MONDO AS BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL
- J01/679/2003ALBAdin 13.08.2003
- J40/4500/2007BUCURESTIdin 06.03.2007in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | -722 RON | — | 1.725 RON | 54.157 RON | 55.520 RON | 4 |
| 2014 | — | 26.242 RON | — | 2.875 RON | 486.113 RON |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 474.650 RON |
| 4 |
| 2013 | — | 37.185 RON | — | — | 463.671 RON | 448.408 RON | — |
| 2012 | — | 262.212 RON | — | 0 RON | 442.940 RON | 411.223 RON | 3 |
| 2011 | — | 48.653 RON | — | 13.669 RON | 153.135 RON | 149.011 RON | 3 |
| 2010 | — | 62.003 RON | — | 35.036 RON | 90.885 RON | 100.358 RON | 3 |
| 2009 | — | 8.355 RON | — | 58.306 RON | 39.456 RON | 38.355 RON | 4 |
| 2008 | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale |
| 235.838 RON |
| 558.743 RON |
| 524.610 RON |
| 533.437 RON |
| 278.852 RON |
| 293.330 RON |
| 477.772 RON |
| — |
| Cheltuieli totale | 235.670 RON | 527.161 RON | 476.740 RON | 220.571 RON | 220.758 RON | 219.507 RON | 463.278 RON | — |
| Profit brut | 168 RON | 31.582 RON | 47.870 RON | 312.866 RON | 58.094 RON | 73.823 RON | 14.494 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 26.242 RON | 37.185 RON | 262.212 RON | 48.653 RON | 62.003 RON | 8.355 RON | — |
| Pierdere neta | 722 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.725 RON | 2.875 RON | — | 0 RON | 13.669 RON | 35.036 RON | 58.306 RON | — |
| Active circulante | 54.157 RON | 486.113 RON | 463.671 RON | 442.940 RON | 153.135 RON | 90.885 RON | 39.456 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 51.760 RON | 480.087 RON | 460.094 RON | 450.828 RON | 160.809 RON | 83.448 RON | 31.391 RON | — |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 966 RON | — |
| Capitaluri proprii | 55.520 RON | 474.650 RON | 448.408 RON | 411.223 RON | 149.011 RON | 100.358 RON | 38.355 RON | — |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | — | 3 | 3 | 3 | 4 | — |
Sursa mai publică 5 linii din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să le numească. Nu le afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
sectorul 6
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.