 RON
15.909 RON
14.516 RON
6.392 RON
—
1.125 RON
-3.122 RON
Creante
23.032 RON
88.296 RON
68.783 RON
41.984 RON
7.160 RON
93.344 RON
32.111 RON
6.092 RON
40.608 RON
24.782 RON
9.480 RON
6.727 RON
4.591 RON
10.785 RON
Casa si conturi la banci
4.456 RON
5.277 RON
55.319 RON
42.440 RON
38.172 RON
40.622 RON
-2.865 RON
6.433 RON
11.768 RON
-4.366 RON
9.195 RON
1.239 RON
763 RON
10 RON
Cheltuieli in avans
0 RON
—
—
—
—
—
—
1.800 RON
1.800 RON
1.800 RON
—
—
—
—
Datorii totale
18.885 RON
16.316 RON
36.576 RON
20.870 RON
15.142 RON
86.356 RON
22.562 RON
19.942 RON
19.959 RON
43.947 RON
87.381 RON
143.841 RON
142.200 RON
197.704 RON
Capitaluri proprii
43.091 RON
114.168 RON
144.759 RON
186.250 RON
146.735 RON
172.913 RON
89.442 RON
77.275 RON
72.242 RON
9.980 RON
-22.404 RON
-68.677 RON
-93.488 RON
-184.976 RON
Capital subscris varsat
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
—
200 RON
200 RON
200 RON
Nr. mediu salariati
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
2
2
3
3
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Informatii firma
Vizibil după autentificare
ONRC · 08.07.2026ANAF · 03.09.2026MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email
—
Website
—
Forma de organizare
SRL
Activitate
Cod CAEN principal
7311 — Activități ale agențiilor de publicitateCAEN Rev. 3(evidența ANAF, văzut la 06.07.2026)
Coduri CAEN secundare
1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.CAEN Rev. 3
3320 — Instalarea mașinilor și echipamentelor industrialeCAEN Rev. 3
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverseCAEN Rev. 3
Vezi inca 25 de coduri CAEN secundare →↑ Ascunde
5819 — Alte activități de editareCAEN Rev. 3
5821 — Activități de editare a jocurilor de calculatorCAEN Rev. 3
5829 — Activități de editare a altor produse softwareCAEN Rev. 3
Sediu
Sediu principal
Timișoara 89-91, Bl. LOT 1, Sc. 1, Et. 10, Ap. 1009, 6, București Sectorul 6, Bucureștivezi adresa →
Sedii secundare si puncte de lucru
bd. Timişoara 89-91, Bucureşti, BucureştiMonitorul Oficialaceeași stradă și număr cu sediul social
Monitorul Oficial: deschis 23.06.2021, un act din 23.06.2021 inchide un punct de lucru, fara sa-l numeasca
bl. LOT 1, etaj 11, ap. 1107
Sucursale UE
—
47.251 RON
67.195 RON
219.008 RON
124.553 RON
64.825 RON
90.308 RON
318.780 RON
97.240 RON
0 RON
—
—
27.313 RON
17.574 RON
23.113 RON
99.772 RON
—
0 RON
—
—
24.200 RON
18.962 RON
27.988 RON
102.900 RON
—
21.220 RON
143.910 RON
186.014 RON
333.636 RON
25.537 RON
14.490 RON
18.441 RON
66.670 RON
7.805 RON
5.933 RON
4.225 RON
3.973 RON
17.732 RON
7.713 RON
12.719 RON
51.391 RON
—
844 RON
1.497 RON
11.306 RON
2 RON
1 RON
2 RON
91.957 RON
173.490 RON
161.746 RON
234.810 RON
406.663 RON
-126.731 RON
-3.345 RON
-30.353 RON
85.600 RON
200 RON
200 RON
200 RON
200 RON
3
4
2
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziuneCAEN Rev. 3
5912 — Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziuneCAEN Rev. 3
5913 — Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziuneCAEN Rev. 3
5914 — Proiecția de filme cinematograficeCAEN Rev. 3
5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicalăCAEN Rev. 3
6010 — Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audioCAEN Rev. 3
6020 — Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe videoCAEN Rev. 3
6039 — Activități de distribuție a altor conținuturiCAEN Rev. 3
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)CAEN Rev. 3
6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calculCAEN Rev. 3
6290 — Alte activități de servicii privind tehnologia informațieiCAEN Rev. 3
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexeCAEN Rev. 3
6391 — Activități ale portalurilor webCAEN Rev. 3
7020 — Activități de consultanță în afaceri și managementCAEN Rev. 3
7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerieCAEN Rev. 3
7312 — Servicii de reprezentare mediaCAEN Rev. 3
7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceCAEN Rev. 3
7330 — Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicăriiCAEN Rev. 3
7420 — Activități fotograficeCAEN Rev. 3
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.CAEN Rev. 3
8569 — Activități de servicii suport pentru învățământCAEN Rev. 3
9510 — Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicațiiCAEN Rev. 3
Firme partenere
nicio oferta depusa in SICAP
Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
38 de contracte atribuite, in valoare de 622.314 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 408.072 lei.
Achizitii directe
30 de contracte
408.042 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
8 contracte
214.272 lei
Cum se citesc cifrele — si ce nu putem sti
„Castigat” si „executat” sunt lucruri diferite
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Ce inseamna „in derulare”
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
De ce «Castigat» poate fi mic, desi firma a "Executat" mult
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
De unde stim ca un contract chiar a fost executat
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Cum calculam cand documentul lipseste
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
daca perioada s-a incheiat, il consideram executat;
daca nu s-a incheiat, il trecem la „in derulare”.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Ce nu putem sti
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:14).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.